Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, myślę, że Twoja Córcia odbiera te napięcia i niepokoje w Waszej Rodzinie, stąd Jej, czasem, niesforne zachowanie.

Ja nie wiem skąd, ale w czasie najgorszym dla mnie, znajdowałam niezwykłą siłę dla dzieci. Faktem jest, że ich ojcu zależało na dobrych relacjach z Chłopcami i to powstrzymywało go to przed rozwinięciem skrzydeł w zakresie uprzykrzania mi zycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, no, o zrobieniu przeciwciał powiedziała mi znajoma, moja siostra ma Hashimoto, a druga jest po operacji tarczycy i ma nadczynność czy niedoczynność, nie pamiętam teraz, wiem, ze na nfz jest tsh a reszta to nie wiem

 

-- 13 sty 2015, 22:06 --

 

chocovanilla, ile lat ma twoja corcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, nie masz na to wpływu, ale najważniejsze, to być uczciwą wobec dzieci, nie manipulować nimi. U mnie to się sprawdziło, nigdy nie znizyłam się, w rozmowie z Nimi, do krytykowania ojca lub jego rodziny. Dzieci, dorastając, same oceniają, analizują, wyciągają wnioski...

Czasem trudno było mi powstrzymać się od komentarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, przygotowując się do ślubu na naukach cały czas była mowa 1 miejsce Bóg 2 miejsce mąż a 3 miejsce dzieci... dla mnie córcia jest ponad mężem. .. Mąż to potrzeba bliskości wsparcia a dziecko to czysta nierozerwalna miłość. .. dziecko to uśmiech na mojej twarzy z najdrobniejszych rzeczy ...Ale dziecko to tez zobowiązanie ono jest cały czas... dziecko to całe szczęście w moim życiu nawet gdy mam zły dzień gdy tylko pomyślę o niej jestem szczęśliwa :)

 

-- 13 sty 2015, 23:27 --

 

Niunia właśnie zasnęła i po 2.5 godzinnym seansie Muminków mogę włączyć coś dla siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×