Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ta pewność? Przecież jesteś niewątpliwie płcią męską, no chyba, że o czymś nie wiem 8)

 

Właśnie dlatego, że jestem niewątpliwie płcią męską, to wiem dużo o kobietach. :P

 

Szkoda, że nie działa to odwrotnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heisenberg45, Tak zgadzam się z Tobą co do buraków. Czasami mam wrażenie że powinienem wyzywać pannę od najgorszych, tłuc ją codziennie przy znajomych, wtedy może byłbym doceniany i jakaś by mnie chciał. Zauważyłem że one to właśnie lubią.

 

 

Po prostu panienki trzeba zlewać, ale z umiarem. nie być na każde zawołanie. Ty masz mieć pasję, hobby, a kobietę masz traktować jako dodatek. Ot umilacz, bez którego jesteś w stanie normalnie funkcjonować.

Gdy pojmiesz takie nastawienie, wtedy będzie Ci prościej. One wtedy czują, że muszą zawalczyć i gonią "zająca". Co im po tym, że od razu kogoś będą miały bez żadnej walki? Ja sam nie chciałbym mieć dziewczyny, którą zdobyłbym w tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem samotny tylko samemu, sam tak wybrałem, świadomie czy nie to bez znaczenia. Na świecie jest tyle osób w każdej chwili mogę nawiązać nowe znajomości, mogę mieć tysiące znajomych setki przyjaciół. Wystarczy tylko zmienić parę nawyków, zrobić pierwszy krok później już będzie łatwo. Tak proste to jest, mimo wszystko wciąż wybieram bycie samemu bo mało kto zasługuje na to abym był jego znajomym a z byle kim nie warto trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klex, jak siedzisz w domu, to nikogo nie spotkasz ;)

 

ma chodzić i zaczepiać ludzi na ulicy? :P

 

Follow, ja Cię zaczepie jak będziesz miał/a taki tyłek jak na avku. D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba będę prowadził żywot leśnego luda wybuduje jakąś ziemiankę i będę medytował tam całe życie jak tybetański mnich i porosnę mchem. Trza gdzieś ruszyć dupsko, miałem podobny avatar do Follow_, to mnie zlinczowali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak być 24/7 w towarzystwie ludzi i dalej czuć się samotny. Ja tak mam gdyby nie praca miałbym zywot umarlaka. Poza tym ostatnio nawet na to forum nie bardzo zaglądam. Teraz to już nie wiem czy to wszystko z wyboru czy już mam przesyt obcych a wreszcie chciałbym mieć gdzie się wybrać w swoim towarzystwie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kilku, kilkunastu znajomych z którymi utrzymywałem dość często kontakt. Czułem się wtedy bardzo samotnie, poddenerwowany. Teraz już z niektórymi nie mama kontaktu, zostały tylko pojedyncze osoby lub samotność. I chociaż czuję się samotnie jest mi o połowie lepiej, nie mam takich nerwów i poczucia samotności jak wcześniej. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semir, Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałam, i nie wiem czy wg to w porządku że coś ci mówię, ale może spróbuj wyjść na spacer, nawet jak pada, popatrzeć na drzewa, spędzić miły czas ze sobą? Mnie to zawsze pomagało.

Zawsze nam ktoś wciska że bycie samemu jest czymś nienaturalnym i nieodpowiednim, ale moim zdaniem to jest wciskanie kitu. Zawsze myślałam że jest coś nie tak z tym że nie wychodzę do ludzi, nawet mając znajomych potrafię im powiedzieć 'ej, spotkajcie się beze mnie, ja źle się czuję' i pozostaję sama w domu przed komputerem albo czytając książkę. Zawsze spotykam się z tym że ktoś uważa że introwertyzm to jest jakaś chorobliwa samotność. Tak jakby wszyscy za wszelką cenę chcieli uciec od myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×