Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas1981, jasaw, nie wiem jak to jest generalnie, no aż takiego doświadczenia nie mam ;) , ale jeszcze na studiach byłam w klubie go go i nie wyglądam jak facet :D Poszliśmy w ramach beki na zakończenie pewnej domówki. Ach te studenckie czasy :mrgreen: Zakładam, że nie tyle nie wpuszczają, ile kobiety nie mają wielkiej potrzeby tam uczęszczac.

 

-- 14 sty 2015, 22:01 --

 

mirunia, ech kochana, mądre słowa, ale jak to zrobic, jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello

ja prawie cały dzień miedzy ludzmi !! brawo dla mnie i bez benzo pierwszy dzień od 2 tygodni

co prawda wśród bliskich moich sióstr ale kroczek zrobiłam co nie ?!! )

btw dawno się tak nie usmialam jak na wczorajszym i dzisiejszym odcinku na wspólnej, za chwile nadrobię wasze posty..

 

na jutro mam plan

zadzwonić i umowic się na terapie

isc do banku, apteki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, czyżbyś miał coś do dodania, jakaś refleksja po pobycie Wiesia w klubie go go? :mrgreen:

 

amelia83, Słonko moje, no gratuluję i nawet mega plana masz na jutro! :great: Taśmy używam na rehabilitacji przy cwiczeniach na kręgosłup. Dołączyli ci do tej twojej taśmy jakieś cwiczenia, czy wiesz jak używac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko! Musiałam z młodym powtórzyć historię do jutrzejszego sprawdzianu. Umordowałam się, bo kazał się pytać a nic się nie nauczył :evil:

chocovanilla mój syn jak był w wieku przedszkolnym miał anginy non-stop. Trafiłam któregoś razu na lekarkę, która zaleciła mi na jakiś czas odstawienie krowiego mleka. Jogurty czy serki mógł jeść, ale w formie zup czy płatków z mlekiem nie. Zrobiłam jak kazała i anginy się skończyły. Powiedziała mi, że mleko ma w sobie coś takiego, że te anginy to nietypowa reakcja alergiczna, mimo że w żadnych testach nie wyszło mu uczulenie. Jeśli Twoja mała pija mleko może warto spróbować?

mirunia mądre słowa

kosmostrada :-*** Terapia na pewno Ci pomoże. Spojrzysz na wszystko z zupełnie innej perspektywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×