Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w słoneczną środę!

Przyszłam na forum się odstresować bo mnie w pracy bardzo zdenerwowali.

No i zmieniłam awatar przy okazji, bo wybaczcie,ale ten szczuras był zbyt słodki, jak na mnie :P Teraz mam Dorę Maar, nazywaną przez Picassa "maszynką do cierpienia" (jak przynajmniej przeczytałam w mojej ostatniej lekturze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, siedzeniem i się dołowaniem :P Ogólnie to jestem informatykiem, a teraz mi dali niby że mam zarządzać jeszcze dwoma osobami i okropnie się z tym czuję, bo ja się absolutnie nie nadaję do zarządzania ludźmi, więc ziomki mają "fajną szefową" bo nie muszą nic robić, bo nie mam odwagi im jakiejkolwiek pracy dać, czy zwrócić uwagi (panowie dużo ode mnie starsi i z raz takim stażem w firmie :roll: A ja młoda jestem, nieśmiała, z zerową pewnością siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicha. U mnie popijawa. Brat nie pracuje od piątku. Zwolnili go. Od piątku pije. Dziś i mama. Mam problemy ze snem. Do tego czasu było cudnie. Dużo czasu poświęcałam na relaks z psiakami i działało. Przestałam się trząść i mogłam śmiało wyjść z domu bez propranolu. Wczoraj moja wytrzymałość się skończyła pomimo, że nadal poświęcam dużo czasu na relaks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, ile masz zwierzaków :?: Radzę aby to była przemyślana decyzja, mówię to z doświadczenia.

 

Cognac, cóż.. jestem dorosła, więc to w dużym stopniu moja wina, winna jestem pod tym względem że dalej tkwię w tym domu z różnych powód a może z lęku przed zmianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, mnie też boli, jak za długo siedzę :bezradny: I wtedy przyklejam sobie na plecy takie chińskie plastry rozgrzewające i przy okazji ładnie pachnące ziołami ( choć podejrzewam, że nie dla wszystkich ten zapach jest przyjemny - jest tak intensywny, że czuć, jak się wejdzie do pokoju :roll: ). Ważne że likwiduje znaczną część bólu. A najlepiej to się na chwilkę gdzieś przejść i rozruszać.

 

Btw Muszę coś wreszcie zrobić ze swoim życiem, bo to co wyprawiam do tej pory to jedna wielka masakra :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, czemu co? XD

Ej ok dziewczyny lece odjebac sie na boga seksu czyli sie wykapac ubrac sie dojebac perfumem i lece na piwo z kumplem xD bede wieczorkien, czym cie sie :-)

 

-- 17 gru 2014, 16:11 --

 

Niee psa mam 1 :-) ja jestem z tych bardziej wirdoo zwierzolakow xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×