Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja potrzebuję kobiety do szczęścia.

zapomnij.to marzenie ściętej głowy.a ja do szczęścia potrzebuję polecieć na islandię,pofruwać na szmacie,postrzelać z miniguna do klifów w Lizard Point i Land's End oraz do płaskich jak karton drzew w Falmouth i Mout's Michael.ale zdaję sobie sprawę że jestem za biedny aby lecieć na islandie,jestem zbyt schorowany aby dali mi zezwolenie na broń.przeciez nie będe z tego powodu latał z siekierą po osiedlu i mordował każdego kto pojawi sie w pobliżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie jesteś brzydki tylko chory.i ludzie to widzą.brzydcy i zdrowi zwykle nie sa sami,radzą sobie z pracą,z pieniędzmi,z samochodem mimochodem,bezproblemowo.gdybyś był nie chory a brzydki to byś siedział na forum dla niesymetrycznie pięknych a nie na forum dla rozbitków życiowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam depresje . Tylko ja jestem brzydki i nie jedna kobieta mi to mówiła wiele razy słyszałem, że jestem z byt nie w typie by pójść ze mną na randkę. Depresję mam z tego powodu, bo moja nieatrakcyjność fizyczna tak bardzo mi zabiera szanse na miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda.wcześniej musiałeś być chory dlatego jesteś sam.zdrowy "brzydki" który usłyszy to kilkakrotnie od kobiet zmienia taktyke podrywu bo wie jak i wie jakie błędy robi.ty nie wiesz więc od dłużego czasu jesteś chory.a twoja depresja nie jest tylko przez brzydote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie słyszałem kilka razy tylko bardzo wiele razy, a taktykę podrywu zmieniałem bardzo często, bo wierzyłem, że to tylko kwestia podejścia i umiejętności, ale to nie prawda.. Jednak tak się składa, że wzrostu i wyglądu twarzy nie zmienisz , a to przez to jak wyglądam odpadam w kwestiach randkowych dlatego nie masz kompletnie racji. Bardzo wielu brzydali jest samemu, to tylko taki mit jest, że brzydcy mężczyźni skutecznie podrywają, bo uroda u faceta m równie duże znaczenie jak u kobiety w brew pozorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowi brzydale mają powodzenie.a i wreszczie dotarło do ciebie że urody i wzrostu sie nie wybiera bo kazdy z nas jest tylko mięsnym workiem na gówno a nie robotem z tytanowo-szklanym niezniszczalnym ciałem któremu jak nie podoba sie rączka to przykręci sobie widelec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie jesteś brzydki tylko chory.i ludzie to widzą.brzydcy i zdrowi zwykle nie sa sami,radzą sobie z pracą,z pieniędzmi,z samochodem mimochodem,bezproblemowo.gdybyś był nie chory a brzydki to byś siedział na forum dla niesymetrycznie pięknych a nie na forum dla rozbitków życiowych.

 

Mądrze gadasz w tym wątku koleś.Jak jest się ogarniętym życiowo+ ma się w miarę zdrową osobowość to łatwo znaleźć kogoś do pary.Gorzej jak któraś z tych rzeczy szwankuje,a najgorzej jak obie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mądrze gadasz w tym wątku koleś.

owsik narzeka jakby objawami jego "brzydoty" były bolesne niegojące się śmierdzące odleżyny do kości nie pozwalające myśleć o niczym niż o bólu przez kolejne blizniacze dni,jakby musiał do konca życia lać do cewnika,jakby nie czuł swoich patykowatych nóg,jakby mu sie śniło że leży już kilka dni w piachu,widzi swoja rodzine na stypie i swój nagrobek we śnie.a jak nie chce sobie znalezć pasji i koniecznie to MUSI byc kobieta,miłośc,przytulanie,sex to niech wezmie to sobie na siłe,niech zgwałci albo zrobi takie coś:

https://www.youtube.com/watch?v=GR9JiYaZ6-w

https://www.youtube.com/watch?v=j6soJBh9wEQ

ciekawe ile kobiet mu odruchowo zasunie i czy to go zreflektuje

faceci byli by lepsi zwłaszcza te ich znaczące wkurwy na twarzach bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.rzucą mu na podłoge kostkę margaryny Planta i krzykną "smaruj styję bo ułani jadą,gitniej ci będzie wpadać no już",wyjebią mu wszystkie zęby na dzieńdobry i będzie koncertowo opierdalać kutachy. zaserwują mu chleb ze spermą.będzie miał tyle sexu ile będą chcieli koledzy pod celą.może sie zreflektuje kiedy jego odbytnica będzie wypełniona spermą,będą mu kazali ją wydobywać łyżeczką i połykać,odleją mu się do gardła i każą pić mocz.

