Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, mirunia, dziękuję dziewczyny! :D Sprzątam tylko dla higieny i estetyki, nie znoszę tego robic, więc myślę że jak się przez weekend uporam, to i humor mi się też poprawi .

 

amelia83, gratuluję że się nie poddajesz ze szkołą, tak trzymaj, ja myślę, że dasz radę. Głowa mnie też cmi, ale to przez tą kupiastą pogodę u nas.

 

Zalatana23, smacznej herbatki życzę, zaraz robię sobie kolejną do kąpieli. Też potem popstrykam w telewizorze.

 

Dobranoc kochani, idę wypłukac stresa w kąpieli i pod pierzynkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, to pewnie z nerwów kochana a masz ich nie mało, ja Cie podziwiam, ze tak dzielnie sobie radzisz ...

mnie brzuch mnie boli z nerwów :bezradny:JERZY1962, dzień dobry Panu :)

 

-- 19 gru 2014, 12:34 --

 

JERZY1962, ja dziś tez zasnąć nie mogłam ale udało mi się 5 godzin przespać a Ty na wieczor ten lek bierzesz czy rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, witam was, w tym dniu gdzie czarne kruki odchodzą w zapomnienie

 

pochwale się co żem zrobił u kumpla dla jego Agamy brodatej kiedyś tam https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/383514_483207191714178_1174932879_n.jpg?oh=3356ed97337d12b0f79fc17baa56eb68&oe=5507BC6E

 

 

a teraz w tych yy "rytmach" wykonuje terrarium dla swojego węża [videoyoutube=fCdGtuWB2fs][/videoyoutube]

 

-- 19 gru 2014, 14:12 --

 

a to jest hmm można rzec że wzornik wykonywanego terra http://i21.servimg.com/u/f21/11/31/29/48/dsc00122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ludkowie!!! :papa:

 

U nas pada i pada. Muszę wyjśc po zakupy , a tu parasol przydałby się, a nie lubię parasola... :roll: No nic kaptur założę, kaloszki, psu płaszczyk i fru.

 

Fizli, sama bym chciała taki tropikalny domek... :D

 

amelia83, kochana tylko spokój może nas uratowac. ;) Trzymam kciuki za zaliczenie.

 

JERZY1962, może jednak nie dla ciebie ten lek. Akurat na święta musiałeś zmieniac? Zobacz, może się jednak organizm przyzwyczai, wiesz jak to z tym paskudztwem, trzeba się czasami przemęczyc.

 

jasaw, kochana, emocje opadną, zajmiesz głowę i wrócisz do normy. Oby szybciutko było lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×