Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór dziewczyny!!!

 

platek rozy, mirunia, oj ja też dziś nie najlepiej zwłaszcza żołądkowo...

 

Musiałam przed terapią wziąc stoperan, bo myślałam, że z domu nie wyjdę. Dziś nawet nie było najgorzej na terapii, ale tak się wyczerpałam porankiem, że ledwo w pracy usiedziałam, telepało mnie z zimna, spac mi się chciało ( wypiłam 2 herbaty i kawę). Niestety nawet błąd zrobiłam w fakturze z tego wszystkiego. Wróciłam do domu, to rzuciłam się do wanny rozgrzac się i na drzemkę. Teraz trochę lepiej, ale nici z moich wieczornych planów, mam siłę tylko na leżenie w kocyku.

 

amelia83, jak dobrze kochana słyszec, że odbiłaś się od dna, teraz może będzie już lepiej! Nawet nie wiesz jak się cieszę...

 

jasaw, warto jest życ, dla tych paru chwil gdy człowiek się czuje sobą, nie? :great:

 

tosia_j, ty się lepiej przyznaj, że poszłaś z kotem do psychiatry... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleżanka z pracy zadzwoniła, odebrałam :D do tej pory nie interesowało mnie kto dzwoni, po co i miałam lęki :roll: ; noo i powiedziała, że tęsknią za mna, ja chciałam się nich przejść odwiedzić choć n chwile, nie do pracy pogadać, wczoraj właśnie o tym myślałam, ze oswoje się i łatwiej mi będzie wrócić już pracować

i może jutro albo pojutrze zobaczę, popołudnia mam całkiem niezłe od dwóch dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja też się cieszę!! :)) to odpocznij kochana, zregeneruj siły, ale pisz tu z nami ;)

 

wiecie, zastanawiam się co ze szkołą, cały czas rozkminiam za i przeciw czy zrezygnować ,atakie myśli mam w gorszych chwilach :oops: > czy dam radę pocisnąć ze szkołą, mam kilka zaległych zaliczeń ale do nadrobienia i nauczenia nooo i postanowiłam dać sobie czas, moja psychiatra chciała dać mi zaświadczenie do szkoły jak bylam 2 tyg temu u niej ale wtedy byłam w takim stanie ze nie zareagowałam , może zwiekszona dawka antydepresanta się rozkręci i będzie lepiej z koncentracja, pamięcią ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :********** powiem Ci ze ja na poczatku terapii tez reagowalam wielkimi nerwami i lękami , pozniej z biegiem m czasu to sie zaczelo uspokajac .

Mysle ze u Ciebie bedzie podobnie:)

 

amelia83, ogromnie sie ciesze ze sie lepiej czujesz :********* oby tak dalej! Trzymam kiciukaski

:great:

 

 

jasaw, Super ! Maz pewnie zachwycony???? :**********

 

 

mirunia, Madzia slodka i lubie sie z nia bawic , jest nawet maloplaczliwa i dosc sie slucha .:)

Lubie dzieci ,zawsze zalowalam ze nie moge miec swoich....

To jedziemy na tym samym wozku z mdlosciami :bezradny: mam nadzieje ze to nam szybko minie.Ja dzis pichcilam watrobke drobiowa z jabluszkami doprawiona majerankiem. :smile:

 

 

Arasha, :*********** tez segreguje a ostatnio zawiozlam ze znajomym stare gazety i ksiazki jeszcze z technuikum i podstawowki ktore byly spakowane w piwnicy i zarobilam sobie 37 zl :) a skup mam niedaleko to nie spalilo sie paliwa wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam taką nadzieję kochana. Ja tak myślę, że udaje mi się w ogóle dotrzec, dzięki temu, że myślę sobie o tym, że wam wieczorem napiszę, jak kiepsko mi ten poranek szedł i wy to zrozumiecie... Ot taki trik, że mogę sobie pozwolic na słabośc i to paradoksalnie daje mi siłę.

 

Z terapeutką obgadałam wzięcie tego leku na noc i powiedziała, że jeśli jestem w stanie wytrzymac, to może nie brac, bo lepiej dla terapii, aby emocje nie były maks stłumione. Zastanowię się.

 

amelia83, spróbuj jakoś ze szkołą załatwic, a może się uda jakoś ten rok zaliczyc. Nic nie tracisz próbując, jak nawet się nie uda, to efekt będzie taki sam jakbyś rzuciła, a zawsze jest szansa, że nabierzesz wiatru w skrzydła. Może byc przecież bez fajerwerków, byleby do przodu. W końcu szkoda już nawet tej pracy którą włożyłaś. Kochana tak naprawdę zastanów się i podejmij decyzję po prostu dobrą dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w dzień u mnie super:-) odwiedziłam znajomych przywieźlismy choinkę potem zakupki. .. mała juz wyszykowana do spania ubranka do przedszkola juz wyjęte teraz tylko noc oby przespać i będzie dobrze:) jeśli chodzi o Elicee bo też na tym jestem od półtora roku to powiem tak... biorę 10 mg na dobę a czuje się różnie. .. myślę że przy dłuższym stosowaniu to na każdym leku będzie w kratkę bo organizm się przyzwyczaja do leku a nasze organizmy różnie reagują np na stres pogodę czy nawet jeśli chodzi o cykl. Ogólnie raczej się trzymam, funkcjonuje w miarę normalnie, czasem leki łapią głównie w nocy ale w dzień tez się zdążają ale nigdy nie do tego stopnia żeby brać coś doraźnie. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, noo tak, dokładnie jak napisałaś, rozważam wszystkie za i przeciw platek rozy, oo 4 latka, ja kiedyś zajmowałam się dziewczynką 4 latka i jej bratem 9 lat chyba miał bo był po przyjęciu i mieszkałam z nimi od poniedz do soboty, mała rano zaprowadzałam do przedszkola, potem odbierałam, chodziłam z nimi na basen, pomagałam w lekcjach, obiadki śniadanka kolacje jak druga mama, przez kilka miesięcy miałam jeszcze drugą prace na pół etatu

 

-- 16 gru 2014, 19:40 --

 

chocovanilla, mirunia, hejka kobietki :)

tez bym już chciała choinke :105: , ale u nas jest bardzo ciepło w pokoju i mogłaby nie wystać do świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, pewnie ze zrozumiemy :********* Kochana , pomysl o tym leku , jesli jednak czujesz ze bardzo sie meczysz to moze jednak wez. Nie wiem co Ci poradzic ,...

 

 

jasaw, Aniu myslez e bys byla bardzo zadowolona z takiej pracy :********** ale zdrowko najwanziejsze ! Poza tym Ty masz malusie wnuczki i one Ci daja radosc :mrgreen:

 

amelia83, fajna taka praca zeby sobie cos dorobic , ja narazie jestem zadowolona :)

 

Zebrec, : :papa::papa: hey , hey , u mnie w miare , slucham muzyki i niebawem ide sie plumkac :) a Ty jak sie miewasz?

 

Kurcze meczy mnie teraz jakies napiecie w glowie i w oczach.... :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, widzę, że ze mnie na Was przeszło - ja wczoraj miałam taki dzień do niczego. problemy żołądkowe itp., nawet jadąc autobusem musiałam z niego wysiąść, bo bym chyba tam zemdlała. jak wróciłam do domu to od razu wskoczyłam pod kocyk i przespać się 2 godzinki.

 

tak w ogóle witam Wszystkich :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×