Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, kto wybrzydza, ten nie rucha. :bezradny:
ale ja nie jestem bardzo wybredny, co najwyżej zbyt wybredny na swoje możliwości bo raczej powinienem celować w raczej brzydkie i otyłe. Zresztą podejrzewam że to problem owsika również
Brzydkie czasami są spoko, tzn nie takie strasznie brzydkie bo wyczyniają cuda próbując przynajmniej w taki sposób utrzymać przy sobie faceta bo wiedzą że nie są z tych ładniejszych, można je do wielu rzeczy nakłonić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie czasami są spoko, tzn nie takie strasznie brzydkie bo wyczyniają cuda próbując przynajmniej w taki sposób utrzymać przy sobie faceta bo wiedzą że nie są z tych ładniejszych, można je do wielu rzeczy nakłonić :twisted:

Twierdzisz, że lepiej być z mniej urodziwą dziewczyną bo ona może nie zna swojej wartości i ma niską samoocenę więc będzie spełniać zachcianki faceta żeby ten jej nie zostawił? Dno totalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może troche dystansu? nie uganiam się za kobietami które nie pociągają mnie fizycznie, bo nie mógłbym być z kimś kto mi się nie podoba fizycznie. Ale fakt jest taki że te kobiety tak robią i można z nimi wyczyniać co się chce, i taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czytałem i słyszałem wśród znajomych wiele takich opowieści zresztą każdy to wie kogo bys nie zapytała. Zabolało Cie coś? :D
Ja tam nigdy nie słyszłam takich opowiesci i nie chce mi sie w to wierzyć :shock: brzmi bardzo cynicznie, że ktos wykorzystuje czyjs brak urody, niesmaczne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest bardzo często, jeszcze jak koleś ma kase i jest jak to sie mówi "maczo" miał X lasek, to taka brzydsza którą sobie upatrzył zrobi dla niego wszystko bo wie że nie ma nic więcej do zaoferowania by go przy sobie zatrzymać, a większość kobiet przed <20 rokiem życia jest po prostu głupia i robi wszystko. Przykre ale prawdziwe.

 

P.S Co do nóg to jakiś masaż by Ci sie przydał, znam sie na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak, dla tego napisałem to ogólnie że większość dziewczyn jest po prostu głupiutkich i niestety ten wskaźnik głupoty z każdym rokiem rośnie.

 

ChrisMessina :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, ale ja wątpie, że jak on idzie na randkę, to mówi dziewczynie: "słuchaj dla każdej jestem nie w typie, przez to jestem sam i nie moge sie z tym pogodzić", raczej tylko nam tu o tym pisze więc trudno oceniać na tej podstawie jego zachowanie podczas podrywu.

 

ja sądzę, że on w normalnym życiu nie jest marudą, skoro jednak te dziewczyny chcą się z nim przyjaźnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż przyznaje, że są głupie i łatwe no ale faceci też bywają prymitywni, desperaci którzy się zabiją gdy się ich czasem zostawi lub chociaż pomyśli o rozstaniu itd. W zasadzie facet z kompleksami to taki bezpieczny grunt. Nie zostawi bo która go zechce tak też można myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×