Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, Nooo, z kości na ości... :twisted: Kochana dzisiaj hulaj dusza, a jutro sucharki i jest git. ( ja tak zrobię)

 

JERZY1962, tego nie wzięłam pod uwagę biedaku. Jeszcze jeden mi został, ale nie mam jak do Ciebie podskoczyc... :?

 

Chyba przygryzłam sobie wargę, bo mnie od środka boli i kącik mi napuchł... Ledwo gadam.Chyba kara za obżarstwo...Buuu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tylko lapki rozprostowalam bo musze teraz odkladac pieniazki na ta koronke :mhm: kolega mi pozyczy a ja mu bede splacala po 50 zl. Chcialabym juz miec normalna prace z umowa :cry:

 

JERZY1962, a myslalam ze sie skusisz ;) ja jednego z cukrem pudrem i konfitura rozana i troszke chrustu do kawki . Chrust uwielbiam :105::105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Jak dobrze, że masz możliwośc pożyczenia na ząbka. To kamień Ci z serca spadł, co? No pewnie, że teraz jedyneczka najważniejsza.

 

Idę się pokąpac... Chyba jutro zrobię generalne porządki, żeby na weekend miec luz i z obowiązków miec tylko gotowanie. Jakaś przyjemnośc w międzyczasie może się spontanicznie wydarzy, bo przecież każdego dnia trzeba sobie takową sprawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, poprosiłam psychiatrę, żeby mi pomogła wybrać centrum diagnostyczne, bo lekarz zawsze zna lekarzy, więc może za miesiąc się wszystko wyjaśni.

No i kto wie, może też mi się skończy rumakowanie. Chociaż po pączkach się czuję dużo lepiej niż po innych bombach węglowodanowych.

 

-- 12 lut 2015, 21:07 --

 

cyklopka, jak tańce? ;)

Na razie jestem chyba bliżej św. Wita niż św. Patryka, grupa jest dość mocna i przez pewien czas nie nadążałam. Osoby się obawiały naleciałości z tańców towarzyskich, a nawyki ze sztuk walki są gorsze, mimo że już długo nie trenuję.

Generalnie japońskie sztuki walki - wszystko na ugiętych nogach, szeroko kolana, odkręcone biodro, kopnięcia w górę.

Irlandzki taniec ludowy - wszystko na prostych nogach, kolana złączone, biodra w jednej linii, kopnięcia do tyłu.

 

A po drodze widziałam sklep z decoupagem O.o Ale moim problemem nie jest brak fajnego hobby, raczej nadmiar fajnych hobby i niedobór miejsca ;)

 

-- 12 lut 2015, 21:12 --

 

Żeby nie słyszeć muzyczki z " Ojca Mateusza" słucham sobie płyty na mp3, co bym niemal zapomniała, że jest taką dobrą płytą. Chociaż wolałabym ciszę, żeby się trochę pouczyć, bo muszę sobie polepszyć oceny z chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, i co, będziesz chodziła na te tańce? chodziłam kiedyś na taichi ;)

ja nie wyobrażam sobie zycia bez muzyki i książek

koleżanka się odezwała, ze za 2 tygodnie będzie w Pl i chce mnie odwiedzić, miło mi się zrobiło :)

 

-- 12 lut 2015, 22:14 --

 

dobrej nocy :*****************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę, bo już zapłaciłam i w ogóle. Poza tym nawet jak nie jestem zadowolona ze swoich postępów, to nie powód, żeby od razu szczelać focha i się poddać.

 

Jaka muzyka za tobą ostatnio chodzi?

 

Za mną "Wind of Change". Chcę na pierwszy taniec na weselu, mimo że to nie jest kawałek o miłości między mężczyzną a kobietą, tylko o upadku Związku Radzieckiego, ale tak sobie wymarzyłam i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :*******

Ja jakas rozbujana wstalam , i juz sie tym denerwuje.

Pogoda sie zapowiada sloneczna chociaz teraz mam na termometrze minus 3 stopnie.

Niebawem do Madzi pedze.

Rozbilam dzis moja ulubiona filizanke do kawy :evil::cry::cry::cry:

 

PannaNatalia, :******** powodzenia na terapii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zbiorowo :*****

mnie dzis od rana jakis dół dopadł...mam wrazenie ze wszystko jest bez sensu, ze nic mnie w zyciu nie czeka, ze z niczym sobie poradzic nie moge, ze jakas niezaradna jestem....

mam marzenia których sie spełnic nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×