Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj na badaniach krwi, bo w poniedziałek mam wizytę u diabetologa.Później poszliśmy z Mężem po zakupy-chiałam na obiad świąteczny cielęcinę, a nie zawsze można ją dostać, dlatego wolałam dzisiaj już to załatwić. Ale mniejsza z mięsem :D , cieszę się przede wszystkim, że uczestniczę w zakupach bez lęku, obawy, że nie dam rady...jest lepiej z moją psychiką, a to już poważny powód do zadowolenia :lol:

 

Dzisiaj wieczorem jedziemy z Mężem i Synem do młodszego Syna na urodziny /31/, ponownie zobaczę mojego Wnusia kochanego-Filipka :yeah: /Młodszy wyjechał :( /.

 

-- 18 gru 2014, 13:42 --

 

amelia83, Karinko, idziesz dzielnie do przodu, walczysz, nie poddajesz się :brawo:

 

-- 18 gru 2014, 13:43 --

 

Infinity, słów brak... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, od ponad roku. Hah super kubek :D lubię takie :D Ja mam dostać od mojej siostry http://studiopomyslu.pl/wp/produkt/kubek-latte-450-ml/ :D z kolei jej kupiłam zestaw do muffinków.

 

Infinity, rozumiem :( Będziesz spędzać święta z rodziną? Rozumiem, że nie ma możliwości spędzenia ich np. z jakąś dalszą rodziną albo z jakimiś znajomymi?

 

-- 18 gru 2014, 14:55 --

 

:)

 

 

 

detektywmonk, co do zderzających się galaktyk to jasne, nasza Droga Mleczna w niedługim (astronomicznie) czasie zderzy się z M31 (Andromeda). Wcześniej jednak Ziemia spłonie w ogniu rozrastającego się Słońca, które wkroczy w fazę czerwonego olbrzyma i z tego co pamiętam, będzie sięgać orbity Jowisza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, hejka ja też się bardzo cieszę, że poradziłaś sobie na zakupach a co ważniejsze bez lęku :) mama M też dziś była na pobraniu krwi dla onkologa

 

-- 18 gru 2014, 14:04 --

 

Cognac, świetny ten kubek ;) ja lubie kupować kubki i sobie i innym :D

wykąpałam się i biore długopis w dłoń ... odezwe się niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ha, mam Cię, no i wszysko jasne, to najpewniej przez Twojego avatara śnili mi się dziś rycerze Jedi, których musiałam zabijać, a nie bardzo się dało, bo miałam tylko kamienny miecz z minecrafta :| haha.

A mnie żółte i niebieskie Twi'leki i Rafał Brzozowski, ale chyba w różnych cyklach snu :lol:

 

Obudziłam się o 11, bo czemu nie. I zaczynam szczerze wątpić, że lekarka albo terapeutka będą w stanie ruszyć temat.

Ale zdążyłam spokojnie, powoli i w ogóle przed obiadem odkurzyć i wytrzeć komodę, stół i szafkę pod telewizorem.

 

Zostały mi jeszcze małe zakupy, podobnie jak wczoraj. Nie chce mi się, będzie ciemno jak wrócę.

 

Jutro muszę niestety chociaż na chwilę wstąpić do szkoły, żeby nie było afery, że wszyscy pojechali na święta, a nauczyciele musieli przyjść do pracy :roll:

41816_110242462334528_4056_n.jpg

 

Ale na razie piszę maila do nowego zespołu ze starymi muzykami, czy dadzą mi przedpremierowo płytkę do recenzji, żebym mogła już zaprezentować ich w dniu wydania. Trzymajcie kciuki :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********** :papa::papa:

 

U mnie tak sobie , mam nerwa przed tymi swietami i wkurza mnie to nieslychanie!Chodze podminowana od poniedzialku :blabla:

 

cyklopka, trzymam kciukaski :great::great:

 

Cognac, amelia83, takze uwielbiam wszelkiego rodzaju kubaski :105::105:

 

-- 18 gru 2014, 17:42 --

 

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

-- 18 gru 2014, 17:44 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=m65jhGwtWrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hey Kochana :********** ja dzis tez bylam u Madzi bo jutro mam ostatnia w tym roku terapie , kolejna dopiero po Trzech Krolach .

 

Ja nawet nie mam lękow tylko jestem ciagle od paru dni taka poddenerwoana , podminowana chodze. Malo mam spokoju. Staram sie relaksowac , wlaczam muzyke i robie tez cwiczenia rozluzniajace miesnie.

Meczy mnie ten przedswiateczny rozgardiasz :bezradny:

 

Fajny taki wygadany maluch :mrgreen: Madzia tez taka gadulka

 

Pranko robie i gotuje krupnik na nodze z kuraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety,głupio to zabrzmi,ale czasem bym chciała tak przeżywać święta. Ja nawet o nich nie pamiętam, ot, żyję w swej monotonii spraw "jak co dzień", praca, w międzyczasie obiad, po pracy gitara/gra i tyle. Jakby nie fakt, że kupuję prezenty cały rok, żeby potem w grudniu nie szaleć, to bym pewnie nawet i o prezentach zapomniała. Rodzice mnie pytają, czy Kraków ustrojony, a ja nawet nie wiem, bo z mojego "zadupia" się nigdzie nie ruszam.

