Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, mirunia ma rację, ponieważ surowe można zamrozić tylko wtedy gdy mamy zamrażarkę błyskawiczną która zamraża w około 0,5 sek ponieważ działa na ciekły azot :)

 

 

a dlaczego? już tłumaczę

ciasto gumowe się staje :), oraz mogą wystąpić rozklejenia ponieważ wpierw ścina się mięsko lub farsz ponieważ jest mokre, później dopiero ciasto a na koniec łączenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślinotoku dostałam od tego wszystkiego... Jedyne co miałam do wyżarcia tak ze słodyczą, to musli z jogurtem i mandarynkami. Przez was żrem na noc ;)

 

Do jutra moi drodzy, idę jeszcze przed snem trochę się pobac, bo nagrał mi się kolejny odcinek "Domu grozy". Pa!

 

-- 10 gru 2014, 22:36 --

 

Infinity, ale dlaczego wstyd? Widzę wszyscy w dobrej formie, no i ty Kasieńko uśmiechnięta! :smile:

 

Dobranoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, niestety nie biorę żadnych leków

 

[videoyoutube=TiinAVjPyRs][/videoyoutube]

 

 

można powiedzieć że ta nutka tak mnie nakręca :D

 

-- 10 gru 2014, 22:56 --

 

a no i godzinna rozmowa z pewną duszyczką przez telefon :D w nocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie tak spędzam wieczory. Psiaki się przyzwyczaiły i nie ma że mi że w tv ciekawy film. Cieszę się, bo to dla mnie jedyna forma relaksu i robi się przyjemnie ciepło (ze stresu mam tak że niemalże bez przerwy mi zimno i im większe napięcie tym gorzej). Aby przerwać zabawę wieczorem jedyną metodą jest pościelenie łóżka inaczej są upierdliwe :mrgreen:

 

-- 10 gru 2014, 23:06 --

 

Fizli, nie sądzę by było tak jak u mnie.

 

Arasha, bo to pamiątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×