Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..." 

 

-- 16 sty 2015, 01:54 --

 

"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..." 

 

-- 16 sty 2015, 01:55 --

 

jasaw, o proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wyjąć pranie z pralki...musiałam teraz powiesić ;)

 

-- 16 sty 2015, 01:05 --

 

cyklopka, nowy avatar :?: Niesamowity...

 

-- 16 sty 2015, 01:07 --

 

O własnie cyklopka, napisała mi w poście, jak wklejac różne obrazki, a ja nie zanotowałam, teraz nie mogę znaleźć go. Kiedyś muszę poświęcic więcej czasu i poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upieklam dwa sernik i dla teściowej bo jutro rodzina na pogrzeb męża dziadka się zjeżdża musze wstać o 5 na mszę za niego .. robie to tylko ze względu na teściową i pamięć za zmarłego. .. mam nadzieje ze mój mezus jeszcze w życiu doceni pewne rzeczy.. dla nas czas minął ale on może mieć nowe życie jakiego chciał niech się uczy...

 

-- 16 sty 2015, 02:10 --

 

Zebrec mi obiecał ze wytłumaczy. . Jak się nauczę to będę się dzielić wiedzą

 

-- 16 sty 2015, 02:12 --

 

Musze zmykam bo coraz bliżej 5... kolorowych i spokojnych snów Wam życzę. . Dziękuję za wszystko:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, Dzieki za instrukcję :) później będę próbować a tymczasem spałam b . krótko czucie się strasznie do tego miałam koszmary i to w tym samym czasie co córcia bo obudziła mnie płaczem przez sen... kochana <3 teraz zmykam się szykowac i na mszę za dziadka :* :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×