 

-- 18 gru 2014, 18:15 --

 

Heh ludzie poszli do domu, znów zostałam sama w biurze, fajnie, bo wypiłam 2 kawy i jestem nakręcona do roboty (a po 2giej kawie to raczej "przekręcona")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, :**********

Ja tez dzis jedna kawke wypilam , taka mleczata pije z dodatkami , aktualnie mam faze na piernikowa lub taka z kardamonem i vanilia :105: Jako kto pracujesz jesli moge zapytac?

 

mirunia, wlasnie wzielam sobie lyka hydry chociaz nie powinnam jej brac z betahistina bo sie gryza ale juz kiedys bralam przed rozmowa kwalifkacyjna i nie zeszlam :mrgreen:

 

Mnie ostatnio mdli z nerwow chociaz staram sie to olewac bo nie chce sie wpedzac w jakies lęki niepotrzebne.Tlumacze soebie ze przed egzaminami na studiach zawsze mnie mdlilo i nic to nie bylo powaznego bo to nerwowe wiec minie teraz tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka kochane :)

byłam w pracy u dziewczyn i było nawet okej, ale jak na koniec weszła klientka w 4 mies ciąży i starali się 10 lat to wyszłam i się popłakałam koleżance i tak jakos mnie trzyma nie skupiam się na tym co robie, np. mięso teściowej położyłam na podłogę aaa :roll: zajme się notatkami za chwile , czasami mam ochote uciec i schować się spowrotem w pokoju ale nie wolno mi co nie :roll:

 

-- 18 gru 2014, 17:58 --

 

dostałam od koleżanki z pracy perfumik, wybrałam sobie podróbke bruno banani :105: lubie ten zapach, kiedy dostałam oryginal od siostry i

 

-- 18 gru 2014, 18:01 --

 

platek rozy, to relaksujemy się razem, ja tez meliske sobie trzasnę :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak miałam czuja, żeby nie iść na te zakupy. Miałam kupić tacie pasek do zegarka, a mama źle zmierzyła. Tzn. zmierzyła dobrze, ale wpisała inny numerek i pan zegarmistrz się dziwnie patrzył :roll: Muszę iść jutro.

 

No, ale kupiłam jeszcze jakieś kosmetyki, co dołożę do prezentów i płyn do manicure gazetowego :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku :-*** :papa:

cyklopka aaaaaaaa... Pierwsze słyszę.

Macie już prezenty?

Ja jutro jadę dokupić ostatnie i gotowe ;) Jak zwykle największy problem : co kupić mężowi ??? Mam nadzieję, że jutro coś upoluję ;)

 

-- 18 gru 2014, 19:24 --

 

amelia83 zamiast świątecznego wypadu na łyżwy chyba zaliczę rolki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Kochana ja jutro ide kupic ksiazke dla P " Ameryka po kawalku" bo wiem ze chcial przeczytac , a wiem tez ze ja dostane prezent na swieta i byloby mi glupio niczym go nie obdarowac , na szczescie udalo mi sie dorwac ksiazke w hurtowni i bede miala duzo taniej co dla mnie sie bardzo liczy bo pierwsze pieniazki za pilnowanie Madzi dostane dopiero na poczatku stycznia.

Dla ciotki mam perfumy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczyny!

Właśnie wstałam z zupełnie nieprzepisowej drzemki, bo dziś zimowego marazamu ciąg dalszy. Poczytałam was ku pokrzepieniu serca i staram się nakręcic planami na jutro. Wstaję skoro świt, bo młodego muszę wyprawic do szkoły na wigilię klasową (jestem w trójce klasowej i muszę go obładowac na jutro zrobinymi zakupami), a potem ostro do roboty i w przerwie mała przedświąteczna kawa z koleżanką.

Rany żeby mi się jutro tylko motorek włączył, bo na tym biegu co jestem, to wiele jutro nie zdziałam.

 

platek rozy, w sumie to zazdroszczę ci przerwy od terapii, ja mam normalnie we wtorek i jeszcze 30 tego.

 

mirunia, jak z brzuchem dzisiaj, jest troszkę lepiej?

 

amelia83, Zalatana23, cieszę się, że wy dziewczyny jakoś do przodu dzisiaj

 

Cognac, zawsze widzisz jest plus twojego zobojętnienia na święta, nie jesteś w nerwie lub amoku, jak częśc z nas.

 

cyklopka, ja bym chciała taki gazetowy manicure, ale na pewno nie miałabym siły teraz się z tym bawic, ledwo się mobilizuje do najłatwiejszego lakieru -piaskowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana witaj , mam nadzieje ze Ci minie ten brak energii i zlapiesz wiatr w zagle :**********

Ja 30 ide po raz ostatni do mojej psychiatry , ponziej mam chodzic tylko jak mi sie pogorszy a tego sobie nie zycze.

Mojej pani terapeutki nie ma niestety az do Swieta Trzech Kroli.

No i ja teraz bede miala rzadziej terapie bo raz na dwa tygodnie ... mam nadzieje ze dam rade , bo jeszcze sie z tym nie oswoilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×