Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a tak się czuje poniżej średniej. A Tobie widzę ząbek się ułamał i jutro idziesz do dentysty.Prawie zawsze są jakieś kłopoty :bezradny::-|

 

-- 11 lut 2015, 20:15 --

 

amelia83, no to nie jestem w tym osamotniony ;)

 

-- 11 lut 2015, 20:17 --

 

mirunia, fajnie piszesz, dzięki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześc Słonko! Ja dziś marnie z rana, ale potem jakoś poszło, a ty Biedaku męczyłaś się cały dzień... Wiem też jak to jest, jak nie wiadomo dlaczego lęk psuje spotkanie z koleżanką. No cóż tylko zostaje liczyc na to Kochana, że Ci to jak zwykle minie. Toż nasze samopoczucie jest zależne od tylu rzeczy - pogoda, ciśnienie, aktualne hormony, poziom cukru itd, zupełnie bez naszego wpływu na sytuację. To na dodatek do błędów w naszym mózgu. Tylko zostaje przeczekac. :bezradny: Dobrze że zastosowałaś terapię "szlafrokowo-kąpielową" ;) Mi to wczoraj ciutkę pomogło. Jeszcze dwa dni i weekend, zregenerujesz się po pracy.

 

platek rozy, Plateczku nie sugeruj się moją mamą, bo ona klasycznie pada na glebę ( nie omdlewa), na wszystko - krew, strzykawka, borowanie, dusznośc w przychodni itd.- taka uroda, nie z nerwu. Będzie dobrze!

 

JERZY1962, Hej Jerzyku!

 

Marcin2013, Cze Marcin! Widzę, że zacząłeś znów wpadac, to dobrze!

 

amelia83, Nie smutaj Kochana! Już niedługo terapia, będzie lepiej. Widzisz, ja zaczynam żałowac, że nie wzięłam grupowej...

 

Wróciłam z szalonych zakupów majsterkowiczowych - tratwa będzie super. Ma ktoś chętnego chomika na rejs dookoła świata? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, Jakoś mnie to nie przekonuje. Ale jak mówią wiara czyni cuda. Więc zapewne jeżeli ktoś w to głęboko uwierzy ( jak w zresztą cokolwiek innego) to może i sobie pomoże. Ale ja mam tendencję do uważania wielu metod za szarlatanerię, więc nie jestem obiektywna...( a może dlatego wciąż chora ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Tak sobie pomyślałam, że ci napiszę, że moim zdaniem naprawdę nie musisz się wstrzeliwac w tematy ( a czasami trudno, zwłaszcza gdy gadamy o lakierach do paznokci ;) ), po prostu pisz jak się czujesz, co robisz, tak jak Ci napisała Mirunia. Ja uważnie wszystkich czytam, nawet jeśli nic nie odpisuję. Jesteśmy swoistym gronem towarzyskim i mnie naprawdę interesuje, co się u Ciebie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, i nie boi sie mama tych omdlen>? ja bym juz miala lęki nie do ogarniecia.

Tratwa dla chomika :D

 

JERZY1962, ale ja dawniej taka nie bylam a teraz nie umiem byc ju z inna . Choroba mi zabrala cala radosc .

Zreszta sam wiesz.

 

-- 11 lut 2015, 21:42 --

 

JERZY1962, dokladnie , tak jak Ci Kosmo nasza napisala :) pisz co u Ciebie , kazda z nas tak robi :) ja tez czytam kazdego:)

Jestem z Wami tutaj bardzo zzyta :oops::oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, jeśli cię to przekonuje, to spróbuj. Ja jestem za spróbowaniem wszystkiego, żeby się z tego bagna wydostac. Mogą zadziałac różne rzeczy , dla każdego inaczej, oczywiście pod warunkiem, że wierzymy że zadziała, ta wiara ma przecież wpływ nawet na farmakoterapię.

 

-- 11 lut 2015, 21:53 --

 

platek rozy, Mama jest lękowiec, ale taki co robi dużo hałasu, zamieszania, doprowadza wszystkich do paniki, a sama świeża- rześka. Więc boi się, ale bardziej jej dentysta. :D Znalazła sobie teraz dentystkę ( nawet na NFZ), która jej robi zęby na leżąco i mówi że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, taki napis zobaczyłam ostatnio na koszulce w h@mie:

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not" Kurt Cobain

Bardzo mi się spodobało, kupiłabym ją choc jest z działu męskiego, ale za staram na rozciągnięte koszulki z dziurami :D

 

 

detektywmonk, Bo im się zbroje wrzynają, a nie wypada cały czas mówic scheisse... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×