Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, joo, myślałam, że wcześniej, w lutym

ale to najbliższy termin jest :bezradny: nic nie zrobie

btw byłam na kawce latte amaretto :105: i z tej terapii to zadzwonili, oddzwonili jak byłam na mieście, nie spodziewałam się, ze oddzwonią i nie zapytałam o to co chciałam...ale trudno..zapytam na konsultacji ;)

Cognac, :great:

 

chocovanilla, ściskam, a niee doczytałam, gdzie on się spakował niby? wyprowadza się? :****

 

-- 16 sty 2015, 15:02 --

 

Zebrec, ja ładnie piszę, :D i się nudze, przyślij zeszyty :PPannaNatalia, panna Natalia nie jest dziewczyną..hmmm :mrgreen: różne rzeczy się dzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia to super :great: Luty krótki, szybko minie :great:;)

chocovanilla podbijam pytanie amelii - gdzie się pakował? Wyszłaś po swoje szczęście, czyli co???

kosmostrada :-*** U mnie też wiosna, ciepło i słonecznie. Również zaliczyłam dzisiaj bibliotekę, wypożyczyłam obie "gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńkie" Grocholi, oraz "Nietoksyczne rodzicielstwo" - takie dwa wnioski po terapii...

W sumie szukałam Magnolii o której pisał płatek ale nie było.

Młody dziś do wieczora u kolegi, ja ogarnęłam mieszkanie, powiesiłam i nastawiłam kolejne pranie i zaraz zabieram się do lektury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********* :papa::papa::papa:

 

Wlasnie weszlam do domu , bylam dzis u Madzi i bylysmy na spacerkuz racji wspanialej pogody :105: po pracy zaliczylam biblioteke i biedrone a teraz wpadlam i bede szykowala obiadek ---- dzis pierozki ruskie z przysmaozona cebulka i kefir .

 

Zalatana23, :******** czytalam jeszcze Grocholi razem z Wisniewskim tylko nie tym pisarzem a terapeuta "Zwiazki i rozwiazki milosne" ---- bardzo ciekawe takze polecam.

 

amlia83 Kochanie ciesze sie ze sprawa z terapia rusza do przodu:******** :great::great::great::great::great:

Dam znaka Slonce jak tylko chwile odsapne i zjem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tylko do rossmanna wyszedł, a tu tyle popisane...

 

Zalatana23, platek rozy, Hej Dziewczynki!!! To widzę dziś wszystkie miałyśmy dzień biblioteczny :D Ja chciałam też pożyczyc tą Platkową książkę, oczywiście zapomniałam nawet tytułu... Polecajcie mi książeczki, bo ostatnio mam takie zaciemnienia, że w bibliotece stoję jak taki głuptak i nawet nie wiem do jakiego działu pójśc, chociaż mała ta moja placówka( np.słabiuteńki dział psychologiczny). Z tego ogłupienia wzięłam Clarksona i nowego D.Browna, już naprawdę byłam w desperacji... Zapomniałam wszystkich nazwisk i tytułów. Ale haloo, podobno dziury w mózgu miały mi się cofnąc, a tu jakaś koopa!

 

amelia83, no kochana jakie dobre wiadomości, nawet już termin masz terapii! :great: Do marca zleci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześc Słonko! A to żeś się natachała! Niedobrze, bo wiem jak robię duże zakupy i tylko muszę je przynieśc do i z samochodu, to już mój kręgosłup się buntuje. Jeden plus, że masz z głowy i pewnie wszystko kupiłaś i nie będziesz latac do sklepu po kilka razy, bo np. śmietany zapomniałaś kupic ( jak to ja latam jak głupek, dobrze, że spożywczak mam w kapciach). A jak się w weekend dopieścisz, jakieś pyszności w planach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowanaaa witaj :papa:

mirunia ja niestety będę musiała jutro stoczyć walkę z tłumami i kolejkami. Nie chce mi się już dzisiaj wychodzić. Wciągnęłam się w tą książkę o nietoksycznym rodzicielstwie i już prawie 100 stron przeczytałam :shock:

Teraz kolejna herbatka i pogaduchy z Wami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, z tą śmietaną to śmiech, jak cię wyczułam :lol: Będziesz jutro na spacerku, to kupisz. Lubię medaliony z indyka :105:

 

Ja jutro robię mielone z pieczarkami i marchewką w środku, muszę teraz nieźle kombinowac, bo młody ma założony już dół aparatu na zęby i nic twardego gryźc nie może. A w niedzielę może gdzieś na mieście zjemy, cobym miała prawdziwy luz.

W weekend coś tam w domu porobię, na pewno rodzinnie pokombinujemy, mam pomysł na biżu, więc jak będzie światło to porobię, poczytam, ot standartowo o tej porze roku. No na sanki nie pójdziemy, szybciej na rower. :D

A ty masz jakiś mega plan weekendowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :********* polecam Tobie ksiazki Richarda Paula Evansa , ja czytalam kilka i kazda mi sie bardzo podoba .

 

 

http://lubimyczytac.pl/autor/24483/richard-paul-evans

 

 

mirunia, :********* to pysznosci na weekend pichcisz :105::105::105:

Oby bylo jutro tak samo pieknie jak dzis.

 

Ja musialam odpoczac po pracy , zjadlam i czekam na siostre bo ma wpasc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Oj nie zazdroszczę zakupów w sobotę... Też już herbatkę zaliczyłam ;)

 

Idę z młodym do empiku, bo tak się wkurzyłam na siebie tą dzisiejszą biblioteką, że chodzi za mną niespełnienie książkowe. Zapewne w empiku też jak tłumok stanę, ale przynajmniej się przejdziemy.

 

-- 16 sty 2015, 18:54 --

 

platek rozy, Dzięki Plateczku, zobaczę może coś niedrogo będzie jego w empiku, tylko muszę zapisac, bo przecież zaraz zapomnę to nazwisko :time:

O to miły wieczór ci się zapowiada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×