Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, kosmostrada, mirunia, co Wy z tymi granatami robicie ? Jecie tak na surowo ? Czy wyciskacie sok ? Sok z granatów ( ale taki 100% ) jest bardzo zdrowy, mi.n na układ krążenia ;) Ale wiadomo, trzeba odpowiednio zapłacić za jakość :bezradny:

 

A ja jutro trzecia tura po kolejny papier toaletowy :mrgreen: ( jak kupię kilka sztuk, to więcej zyskam ... aczkolwiek ja nie jestem zwolenniczką kupowania rzeczy na zapas ... wyleczyłam się z tego jakiś czas temu, a ten papier to taki bardziej motywacyjny, bo mam do Biedronki w Krakowie kawałek )

 

Ja chyba nie umiem być niegrzeczną dziewczynką :bezradny: ... zmieniłam avatar i dostałam mdłości :why: Poczekam jeszcze chwilkę i jak nie przejdzie wracajcie zabawki ... nie ma rady :time: Jestem skazana na infantylność do końca życia :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, mam dużo czwórek, dlatego może być problem ze średnią. Gdyby nie to, że wypadam blisko stypendium, to bym machnęła ręką i poszła spać/czytać/grać :papa: A tak to jeszcze pospinam pośladki do niedzieli.

 

O, jeszcze mogłam panu od psychologii powiedzieć, że mnie przyprawia o kolkę jelitową :lol: bo dzisiaj było co nieco o stresie. Co on dzisiaj takiego durnego powiedział? Że PTSD jest wynikiem długotrwałego stresu? :lol:

 

-- 16 sty 2015, 20:41 --

 

witajcie ponownie... widze temat o paleniu... ja raz pale a raz nie pale jak mi się chce... chociaz ostatnio dawno już nie palilam :)

Ja w tej jednej jedynej kwestii w życiu jestem konformistką, palę z palącymi (jeśli częstują, a ostatnio nieczęsto, bo podrożało), a z niepalącymi nie palę. Względy smakowo-dymowo-towarzyskie, bo własne papierosy mi już nie smakują, tylko "Cudzesy".

A sama tylko ordynuję sobie w celach leczniczych, bo nikotyna rozkurczowo na mięśnie gładkie, czyli może mi czasem poratować jelito.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Arasha Ty palisz, no nie chyba, co? :hide:

A skąd ... fajki w ustach nie miałam ... a i tak jestem w takim punkcie, jakim jestem. Ale w końcu nie można mieć wszystkich możliwych nałogów ... ja już mam ... uzależnienie od benzo, od forum, od późnego chodzenia spać i od kompulsywnego objadania się :hide: Wystarczy na jedną osobę :!: ... aha i od przepisywania wykładów :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 2 kolejne odcinki zaliczone i niestety pożarte herbatniki, a miałam sobie odmówic, ale jak leżą na stole to jak się powstrzymac? :time: Muszę jutro je spalic...

 

Arasha, tak jak Mirunia granata pożeram na surowo, nierzadko z pestkami...

Ja coś nie mogę się przekonac do twojego avatara. Nie wiem, nie wiem.... Może mi przejdzie, bo w końcu też się przyzwyczajałam do zmian, które robi cyklopka, a teraz wręcz czekam na następny. W końcu to jest wirtualna rzeczywistośc i każdy może wyglądac codziennie inaczej...

 

jasaw, naprawdę wielce mnie uradowałaś, że tak dobrze się dziś czujesz!!!

 

cyklopka, a sama robisz sobie notesy?

 

A co do palenia - och jak lubię, zwłaszcza rano, gdy jeszcze wszyscy śpią , a ja idę na dymka z kawusią i myślę, myślę...

 

-- 16 sty 2015, 22:32 --

 

JERZY1962, Czekoladożerco, to chociaż magnez sobie wyrównałeś, a moje głupie herbatniki nie mają w sobie nic na plus :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to znaczy że palisz około dziesięciu dziennie, tak?

Jak na mnie to by było o siedem papierosów dziennie za dużo. Z miłą chęcią paliłbym trzy papierosy dziennie :105:

Ale że nie potrafię palić trzech papierosów dziennie to w ogóle nie pale, rzuciłem palenie a paliłem przeważnie dwadzieścia papierosów dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×