Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Vengence,

to jest tak ,że jak masz na cos silne ciśnienie , to juz nie myslisz "przejrzyście " , w dodatku jak na 10 zapytań w sprawie leku 5 Ci odpowiada ,że wpierw kasa , a dopiero potem towar , to w końcu dajesz sie skusić najbardziej wiarygodnej złodziejskiej szumowinie .

Potem czekasz na listonosza , a On tylko ulotki przynosi , więc piszesz e-maila do tego pedzia biznesmena , a kutafon albo milczy i ma Cie w dupie , albo zapewnia ,że już wysłał , tylko Poczta i takie frajerskie teksty etc . W końcu dajesz sobie na luuuz wiedząc co jest co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, od huja jest tego na oglaszamy24,

Może i jest ,,, ale 95 % z tego to pewne przewałki . A z pozostałych 5 % 2-3 %to jak poprosisz o wysyłke za pobraniem i sprawdzeneim zawartości to kontakt sie urywa . Bardzo mało jest tam uczciwych ofert kupna , a jeszcze w rozsądnej cenie to już w ogóle .

Ostatnio wje-bałem tam 330 zł na anabole . Tak mnie hu-j zakręcił ,że normalnie sam sobie teraz się dziwię ,że dałem sie przejechac jak niedorozwinięte dziecko ,,, a jakie gratisy obiecywał .

 

oj tam przewałki są nonstop, 2x się nabrałem, wiekoszosc ludz tam to oszuści,

żerujący na naszej naiwności, oni nie podają adresu nadania, nie są do namierzenia.

raz na 10 osób zdarza się uczciwa osoba, ja trafiłem na jedną tylko.

 

-- 29 lip 2015, 05:10 --

 

Tez wtopilem tam 400 zl ;/;/ masakryczny portal jesli chodzi o ten przynajmniej kazdy kto go tam oferuje to oszust

 

Słuchaj kolego mogę ogarnąć ci to etylo boś desperat, ale tylko - wcześniejsza przedpłata na konto (boś podejrzany).

a potem wysyłka, bo jesteś tu znany z oszustw a ja nie chce stracić pieniędzy.

A forumowicze znaja mnie z dobrej strony i mam dobrą opinię, nie raz wysyłaliśmy sobie leki jak nam zabrakło.

Wtedy dostaniesz listownie - priorytetem, 2 dni od wpłaty, czyli łącznie po 5 dniach.

 

Pisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem stamtąd dobrych kilka razy i nigdy się nie naciąłem. No ale jak się wpłaca kasę na konto, to tak jest... Oczywiste, że tam w ciul oszustow. Zawsze przesyłka pobraniowa ze sprawdzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka wlasnie miala wszystko ladnie pieknie przychodzi paczka bez mozliwosci sprawdzenia zawartosci dzwonie do kolesia mowi ze calkowicie zapomnail ale ze jestmetylo na bank dobra ide na poczte i za 400 zl kupilem sobie 2 opakowania paroksetyny teraz juz wiem ze tylko opcja z mozliwoscia sprawdzenia zadnej wplaty na konto zgadza sie zawartosc place i ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka wlasnie miala wszystko ladnie pieknie przychodzi paczka bez mozliwosci sprawdzenia zawartosci dzwonie do kolesia mowi ze calkowicie zapomnail ale ze jestmetylo na bank dobra ide na poczte i za 400 zl kupilem sobie 2 opakowania paroksetyny teraz juz wiem ze tylko opcja z mozliwoscia sprawdzenia zadnej wplaty na konto zgadza sie zawartosc place i ok

 

To trzeba bylo nie odbierac skoro nie bylo mozliwosci sprawdzenia zawartosci, przeciez to od razu bylo wiadome, ze to walek jest.

