Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw moja beagielka lubi wszystkie psiaki :mrgreen: W sumie pekińczyka jeszcze nie spotkała, ale myślę że by się dogadała :lol: Kelly jest z mniejszych beagle, waży ok 10kg więc wszyscy myślą , że to szczeniak ;)

 

-- 15 sty 2015, 22:41 --

 

Swoją drogą, to pierwszy z moich psów, a miałam ich kilka, który ma anginę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Zalatana23, jak zareagował mąż? Hmmm po pierwsze w końcu zaczął rozmowę. .

Po drugie i tak wg niego to ja jestem tą złą..

Po trzecie dowiedziałam się że ma jakąś koleżankę z którą uwielbia gadać i ciągle z nią gada. Ze mną nie ma o czym..

Po czwarte Zasugerował ze to co Wam pisze to od razu zmusza Was do dawania mi takich rad..

Po piąte powiedział ze to strata czasu siedzieć na forum..

Po szuste pomimo że pytał mnie o różne rzeczy to i tak ma swoje zdanie..

Po siódme ja powiedziałam ze straciłam zaufanie to zasugerował ze bez zaufania nie da się być w związku i ze on nie będzie się zmieniać. .

W zasadzie oprócz tonami łez jakie wylalam od wczoraj nic się nie zmieniło. . Wsadził am w ten związek 10,5 roku po to żeby usłyszeć ze woli gadać z jakąś dziewucha niż ze mną to boli najbardziej. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Ty lepiej pokaż mi wreszcie tego swojego kocura :pirate: Bo jakoś nie miałam okazji panów do tej pory poznać, a tak nie może być ... prawie 3000 postów na forum i nie wiem, jak wygląda kot Buki :time:

 

-- 15 sty 2015, 22:51 --

 

JERZY1962, mnie to trzeba w łeb walnąć, żebym poszła spać, bo nic innego nie działa :bezradny:

 

-- 15 sty 2015, 22:52 --

 

wieslawpas, a jakie są szanse, że Cię przyjmą na ten detox ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a próbowałeś na Nowowiejskiej? Może tam będą bliższe, szybsze terminy?

 

-- 15 sty 2015, 23:31 --

 

Jeśli chcesz, wyszukam odpowiednie numery, byś mógł podzwonić...powiedz słówko, a jutro znajdę.

 

-- 15 sty 2015, 23:35 --

 

chocovanilla, Twoje starania są bez sensu, jesli on tak podchodzi do Waszego związku, do Ciebie-niech sobie idzie gdzie chce-powiedz mu, a Ty powoli będziesz stawała na nogach?

A po co Ty w ogóle opowiadasz mu o forum? Masz prawo do własnych kontaktów i rozmów...tak jak on. Czy informował Cię o tematach rozmów ze swoją koleżanką-nie.

Niestety, to, poza biciem, bardzo przypomina moją sytuację sprzed lat, od której udało mi się uciec...

 

-- 15 sty 2015, 23:38 --

 

Wieczorem, ok.22 byłam sama na spacerze z pieskiem, niby nic nadzwyczajnego, ale biorąc pod uwagę mój lęk przed spotkaniem z dużymi psami /przykre doświadczenia/, to nie lada wyczyn. Pomijam już w ogóle lękowe wychodzenie. Jestem dość zadowolona z siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, :brawo: Uważam, że dbałośc o starszych ludzi świadczy o kulturze, empatii, dobrym sercu / :cry: / człowieka.

 

Też tak uważam. Jakby nie patrzeć, to moja babcia. Kiedyś, jak byłem mały ona się mną zajmowała więc teraz moja kolej. Jak słyszę Jej argumenty, że nie chciała mnie budzić w nocy (o tej porze jeszcze nie śpię), to mnie krew zalewa. W końcu po coś jest ta rodzina, a nie tylko do wspólnych zdjęć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×