Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ludzie mówią swoje, a ja wiem swoje i wmawiam sobie niepotrzebnie . Nie wyrywam lasek na brzydala (hehe :D) ;p

wyrywanie na brzydala jest tak samo skuteczne jak na nieudacznika, czyli równa się zero. :mrgreen:

nie zgodzę się. Miałam okropnego brzydala przez 2 lata. Byłam w dołku, on mnie z niego "podniósł", żeby za chwilę zwalić na poziom gówna i szamba. Nie wróżę, że byłabym z nim do grobowej deski ale rozstałam się z nim nie z powodu brzydoty ale podłego traktowania przez rok czasu. Facet 10 lat starszy i na serio paskudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wyrywanie na brzydala ma sens jesli sie nie jest brzydkim, i wtedy piszesz ze jestes brzydal, dziewczyna docieka, pozniej patrzy i mówi, ej fajnie wygladasz, a ty mowisz, dzieki za komplement, a ty jak wygladasz? no i sie zaczyna tango :]
muszę tak zrobić :mrgreen: z nieudacznikiem to nie wyda bo naprawdę nim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ludzie mówią swoje, a ja wiem swoje i wmawiam sobie niepotrzebnie . Nie wyrywam lasek na brzydala (hehe :D) ;p

wyrywanie na brzydala jest tak samo skuteczne jak na nieudacznika, czyli równa się zero. :mrgreen:

nie zgodzę się. Miałam okropnego brzydala przez 2 lata. Byłam w dołku, on mnie z niego "podniósł", żeby za chwilę zwalić na poziom gówna i szamba. Nie wróżę, że byłabym z nim do grobowej deski ale rozstałam się z nim nie z powodu brzydoty ale podłego traktowania przez rok czasu. Facet 10 lat starszy i na serio paskudny.
no ale nie byłaś z nim dlatego że był brzydki tylko że miał inne cechy. Mimo wszystko brzydcy faceci mają lepiej niż kobiety bo nawet takie zero jak ja nie wyobraża sobie związku, czy przelotnego romansu z brzydką czy otyłą dziewczyną bo to jest bee już wolałbym nie mieć seksu przez resztę życia. Dla faceta (przynajmniej dla mnie) lepsza jest nawet paskudna z charakteru i głupia ale ładna niż brzydka przynajmniej jeśli chodzi o szeroko pojęte romansowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta (przynajmniej dla mnie) lepsza jest nawet paskudna z charakteru i głupia ale ładna niż brzydka przynajmniej jeśli chodzi o szeroko pojęte romansowanie.

 

Bo faceci sa idiotami :bezradny:

nie estetami. :mrgreen:

oczywiście najlepiej jakby była miła, inteligentna i ładna jednocześnie no ale w moim wypadku na to szanse marne skoro jestem kim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ależ to było płytkie i słabe... Szczerze współczuję. :?:roll:
no ale tak ma chyba 90% facetów, u mnie w pracy jest jedna taka ani mądra a napewno nie miła a wszyscy się uganiają za nią bo ładna, a inne milsze, mądrzejsze ale małoatrakcyjne nikogo nie interesują taki jest świat- faceci niestety nic na to nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie wszyscy. :?

Na szczęście nie wszyscy. :?
wiesz np nawet mało atrakcyjna 20-25 latka będzie atrakcyjna dla 40-50 latka bo młoda i wtedy jest szansa już po widzę to po sobie dla mnie większość 18 latek jest już atrakcyjna bo młoda a w moim wieku to może co trzecia mi się podoba. :mrgreen: Oczywiście mówię tylko o samym wyglądzie. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milsze, mądrzejsze ale małoatrakcyjne nikogo nie interesują taki jest świat- faceci

ja myślę, że kobiety o tym wiedzą, choćby podświadomie, dlatego tak mocno skupiają się na swoim wyglądzie i jego tuningu ;)

pewnie że wiedzą, a te które mówią że wygląd się nie liczy czy jest drugorzędny się okłamują tak samo jak ja bym się okłamywał tym że 35 latek mieszkający u rodziców, bez auta, ze słabą pensją ma takie same szanse na podryw jak obrotny z autem i własnym mieszkaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta (przynajmniej dla mnie) lepsza jest nawet paskudna z charakteru i głupia ale ładna niż brzydka przynajmniej jeśli chodzi o szeroko pojęte romansowanie.

 

Bo faceci sa idiotami :bezradny:

nie estetami. :mrgreen:

oczywiście najlepiej jakby była miła, inteligentna i ładna jednocześnie no ale w moim wypadku na to szanse marne skoro jestem kim jestem.

idiotami bo uroda przemija i juz po pierwszym dziecku z lani moze zrobic se slon ..a wredny charakter zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie chciał mieć głupiutkiej blondynki - co ja bym z nią robił poza seksem? A jak wiadomo nie samym seksem mężczyzna żyje. Ale hipopotama też bym nie chciał raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idiotami bo uroda przemija i juz po pierwszym dziecku z lani moze zrobic se slon ..a wredny charakter zostanie
mi chodzi bardziej o zapoznanie się, zainteresowanie, zauroczenie a nie długotrwały związek. Para w związku starzeje się wspólnie i akceptacja dla oznak starości rośnie również. Jakoś faceci zwykle nie rozwodzą się z żonami po urodzeniu dziecka bo przytyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta (przynajmniej dla mnie) lepsza jest nawet paskudna z charakteru i głupia ale ładna niż brzydka przynajmniej jeśli chodzi o szeroko pojęte romansowanie.

 

Wredną z charakteru jeszcze bym zniósł (na krótką metę), ale nie może być głupia! No i musi być ładna, ale tylko dla mnie, na szczęście wielu osobom podobają się różne aspekty kobiecości, więc da się żyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie chciał mieć głupiutkiej blondynki - co ja bym z nią robił poza seksem? A jak wiadomo nie samym seksem mężczyzna żyje. Ale hipopotama też bym nie chciał raczej
no ale na przelotny seks lepsza nawet głupia ładna niż inteligentny hipopotam. Oczywiście nic nie mam do otyłych czy mało atrakcyjnych kobiet ale wmawianie i a widzę to tu czasem na forum że wygląd się nie liczy to kłamstwo którego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, na przelotny seks to owszem - powinna być ładna i głupia. Przecież się z nią nie gada, tylko działa. Ale wyrosłem z przelotnych seksów. Wolę stały związek i moja kobieta jest dla mnie najpiękniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×