 

Pól biedy jak by to bylo 50zl, ale 400zl to juz jest dobry pieniadz, kila walków i ma dobra wyplate jak na polskie realia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

 

-- 29 lip 2015, 21:07 --

 

Mozna gdzies jeszcze dostac etylo ?? Niby nie legalne ale pewnie sa jakies sklepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

 

-- 29 lip 2015, 21:07 --

 

Mozna gdzies jeszcze dostac etylo ?? Niby nie legalne ale pewnie sa jakies sklepy

 

Nie ma i nie bedzie przez przynajmniej 3 miesiące w ŻADNYCH sklepach, więc się nie łódź.

Albo odkup gdzieś od kogoś, ja na tym forum wielokrotnie się wymieniałem lekami i nie było problemu,

mam na to świadków.

 

Z resztą Medikinet niech Ci lekarz zapisze, on jest niedrogi a może pomoże, przetestujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo tak jak mowie pierwszy i ostatni raz :/ teraz jakis gosc mi wyslal etyloo i niby tez zapomnail sprawdzenia ;/ nie odbieram lezy na poczcie niby ktos z tego forum wysylal mi zdjecia wagi, etylo ,calej torby jak trzyma w pysku wszystko wydaje sie ok ale niechce tracic kolejnycj 200 zl

 

-- 29 lip 2015, 21:07 --

 

Mozna gdzies jeszcze dostac etylo ?? Niby nie legalne ale pewnie sa jakies sklepy

 

No z tego co widze to w sklepach RC etylo jest dostepne w kazdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepisze i w tym problem ni wiem skad jestes moze jakaies wielkie miasto i masz dobrego psychiatry u mnie u psycbiatry lek nie do zdobycia probowalem u 4 predzej rodzinnego bym namowil ale tez nie bedzie latwo tym bardziej z moja przypadloscia fobia spoleczna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowiles ale nie przyjdzie tez zamawialem etylo juz jest nie legal maja na stronie i tyle pozatym rc to zawsze rc nigdy nie mamy 100 % pewnosci co bierzemy mi sie marzy opakowanie medikinet 20 mg 50 tabletek nic wiecej wtedy bym wiedzial czy to lek dla mnie czy nie .Narazie poki co pozostaje mi zdychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepisze i w tym problem ni wiem skad jestes moze jakaies wielkie miasto i masz dobrego psychiatry u mnie u psycbiatry lek nie do zdobycia probowalem u 4 predzej rodzinnego bym namowil ale tez nie bedzie latwo tym bardziej z moja przypadloscia fobia spoleczna :/

 

no to zamawiaj w sklepach albo od ludzi tutaj, parę osób ma.

narzekaj se dalej, ja koncze gadke w tym temacie, póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1 lipca weszła aktualizacja wykazu środków odurzających i substancji psychotropowych i za etylofenidat bekniesz tak jak za najzwyklejszy narkotyk.

 

Ogólnie dopisano do listy 114 substancji, które z RC/"dopalaczy" przekwalifikowano na narkotyki.

 

Ok juz napisalem do nich, zeby tego nie wysylali bo nie odbiore przeyslki, dzieki, jak czlowiek nie siedzi w temacie to latwo sie wjebac na mine. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz na tej liście- https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_środków_odurzających_i_substancji_psychotropowych

 

, po nowelizacji z 1 lipca zbanowano m.in. etylofenidat, metoksetaminę(MXE), wiele syntetycznych kannaboinoidów, sporo tryptamin itp. - jak Cię z tym złapią to masz 3 lata pierdla jak za heroinę. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz na tej liście- https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_środków_odurzających_i_substancji_psychotropowych

 

, po nowelizacji z 1 lipca zbanowano m.in. etylofenidat, metoksetaminę(MXE), wiele syntetycznych kannaboinoidów, sporo tryptamin itp. - jak Cię z tym złapią to masz 3 lata pierdla jak za heroinę. :pirate:

 

Niedlugo, nie bedzie mozliwosci brania niczego poza ssri/snri i kilku jeszcze substancji, jak im cos jeszcze odjebie to zakaza wellbutrinu i tianeptyny bo w sumie tym tez da sie nacpac. :pirate:

 

-- 30 lip 2015, 19:13 --

 

Zostanie tylko gorzalka i fajeczki + akcyza w góre, POpier...e, to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×