Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, ja już straciłem nadzieję, że znajdę kogoś odpowiedniego. Co spotkanie, to zawód. Dana dziewczyna jest fajna wirtualnie, ale jak dochodzi do spotkania na żywo, to już nie jest tak kolorowo. Co prawda udało mi się spotkać też swój ideał, ale jak to bywa, ona nie poczuła mięty do mnie i kółko się zamknęło. Już nie mam siły szukać, chyba sobie odpuszczę i zostanę starym kawalerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W Sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami. Nigdy się nie wie, jak długo wtyczka będzie w gniazdku, więc nie traci się czasu i od razu przechodzi do rzeczy, i zadaje naprawdę istotne pytania. Zadając je, tak do końca chyba nie oczekuje się zupełnej szczerości.

 

S@motność w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie trzeba i nie mow namiestniku ze tylko na sex bo serio znam osoby ktore sie tak poznaly i sa happy... problemw tym tylko, ze porzadni lduzie jakich potrzebujemy i szukamy przewaznie na takich stronach nie sa zalogowani, albo sa z bardzo daleka... a na gg przewaznie siedza osoby typu mam 19 lat skonczylem gimnazjum i pracuje bo mi sie dalej uczyc nie udaje.... [zey nie bylo nie wszyscy, ale ja na takich trafiam] ale poznalam tez wiele ciekawych osob, nie koniecznie na zwizek, bo tak to mi sie nie udalo jeszcze, ale przyadtnych w niektorych chwilach znajomych zyskalam. mozna sprobowac - to siec, nikt nie musi od razu adresu zamieszkania i nr buta podawac ;)

 

zpesuta- a do mnie wlasnie te mysli znowu wrocily :( ze ONE/ONI maja a ja ? nie bo nikt mnie nie chce zaakceptowac :( a moze mnie sie poprostu nie da zaakceptowac?

;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat i nigdy jeszcze nie miałam chłopaka... Ostatnio myślałam, żeby się 'otworzyć' i poszukiwać. Ale mnie to nie kręci... Chyba jeszcze jednak nie odczuwam potrzeby kochania :? Może po prostu nie umiem kochać? Boje się, że będzie tak zawsze.... Że będę chciała być sama na zawsze... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ci wszyscy powiedza ze 15 lat to masz jeszcze hohohooo czasu przed soba zeby pokochac i byc kochana.... wiadomo do pewnych uczuc trzeba dorosnac... ale ja np nie umiem sobie mowic ze mam czas by kogos poznac, ze jeszcze TYLE lat przede mną... przeciez jutro moge umrzeć ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zepsuta pokaż się na forum ludzie - ocenimy, skrytykujemy :)

 

człowiek nerwica się już pokazał i imo może wklejać jak najbardziej. Zawsze chyba lepiej się podpicować. Ale weź pod uwagę, że jak jakaś dziewczyna Cię polubi za fotkę i kilka podstawowych danych to.. niewiele to będzie warte takie lubienie. Tak to się możesz na wspólną noc umówić a nie na wspólną przyszłość.

 

---- EDIT ----

 

samotna_zagubiona - ej! nie czas umierać gdy tyle przed Tobą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaniesz szukać to ona Cię znajdzie i się jako kawaler i tak nie zestarzejesz.

 

racja sama/sam się znajdzie :!:

 

Dokładnie. Dziś do mojego mieszkania zapukała nieznajoma, długonoga blond piękność, od razu wskoczylismy do łóżka, oświadczyłem się jej, a za tydzień mamy ślub. Najlepiej właśnie całe dnie siedzieć w domu, wtedy jest największe pradopodobieństwo, że zdobędziemy idealną kobietę lub idealnego faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w internecie mówią szczerze i wiele spraw o których by w życiu nie powiedzieli na realu. Dlatego to jest takie wygodne. Nic nie tracimy .Nikt nam opinii nie zszarpie. Jakże trudno znaleźć kogoś w świecie żywym ,takiego co nam przypadnie do gustu i będziemy pewni rzucając się na wodę że nie utoniemy bo będziemy pracować na ten związek..

Jeszcze kwestia czy ten ktoś z poza problemów psychiki będzie wiedział i rozumiał przez co przechodzimy. Tak trudno o zaufanie.

Zgadzam się ,gdy każdy będzie myślał że poczeka i zobaczy aż ta osoba przyjdzie ..to się nie doczeka..

Całe życie będzie czekał i myślał "nie to jeszcze nie ta osoba, poczekam sobie na idealną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mojego mieszkania zapukała nieznajoma, długonoga blond piękność, od razu wskoczylismy do łóżka, oświadczyłem się jej, a za tydzień mamy ślub. Najlepiej właśnie całe dnie siedzieć w domu, wtedy jest największe pradopodobieństwo, że zdobędziemy idealną kobietę lub idealnego faceta.

 

I się okazało, że ona to przebieraniec :D (krokodyl z zajączkiem) :twisted:

 

 

A wracając do tematu.. siedzieć w domu może nie. A wiadomo czy np. jakiś smutasek czy smutaska z forum nie napisze do drugiego smutaska z forum.. :) I na ich twarzach zawitają radośnie wygięte banany? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle tylko ze związek smutaska ze smutaskiem to zwiazek bez przyszlosci :twisted: Facet w zwiazku ma byc facetem Owszem sa kobiety o silnym instynkcie macierzynskim ktore szukaja synusia a nie partnera ;) ale czy faktycznie w takiej relacji mozna sie czuc dobrze i byc dowartosciowany ? Zdychać trzeba z usmiechem na ustach :mrgreen:

ps. podobno faceci szukajacy kobiet z duzymi piersiami tak naprawde szukaja mamusi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - ale jak się smutaski spotkają to może będą miały banany na ustach a nie smutek. Będą się cieszyć, że nie są sami. :)

 

Niekoniecznie znaczy to, że facet smutasek nie ma szans na kobietę. A bo to mało jest facetów którzy niekoniecznie się ciągle uśmiechają, a kobiety i żony mają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie rymy ,nieźle..

A bo to smutaski tylko się nie uśmiechają? Raz dobrze ,raz źle. A może jeden smutasek wzbudzi usmiech u tej drugiej osoby i razem z tego wyjdą?

Tak czy siak chciałabym silnego psychicznie faceta.. Ale wiadomo jak to z tymi marzeniami bywa ,wszystko na opak w tych sprawach.

"When I wanna got sunshine I got rain" jak to leci w piosence ze Shreka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×