Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna młoda kobieta przysłała zaproszenie na fb. Proponuje bym pomogła jej przy adminowaniu lub moderowaniu forum z tym że nie mogę wydusić skąd mnie zna, czemu ja. Pewnie z nerwicy, ale niech się buja, skoro nie chce otwarcie rozmawiać tylko kręci. :roll:

 

-- 16 sty 2015, 12:02 --

 

Enii, hej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, wpierw mialam napisac że fantastycznie . Dziwne że takie tajemnice robi bo skoro ktos ma byc adminem to powinien wiedziec co?jak? i dlaczego?

 

W wolnej chwili podrzucam Wam do poczytania

http://agnieszkamaciag.pl/przebudzenie/

http://agnieszkamaciag.pl/jak-poradzic-sobie-ze-stresem/

 

-- 16 sty 2015, 13:29 --

 

JERZY1962, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! :papa:

U mnie normalnie wiosna. :shock: Z przyjemnością przeszłam się z psem do biblioteki. Jestem tak zakręcona , że nie wzięłam listy z książkami, które chciałam wypożyczyc, a czarna dziura w głowie, więc musiałam wybierac na chybił trafił. Trochę się spieszyłam, bo nie lubię psa zostawiac długo przywiązanego. No i zła jestem, bo nie mam tych lektur, co chciałam. Trudno, jeśli będzie taka ładna pogoda i światło, to będzie co robic na weekend.

 

-- 16 sty 2015, 14:49 --

 

cyklopka, kochana, fajny awatarek!

 

Ja z wiekiem coraz brzydziej piszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,dawno Was nie widziałam:)

 

Trzymajcie kciuki za mnie, szukam nowej roboty... W tej się wypaliłam, krzyczę na ludzi :( :( Dlaczego ja mam taką krótką cierpliwość do niektórych osób, no dlaczego :( Najgorsze, co może być, to brak kontroli nad sobą (to się tyczy większości zaburzeń...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×