Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, No chyba, że Cię boli głowa i promieniuje na szczękę. Ale raczej bym poszukała przyczyny gdzie indziej.

 

Bo wtedy, gdy to takie mega niskie ciśnienie było, bolała mnie lewa dolna i górna szczęka. Nie spuchło, ani nic, tylko bolało i jakby pulsowało w środku. Po jakiejś pół godzince wzięłam Ketanol i poszłam spać, więcej nie powróciło na szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Jesteśmy niesamowite, to fakt! :mrgreen::lol: Ostatnio w Empiku widziałam ładne papiery, tak mnie kusiło, żeby kupic... Obklejałam też papierem ryżowym, fajny efekt. Kochana szacun, bo za duże rzeczy się nigdy nie zabrałam!

 

Makabra, Dobrze że przestało. Ale jakby Ci wracało, to koniecznie do pokazania dentyście, a potem chirurgowi.

 

-- 12 lut 2015, 20:16 --

 

amelia83, Miałam 10 sesji (jak to na NFZ), ale 2 razy w tygodniu, więc trochę potrwało. Teraz tylko kontrola za tydzień. Powiem Ci , że strasznie mi się nie chciało chodzic. Na razie efektów nie widzę ( widocznie nie te zabiegi na moje bóle), tylko gimnastyka faktycznie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Dobrze że przestało. Ale jakby Ci wracało, to koniecznie do pokazania dentyście, a potem chirurgowi.

 

Dwóch sadystów w jednym zdaniu, jak mogłaś?! Chcesz mnie do grobu wpędzić?! :zonk::silence: A tak serio, mam 24 dentystę, to sobie z nim pogadam na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Wcale nie byłam okrutna - w jednym zdaniu był tylko dentysta i pikuś chirurg. Gdybym dowaliła jeszcze psychiatrę i ginekologa ooo , to tak , to foch. :twisted::lol:

 

Ej, nie szalej! :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, gdybyś umiała fotki wstawiać, to byś nam się pochwaliła. A tak, to Ci możemy wierzyć jedynie na gębę :?

 

Ha ... chyba jestem jedyną osobą na Spamowej, która nie zjadła ani jednego pączucha :why: ... cóż dieta bezglutenowa, a samej piec mi się nie chce ... zresztą na tych mieszankach mąk bezglutenowych rzadko coś wychodzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ... chyba jestem jedyną osobą na Spamowej, która nie zjadła ani jednego pączucha :why: ... cóż dieta bezglutenowa, a samej piec mi się nie chce ... zresztą na tych mieszankach mąk bezglutenowych rzadko coś wychodzi :?

 

Ja też JESZCZE nie zjadłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×