Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, zawsze uważałam, że pisanie ściąg jest najlepszą formą nauki :lol:

niestety już tego sposobu nie praktykuję, bo egzaminy mam w takiej a nie innej formie i ściągi by mi się do niczego nie przydały :P

chociaż w styczniu mam chyba z 2 kolokwia opisowe, to trza będzie powrócić do patentu ze ściągami na długopisach :mrgreen:

i znowu pójdę z 11 długopisami na zaliczenie :P dobrze, że teraz sezon na kozaki to będę je przynajmniej miała gdzie pochować, bo podejrzewam, ze wykładowca ciut głupio by na mnie spojrzał jakbym wyłożyła na stół 11 długopisów i co chwile zmieniała długopis :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie-czy wyscie powariowali? piszecie takie bzdury na temat pronoranu /piribedilu/ ze rece opadaja. jestem na tym leku od 6 lat i wiem na jego temat wszystko.jednoczesnie pomogl i zrojnowal moje zycie.nie mam nic a mialam wszystko.bezwiednie zrobil ze mna co chcial a ja nie moge juz bez niego zyc. to gorsze niz narkotyki bo od nich mozesz sie uwolnic-od tego leku nie.to nie zabawka na chwile depresji.da ci szczescie na chwile a potem zniszczy i uzalezni.kazdy zrobi jak chce ale czytajac jak lekko i niefrasobliwie opowiadacie o tym leku zmrozilo mnie bo wiem jak sie to konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maridadi, czy w tym wątku przeczytałeś coś na temat pronoranu /piribedilu/ ???

Chyba nie, więc nie pisz do nas takich pretensji: "ludzie-czy wyscie powariowali? piszecie takie bzdury na temat pronoranu /piribedilu/ ze rece opadaja", bo to NIE tyczy nas.

Napisz to wątku, w którym przeczytałeś te "bzdury". :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :D ... a nikogo nie ma :shock:

 

Cognac, kurujesz się u siebie czy w Kraku ? Buła z czosnkiem powiadasz :lol:

 

-- 09 gru 2014, 13:12 --

 

mirunia, coś Ty taka nerwowa dzisiaj :roll: ? Wyluzuj :P Kobitce się wątki pomieszały i trudno ... Swoją drogą ja na ten lek jeszcze na forum nie trafiłam, więc albo przeoczyłam albo tam się mało pisze ... Gdyby to było takie cudo, to pewnie prędzej czy później i na spamową wieści by dotarły :? W każdym razie ostrzeżenie przyjęte !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-) ja też przeziebiona i tak się zastanawiam czy Wy też tak macie ze jak Wam coś dolega to i psychicznie gorzej się czujecie? Nie wiem już sama czy to skutek przeziebienia ze znowu gorzej czy kwestia siedzenia w domu i braku zajęć. .. do tego jestem jak bomba... wszystko mnie denerwuje... mała włączyła wyjącego kota i juz znieść nie mogę tej zabawki:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×