Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest strasznie na dworzu, ale jakaś słaba jestem, nogi mnie okrutnie bolą, a przecież spacer z psem był umiarkowanej długości. Dziwny objaw somatyczny - powiązac problemy z krążeniem z psychiką? :shock: Chociaż nic mnie już nie zdziwi.

Trochę od tych spacerków ramiona mi się przyzłociły, jakiś plus słońca.

Chyba się na chwilkę położę...

 

A u Was jaki nastrój po południu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po pracy :yeah:

U mnie rano cudowny chłód po deszczowej nocy, tylko 20 stopni na termometrze….jak fajnie mi się szło do pracy :105:

Stwierdzam, że nas kiedyś wywalą z tej roboty :pirate: poradnia teoretycznie czynna do 13, zarząd się zwinął, to my o 11.30 też się zwinęłyśmy :mrgreen: ale co tam robić jak nie ma pacjentów, tylko 3 sztuki od rana :bezradny:

no ale od przyszłego tygodnia skończy skończy się laba i opierdalando i picie kawki w robocie, bo wraca druga pani doktor, która zawsze ma pierdyliard pacjentów i 3/4 rzeczy za nią trzeba robić [jeszcze, żeby za to płacili] :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no książki to wiedza... książki to wiedza nie w cenie... dziwne... trochę się z tego śmieje :smile:

 

platek rozy, eee... dzisiaj już jest troszeczkę chłodniej a jutro też będzie ciut chłodniej. Dzisiaj jak byłem w cieniu na polu to zawiewał czasami taki przyjemny chłodek... wczoraj tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne spotkanie z przyjaciółką miałam. Terapeutycznie pogadałyśmy, pośmiałam się na głos, a rzadko to mi się ostatnio zdarza. Zmieniłyśmy nawet lokal, w jednym kawka, w drugim lemoniada. W naszej starej miejscówce wieje jak cholera i jeszcze jest tył sklepu i co chwilę ktoś podjeżdżał potwornie hałasującym wózkiem, co uznałyśmy za znak, że czas znależc nowy lokal, przynajmniej na lato.

Więc wygrzebałam się dziś z dołka, co chciałam światu ogłosic. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, cześć.

 

Kurczę, ale mam ostatnio zajawkę na "Metro". To był jednak wspaniały musical, młodziutka Edyta Górniak z najlepszym chyba głosem w Polsce :105: , Katarzyna Groniec, Robert Janowski, Barbara Melzer... Piękne czasy, heh. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzieliści jak Rutkowski się napinał w rutkowski patrol przed Górniakową? pił z jej kubka coś okropnego.

chociaż rambo też sie napinał np. w rambo 4 przed tą dobrą blondyneczką, ona namawiała go na dobrą drogę, żeby wyszedł z samotni i pomógł ludziom prześladowanym przez reżim, on się nie zgadzał kazał jej spadać, ale ona tak bardzo go namawiała, że w końcu przystał i co się okazało? jak przyszło co do czego to blondyneczka się skuliła i zaczęła piszczeć a rambo zrobił tak!

[videoyoutube=aL39jJN9hHM][/videoyoutube]

 

normalnie ich skosił jak trawnik. zero wahania czysta destrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ojej, a gdzie Wy jesteście? Wróciłam z rynku, myślę zobaczę co u Wyspiarzy, a tu pusto... :bezradny:

U mnie pogoda świetna, zakupy zrobiłam warzywno-owocowe ( znów mnie trochę poniosło ;) ) i zaraz idę z futrzakiem do biblioteki.

Będę robic zapas sosu pomidorowego, bo pan na rynku sprzedał mi pomidorki za 2 zeta za kilo, jak wezmę wszystkie co mu zostały. Mam 2 kilo. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzień dobry! ;)

U mnie gorąc, dziś jade d znajomego na świecenie na te motylki, ale podobno nic ciekawego przez ten gorąc :roll:

Przy pracy przy drewnie podbiłem sobie sam oko :pirate: Ale na szczęście tylko trochę czerwone mam okolice oka...

Ogarniam wszystko, za niedługo zniknę na tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Zebrec, Hej chłopaki! :papa:

 

high, Mam nadzieję, że znikniesz, bo szykuje Ci się jakiś super wyjazd, tudzież inna niesamowita atrakcja :smile:

Zebrec, już popłudnie, to mogę śmiało życzyc Ci fajnego odpoczynku weekendowego!

 

Idę przejśc się na chwilę na plażę, zobaczę jak tam turysta trzaska się na mahoń, a przy okazji mam nadzieję poprodukowac trochę witaminy D i lekko zezłocic łydki. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj wszystkim!

 

high, gdzie znikasz? :)

 

Zebrec, również miłego, też sie cieszę na weekend

 

kosmostrada, i znów zazdroszczę, przeszłabym się gdyby nie to że mam do morza kilkaset kilometrów ;) pozłoć się trochę! :)

 

Troszeczkę się ochłodziło, ale tak że dałam radę pojechać pobawić się z dzieciakiem. Wczoraj rozmawiałam z pracodawcami, jestem taka nieugięta w negocjacjach jak nigdy. Terapia działa :D Chyba nigdy wcześniej nie byłam tak asertywna... cudowne uczucie, móc powiedzieć że coś się nie podoba i wciąż być przez innych szanowanym.

Chociaż zasadniczo, praca jest kiepska i trzeba będzie coś innego znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :********

Ja wrocilam wlasnie do domu przed chwila , bylam jeszcze po Madzi w Biedrze --- ludzi tylle jakby wojna miala byc a nie jeden dzien zamkniete sklepy.A pozniejz ajrzalam do ciuszkow na total wyprzedaz kazda sztuka po 3 zl i nabylam piekny , puchutki , mieciutki sweterek z Mexx . Sweterek ma cudny wywijany kolnierz i bede miala do Um jak znalazl. :105:

 

A poza tym to u mnie nic , rano musialam sie wspomoc hydra bo wstalam odrealniona. :bezradny:

 

 

Aurora88, :******** to jestesmy w podobnej sytuacji bo ja tez szukam normalnej pracy .

 

kosmostrada, :********* wez mnie na spacerek nad morze :uklon::uklon::mrgreen: oj jakbym sie przeszla.

 

W ogole to wczoraj mnie wziely smuty na temat tego ze nie mam teraz przyjaciolek i mi brakuje takich wyjsc na plotki czy na kawe razem....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×