wtedy jego brzydota odleci znacząco na dalszy plan jak będzie drżeć czy się obudzi nastepnego dnia i dożyje rańca.

oczywiście jako cwer nie będzie wychodzić na spacerniak,do świetlicy tez nie bo coto za spacer jak ktoś podejdzie z tyłu i rąbnie.może nawet żyletką poderżnie gardło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...mogą go zabić nawet kutachami kiedy to w 17 niewyżytych ludzi w łazni wyseksuje go tak dokładnie że będą na noszach go na szpitalke wozić a może sie niechciec klawiaturze zajmowac się więzniem tego typu a każdym razie po takich stosunkach konieczna będzie amputacja odbytnicy bo będzie wypadac i ulegnie zakażeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedotik objaśniam więzienną rzeczywistość i przyszłość która czeka owsika jak nie znajdzie sobie innej pasji niż uściski,sex i kobirty i będzie z uporem maniaka dążył po trupach do swojego celu.a inkarnacji sie nie wybiera.możesz płakac i sie wściekać i tak prędzej czy pózniej będziesz śmierdział gorzej niz gówno,będzie w tobie dwie tony robaczydeł i szczurów,bujne niebieskie zielsko wyrośnie tam gdzie twoje zwłoki zostały zamkniete przed widokiem żywych.jesteś mięsnym workiem na gówno a może nie chcesz nim być.może bys wolał być robotem mieć trwałe metalowo-szklane ciało niezniszczalne który nie sra,nie je,nie wyciąga glutów z nosa,nie podciera się,nie wali konia tylko schludnie i wielkopańsko dyskretnie bez skojarzeń pochłonie troche prądu i działa jak ta lala,wymieni oprogramowanie kiedy wda się wirus,odkręci sobie zużytą konczynę i porzykręci sobie nową przez co będzie działał setki lat i nie zostanie rencistą.bo ja tak.nikt mnie nie pytał czy wole być karmą dla komarów,kleszczy,różnych robali jelitowych a potem dla dzikun i szczurów jako pyszny jajodojrzalny pokarm.wez to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedotik trzeba było dać się odlać z metalu i szkła jako robot a nie przyjśc na świat jako obrzydliwy człowiek który jak umrze/starci narząd to na zawsze.aha.....inkarnacji się nie wybiera.ale kogo to obchodzi że krowa chce być jaskółką,świnia chce być owczarkiem a dupa ma pachnieć dupą a nie dezodorantem?nie zapomnij że robotowi starczyło by życia aby odkryć trzecią ziemie a nie tylko ameryke.nie szkoda ci osobowości i tego co zapamiętałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie z kimś to normalna sprawa

bycie z kims to normalna sprawa tylko wtedy kiedy JEST się zdrowy.najlepiej do tego nasterydowany i zabójczo przystojny.ale to tylko dodatki.podstawą jest zdrowie.aby byc z kims trzeba pracować i dobrze zarabiać i nie miec problemów.kiedy jest sie chory to bycie z kims jest własnie nienormalne.to tak jak pozostawić w jamie brzusznej zmieniony zapalnie wyrostek w nadziei że zapalenie samo przejdzie.chory musi byc sam i nie ma prawa korzystać z żadnej opieki medycznej.a jeszcze lepiej aby położył się do łóżka i czekał aż umrze i nie obciążał innych.takie właśnie są odgórne prawa losowe biologiczne.skoro uważasz że jesteś TYLKO brzydki a nie chory to wypierdalaj z tego forum i zaloguj się na forum dla brzydali.brzydactwo nie jest chorobą i niema oddziałów szpitalnych dla brzydali.niema tabletek ani zastrzyków na brzydactwo.gdybyś był TYLKO brzydki tak jak mówisz to już byś dawno przerwał samotność.w robocie pracodawcy niewiele obłazi iż pracownik nie jest przystojny.ważne że ma byc wydajny i produktywny.skoro bycie z kims to normalna sprawa to odszukaj ludzi sparaliżowanych,psychicznie chorych,bez kończyn i zarabiających 400zł miesięcznie.czy tego rodzaju ludzie są z kimś?sama nazwa mówi płeć męske tgo płeć brzydka.chłopcy nie muszą być ładni.chłopcy muszą byc silni.ładny chłopiec okiem facetów = pedał-słaby,nietypowy.

jak jesteś TAKI brzydki to zapuśc włosy,ufarbuj je na blond,umaluj usta,oczy,rzęsy,wbij się w sukienke i załóż buty-szpilki.tylko tam możesz realnie dokonać transformacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×