Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

comatom, Ty jesteś znany z tego, że jesteś znany, czy z racji tego, że to Twoje któreś wcielenie ? Tak się zastanawiam, czemu ludzie zakładają tu konta, potem je kasują i zakładają od nowa :bezradny: Jaka w tym logika ?

 

-- 13 lut 2015, 21:26 --

 

comatom, skąd wiesz, skąd ja jestem :shock: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, aaa jakie cudne pazurki :105::105::105::105:

Slicznie masz zrobione ! Ile takie cuda kosztuja????

miruniabrokulki tez lubie :D generalnie lubie warzywka , jutro bede jadla schabik duszony (byl na promocji u mnie w miesnym i wyszlo mi 5 zl za 4 spore kotleciki) i do tego fasolke szparagowa zielona , baaardzo lubie .

 

comatom, :********* :mrgreen:

 

Kochani ide dobrej Nocki :papa::papa::papa: do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, na pewno nas z chęcią objaśnisz, na wypadek gdyby ktoś z nas miał mylne pojęcie :?

 

Btw Myślałam, że przyszedłeś reklamować swój konkurs ... ale rozumiem, że dawno już Ci skrzynkę rozwaliło i więcej zgłoszeń już nie przyjmujesz :mrgreen: Tylko pamiętaj, że cyklopka jest nadal w trakcie modelowania brwi i to może jeszcze trochę potrwać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest taka absurdalna sytuacja. Zaczęłam chodzić na spotkania fanklubu, w celu żeby nie zdziczeć oraz żeby poznać lepiej fajnych kolegów.

W zeszłym miesiącu okazało się, że dołączyli ludzie z innego fanklubu, na którego czele stoi buc, z którym się spotykałam osiem lat temu. Nie poznał mnie, a ja się ewakuowałam ze zlotu.

Następne spotkanie tego pierwszego fanklubu jest za tydzień, drugiego jutro, zaproszeni są ludzie z pierwszego.

Iść na godzinę, wypić jedno piwo, zachowywać się jak osoba aktywna fanklubowo-towarzysko i jeszcze się zabawić w pozna czy nie pozna i ewentualnie rżnąć głupa?

Czy siedzieć w domu, grać w grę, nie konfrontować się z bucem w Walentynki, iść dopiero za tydzień, kiedy będzie więcej znajomych?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×