Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wpadłam na momencik się przywitać z Wami:)

wczoraj dowiedziałam się że mąż czytał tu moje posty :) witaj :papa: przeczuwalam ze (Cie) go tu przygoni. . Każde ma swoją teorię cóż. . Widocznie tak musiało byc:(

Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja w przychodni gdzie będę robic badanie dowiem się cen, bo sa na pewno róznice w cennikach, fitball miałam ale lezala i się kurzyła :))

siostra przywiozła mi swojego psiaka, mam dziś z kim wychodzić na spacery :D a wogole to wstałam przed 9 i byłam już w sklepie , nie mam pojęcia skąd ten nagły dobry nastrój :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Ale się dziś zdenerwowałam...przychodzę na przystanek i patrzę,że już autobus jedzie(10min ZA WCZEŚNIE)więc biegnę w jego stronę,kierowca mnie widział i nic.W końcu jakiś facet zaczął machać żeby się zatrzymał i zatrzymał się na środku ruchliwej drogi.Wsiadam i pytam dlaczego dziś tak wcześnie,że jeszcze 10min a kierowca odpowiada,że oni są ekspresowi i dlatego. Nie byłabym tak bardzo zła gdyby nie fakt,że następny autobus jest o 11a ja mam na 10do pracy. Jeszcze ludzie w autobusie patrzyli na mnie jak na dzikuskę bo tak wyleciałam do tego autobusu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja wczoraj wieczorem miałam spory przypływ energii może teraz z prądem poleciała energia do Ciebie:)

 

-- 15 sty 2015, 10:36 --

 

PannaNatalia, no to mnie rozbawił. . Chociaż wiem ze dla Ciebie zabawne to nie było ale z punktu widzenia obserwatora to tak bylo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Czikuś :105:

ja mam jorke 12 letnią na dziś ;)

 

dzień dobry w ogóle

Zalatana23, miłego dnia!! chocovanilla, miłego !!

 

-- 15 sty 2015, 09:39 --

 

Infinity, PannaNatalia, dzień dobry :))

 

-- 15 sty 2015, 09:42 --

 

chocovanilla, to dziękuję za dobrą energię!!!! wykorzystam ją!! :**

ta jorka uwielbia kawe , zobaczyłam kawe na stoliku w filiżance i piszczy i łapka prosi :mrgreen: i jak się odwróciłam ona hyc i popija sobie, kawoszka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam wczoraj ze kupie sobie jakieś kozaki w ccc na płaskim ale te buty tak dziwnie się układają :/ do tego byłam z mamą a była strasznie zmęczona, poganie la i nic nie kupilam:/

 

-- 15 sty 2015, 10:45 --

 

Ja kiedyś miałam kota co objadal mnie z czekolady za to drugi preferowane drozdzowki :)

 

-- 15 sty 2015, 10:49 --

 

jorki fajne malutkie:)

ja chciałabym maltańczyka mieć kiedyś:) :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :smile:

chocovanilla,mi teraz też chce się śmiać z tej sytuacji ale wtedy włączyły mi się automatycznie myśli,że nie zdążę do pracy itp.

A propo zwierzaków ja mam 2,5latka,pekińczyka,nazywa się Tosiek i jest strasznym pieszczochem :smile: Kiedyś miał swoje legowisko ale i tak wolał spać z kimś.Dziś się obudziłam z Tośkiem na plecach :D jak tylko wstałam od razu przeniósł się do mojej siostry na łóżko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, przeprasza przysnelam. .. ostatnio mało śpię. . Nie poprawiło się. . Nie będę się rozpisywać za bardzo bo on to czyta.

 

-- 15 sty 2015, 13:33 --

 

wieslawpas, przeprasza przysnelam. .. ostatnio mało śpię. . Nie poprawiło się. . Nie będę się rozpisywać za bardzo bo on to czyta.

 

-- 15 sty 2015, 13:40 --

 

PannaNatalia, mi np juz 3 razy w życiu zatrzasnala się szczeka przy ziewaniu. . Zeskoczylo mi z zawiasów. . Dzisiaj się z tego śmieje ale wtedy to było straszne ten ból rozdziawiona gębą i myśli ze nie pomogą mi ze juz tak będzie albo że operacja itp itd... jeszcze moja mama z tekstem wypij hydroksyzine spoko ale jak coś łykać jak buzia na rozscierz ... na szczęście kończyło się znieczuleniami i nastawianiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Infinity, chocovanilla, amelia83, PannaNatalia, wieslawpas, cześć, dużo was dzisiaj.

 

Dzień na planie telewizyjnym uważam za udany, "awans" ze statystki na obsadę drugoplanową :mrgreen: Jestę pielęgniarkę :mrgreen:

I wcześniej mnie zwolnili, to się spokojnie pouczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, taka tam "praca", pochodzę trochę po planie. Mało płacą, ale jest satysfakcja, że się robi coś nowego. Może będą częściej dzwonić, skoro już jestem wdrożona i czwartki mam generalnie wolne. Jak będą emitować, to wam podam linka albo godzinę emisji w TV.

 

Ale plecy mi się męczą, jak dłużej postoję/podrepczę w miejscu. I trochę jakby skurcze w dole brzucha, ale co poradzę, nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,też bym chciała być statystką :) tosia_j,córka weterynarza nazywa się Antonina i jak poszłam pierwszy raz z psiakiem i zapytał jak się wabi to później dziwnie się patrzył na mnie.U sąsiadów był kiedyś pies Kubuś(imię syna mojej siostry)ja swojego Tośka traktuję jak członka rodziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×