Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety też patrzą na wygląd choćby na wzrost i jak facet jest nie w typie to odpada na starcie, co zostało tu nawet udowodnione na moim przykładzie w pewnym eksperymencie. Więc nie ma sensu bajdurzyć o tym jak to kobiety nie patrzą na wygląd jedynie faceci. Mam też wrażenie, że nieboszczyk czuje jakiś pociąg, fetysz do rozkładających się ciał , cierpienia, zniszczenia, brudu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Ty moglbys miec 190cm wzrostu i wygladac jak Brat Pit a i tak nie mialbys dziewczyny. Ktora by wytrzymala z takim jeczacym defytysta :roll:

i była zgrabna... to może bym spojrzał.

To mnie ratuje :D A na powaznie zawsze sie znajdzie ktos w czyim guscie bede. Owsik pewnie tez by sie znalazl gdyby mial jakas osobowosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobowość i wiem co piszę. Ogólnie dla kobiet jestem z byt nie atrakcyjny fizycznie, by chciały się ze mną umówić na randkę.

 

 

Dla jednej, drugiej, trzeciej jesteś nie atrakcyjny, ale czwarta będzie chciała stworzyć z Tobą rodzinę!

Daj mi zdjęcie na pw,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobowość i wiem co piszę. Ogólnie dla kobiet jestem z byt nie atrakcyjny fizycznie, by chciały się ze mną umówić na randkę.

 

 

Dla jednej, drugiej, trzeciej jesteś nie atrakcyjny, ale czwarta będzie chciała stworzyć z Tobą rodzinę!

Daj mi zdjęcie na pw,..

 

Brzydota to nie kwestia nie podobania się jednej drugiej. ale już w przypadku czwartej jest ok. Brzydota to kwestia nagminnego nie podobania się, to są liczby o wiele wyższego rzędu, a podobasz się promilom, więc nawet trafić na taką osobę jest mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateósz, to nic nie da.. ten temat ma 120 stron olanych rad i sugestii :D Jakby byl przystjny to by jeczal ze dziewczyny leca na kase a on nie ma

Jejku, ale ty upraszczasz, nie podobam się fizycznie. Jakbym był przystojny to bym się podobał więc nie narzekałbym. A ten temat, to głównie gadanie jak to wygląd, uroda dla kobiet się nie liczy ,a Tobie się tylko tak wydaje, że odpadasz za wygląd i dlatego Twoje doświadczenie nawet nie biorę pod uwagę, bo ja mam swoje racje, gdyż u faceta liczy się bajer.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×