Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, Ty bierzesz teraz jakieś psychotropy w ogóle ? Pisałaś kiedyś o esci i mircie. Co do brania leków na tarczycę, to pewnie kwestia dobrania odpowiedniej dawki.

Nie martw się na zapas :nono:

 

Marcin2013, a ja jakoś nie miałam okazję Ciebie jeszcze poznać, bo jak Ty zniknąłeś ze Spamowej, to ja się pojawiłam :roll: Zatem witam się z Tobą :papa:

 

Chyba tak do końca Ci nie padł, skoro do nas piszesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, to sporo tego ( aż 2 stabilizatory ) ... jak jeszcze będziesz musiała do tego dołożyć coś na tarczycę :? Mam nadzieję, że Ci to lekarka sensownie poukłada. Obyś tylko dobrze tolerowała ;)

 

Marcin2013, to dobrze, że zwariowany :mrgreen: Z takim łatwiej się dogadać ! Jak Ty się czujesz ( bo czytałam, że byłeś w szpitalu ) ? Ustawili Ci dobrze leczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale mnie nastarszylas tymi omdleniami mamy swojej :shock::shock::shock: aaaaa teraz to juz calkiem sie bojam , bo ja mamz awsze strach przed omdleniem

jasawczasami mysle ze naprawde mam jakas klatwe bo ilez moze sie zle dziac? na wielu frontach w dodatku :bezradny:

 

sailorka, jak ktos cierpi na zaburzenia lękowe to dentysta dla niego jest niczym pieklo. Ludzie zdrowi sie boja a co dopiero lękowcy.

 

comatom, :********* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ok, rozumiem. Ja co prawda nie mam nerwicy, ale mam trochę lęków (kuchenki gazowe np.) i natręctw (wybieranie różnych rzeczy ze zbiorowości i drapanie głowy do krwi). Osobiście wolę iść do dentysty niż do psychiatry. Jakby ktoś się ze mną zamienił, to by było super. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, cos mi sie to nie widzi .... jakies takie nadmuchane za bardzo chyba i watpie zeby takie spektakularne efekty przynioslo :(

 

mirunia, oj to sie nameczylas Slonce:********* A teraz juz lepiej? Mialas mila wizyte :)

Mnie cos szyjny dzis boli pewnie sie naspinalam przed tym jutrem i juz bol bo miesnie twarde jak skala. Mam na 11 wizyte. :why::why:

 

JERZY1962, Jerzyku :********* jak sie masz?

 

sailorka, no to mamy podonne lęki tyle ze przed innymi specjalistami . Chociaz ja do psychiatrki tez nie bardzo lubie chodzic .

 

amelia83, Dziekuje Kochana:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×