Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Młody przed chwilą postanowił sobie podgrzac naleśniki, robił to ciu za długo i teraz słyszę jak je pozera, bo tak chrupie... :lol:

 

I tak podśmiechując, żegnam się z Wami, idę polac na siebie trochę ciepłej wody i zaginąc w mydlinach. Potem poczytam. Do jutra , dobrej nocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, też Tęsknię za moją przyjaciółką z dzieciństwa, tłumaczę sobie, że to z powodu jej problemów ten brak kontaktu.

 

W ogóle jak miałam depresje to chyba że dwie osoby prosiły moją mamę o mój numer, bo ktoś miał zadzwonić, oczywiście nie zadzwoniły, ale tak bardzo łaski nie robią...

Jeśli ja potrzebuję kontaktu ze światem, to wiem że sama muszę do niego wyjść.

 

-- 11 lut 2015, 22:02 --

 

platek rozy, ok, rozumiem. Ja co prawda nie mam nerwicy, ale mam trochę lęków (kuchenki gazowe np.) i natręctw (wybieranie różnych rzeczy ze zbiorowości i drapanie głowy do krwi). Osobiście wolę iść do dentysty niż do psychiatry. Jakby ktoś się ze mną zamienił, to by było super. ;)

Ja lubię zdrapywać strupki ;>

U dentysty dawno nie byłam, w dzieciństwie się dużo nacierpiałam ze strony zębów mlecznych. Ból zwykle wzmocniony bodźcami dźwiękowymi i zapachowymi.

 

-- 11 lut 2015, 22:04 --

 

A psychiatra mi zawsze mówi, że jestem ładna i śmieje się z moich komentarzy :lol:

 

-- 11 lut 2015, 22:39 --

 

Infinity, komu pomarudzisz, jak nie nam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Tak sobie pomyślałam, że ci napiszę, że moim zdaniem naprawdę nie musisz się wstrzeliwac w tematy ( a czasami trudno, zwłaszcza gdy gadamy o lakierach do paznokci ;) ), po prostu pisz jak się czujesz, co robisz, tak jak Ci napisała Mirunia. Ja uważnie wszystkich czytam, nawet jeśli nic nie odpisuję. Jesteśmy swoistym gronem towarzyskim i mnie naprawdę interesuje, co się u Ciebie dzieje.

No ja się mogę zawsze wstrzelić z wyniesieniem połowy Rossmanna. Miła obsługa, pani mi pokazała, na której półce nie ma kleju do rzęs, ale szminki wybrałam sama. Dla odmiany kolory nie kontrastujące z twarzą (nude), bo podobno w tym sezonie.

Henna wczoraj zrobiona, włosy minimalnie rozjaśnione.

Jeszcze maseczka dzisiaj była i poukładałan na komódce i w szufladzie.

Nic się nie pouczyłam, jestem oficjalnie pustą blondyną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :******** :papa::papa:

Ja od 4 rano z nerwow na kibelku , esh miec to juz za soba .

Niebawem wyruszam i obym dala rade.

 

Zalatana23, :******** fajny avek :)

U mnie tez slonko tyle ze zimno .

 

Calusy Kochani , milego poranka:)

Jedliscie juz pączki?

Ja mam troszke c hrustu ale zjem go pozniej bo teraz ani kesa nie przelkne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Kochani, wpadłam tylko życzyc Wam słodkiego dnia! Ja dziś tradycyjne śniadanie - 2 pączki. :D Chyba na tym nie poprzestanę, bo jak dyspensa to dyspensa, nie? Ile mogę zjeśc, żeby mnie nie zemdliło, oto jest pytanie... Młody wsunął trzy na jedno posiedzenie, jeszcze parę zostało, zresztą zawsze można dokupic. :mrgreen:

 

platek rozy, Infinity cały czas trzymam za Was kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Zalatana23, PannaNatalia, Megi_, Dziekuje Dziewczyny :********

Ja wlasnie po , mialam przeglad zabkow , rtg , i sciagany kamien nazebny oraz musze podleczyc dziaslo bo mi sie zrobil maly stan zapalny i za poltora tygodnia najprawdopodobniej bede miala zalozona koronke , koszt od 200 zl do 400 ale mowila ze powinna starczyc ta za 200 bez sztyfta bo mam sporo zeba i jesli sie nie pokruszy to zrobimy taka.

Myslalam ze tam zejde , s[pocilam sie , drzalam ale na koniec uslyszalamz e ludzie sie gorzej o wiele achowuja jak ja jak sie boja .

Ufff pierwsze koty za ploty.

Mam jeszcze do leczenia dwa zeby 7 i 6 ale to juz na spokojnie.

Pojde teraz na spacer , musze odsapnac . I kupie s obie po drodze paczka!

 

sailorka smacznosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

spałam 12 godzin, obudziłam się z mega lękiem i mokra cos mi się sniło paskudnego

nienawidzę siebie, jestem zagubiona i wszystko mnie przeraża :why: boje się, nie daje rady, jestem jak małe dziecko, trzeba mnie trzymać za rękę, kaleka życiowa :why: ja nie chcę żyć, nie umiem, tak mi wstyd za siebie, nic nie potrafię, jak ja się boję życia, :why::why: tak bardzo się boję :why:

brzydzę się już sobą, rzygam sobą :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×