Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia :D , tak wiem. Bardzo mi Jej żal...

 

-- 14 gru 2014, 17:09 --

 

Arasha, u mnie świadome życie z nerwicą trwa ponad 4 lata, a przez większość swojego życia, czyli ok. 40 lat, nie wiedziałam, co jest ze mną nie tak...

 

-- 14 gru 2014, 17:11 --

 

mirunia, ale tego ostatniego wpisu nie widziałam, dziękuję. Myślałam o wcześniejszych wpisach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :papa: Karinka odezwała się w "Jęczarni" - jest Jej ciężko :(

Coś wspominała, że nie chce pisać na wyspie, jak ma gorszy czas.

Mam nadzieję, że szybko się odmieni, tak jak poprzednim razem.

 

Dzisiaj praktycznie ostatni dzień w szkole, ale za tydzień pójdę na chwilę robić sztuczny tłok, żeby nie było chryi, że wszyscy olali i tak dalej.

Władze szkoły tak zinterpretowały ustawę, że w szkołach policealnych musi być WF, więc udajemy, że mamy WF. Dzisiaj nas pan wpuścił na salę w zwykłych butach i powiedział, że kto trafi 2 razy do kosza zza linii może iść do domu. No i tam rzucaliśmy kolejno przez ileś tam kolejek, no i generalnie "wygrałam", bo pierwsza zdobyłam 2 punkty :mrgreen: No to mi trochę nerwy na szkołę przeszły.

 

Ale nie chce mi się jutro iść na terapię, bo w sumie nie ma co przerabiać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Dziś piękne słoneczko było, więc niedzielny spacer z przyjemnością zaliczony. Potem 4 godziny piekłam piernika i pierniki i ciasteczka na wigilię dla młodego do szkoły. Powlokłam się potem z chłopakami na świąteczny jarmark wziąc parę łyków grzańca, wypic piernikową kawę i zjeśc zapiekankę z food trucka. No i teraz padłam. Podziwiam słoje i puszki z piernikami, za tydzień ich zdobienie oraz przekładanie i "czekoladowanie" piernika. Plan mam dokładny zrobiony, co w każdy dzień, mam nadzieję się urobic umiarkowanie.

 

Trzymam kciuki za Karinkę, żeby szybko jej się polepszyło...Szkoda, że nie możemy jej uściskac na spamowej.

 

cyklopka, ale że was jeszcze gonią za tydzień... Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey , hey :********* :papa::papa:

 

U mnie dzis taka sobie niedziela, bylam przed poludniem u ojca w szpitalu , mam z nim nieciekawa realacje ale pojechalam jak sie dowiedzialamz e lezy .

Pozniej bylam na festiwalu jedzenia ( ze znajomymi sie wybralam ) pokosztowalam roznosci , poplotkowalam na swiezym powietrzu --- dzis nawet slonko swiecilo i bylo bardzo przyjemnie.A teraz jakies dolki mnie lapia... jutro na szczescie ide do Madzi wiec dzien bedzie zajety i pracowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ale że was jeszcze gonią za tydzień... Bez sensu.

 

No, taki jest terminarz, a i tak wszyscy jadą do domu, a ja nie jadę, bo mam blisko. W sobotę olewam i idę na spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen, bo od pół roku nie byłam. A w niedzielę pójdę jako delegacja do szkoły, żeby poświecić oczami, tak sądzę, że to troszkę załagodzi sytuację.

 

-- 14 gru 2014, 20:24 --

 

Witajcie! Jak mija niedzielny wieczór?

Bede grać w gre :mrgreen:

 

I pepsi z żubrówką :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!!!

 

Dziś dzień pracowity, teraz na chwilę przysiadłam, bo zaraz muszę jeszcze leciec na pocztę. Odliczam już dni do wolnego, bo wiszą nade mną porządki świąteczne , a po nocy robic nie będę.

Bojam się jutrzejszego poranka, bo nie wiem, co znowu mój organizm wymyśli z nerwu przed terapią. Czemu kurczę ja aż tak nieciekawie reaguję. :bezradny: Ostatnio sensacje żołądkowe, telepawka, spuchnięte kolano, ech masakra...

 

Arasha, dobrze, że nogę z domu wystawisz, może ciut lepiej się poczujesz... Ściskam cię!

 

cognac - wysyłam kolejną porcję dobrej energii, żebyś już wyzdrowiała i dobrze się czuła. Muszę się mocno namęczyc, bo daleko muszą te fluidy doleciec. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×