Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, coś ci odpisałam, ale chyba wywalili mojego posta razem z "dziwkami".

 

amelia83, to też się cieszę, że jesteś zadowolona ze szkoły.

 

Ja się uczę o substancjach z roślin i zaczęłam czytać raporty ludzi, którzy się naćpali roślinami i nie polecają. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, mam jej dosyć pierdzieli jedno i to samo

i te jej cholerne 10 min ok na pacjenta zawsze idę z nadzieją że cos zmienii i mam wtedy trochę lepszy humor

i ona mi że jest lepiej a ja widzę kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....................................mać gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to szkoda, że zahaczyli twego posta, bo lubię cię czytac. ;)

 

Ferdynand k, ferdek zmień lekarza, nawet i 100 razy, trafisz wreszcie na kogoś kto ci będzie pasił. To jest ktoś od kogo powinniśmy wychodzic w lepszym stanie, a nie jeszcze bardziej rozbici. Nawet jeśli jesteś trudnym pacjentem. ;)

 

-- 21 lis 2014, 00:12 --

 

Kochani dobranoc, bo jutro pobudka o nieprzyzwoitej godzinie. Dobrej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, witaj! Ja też szukałabym na Twoim miejscu będąc. Przecież to musi być osoba, którą rozumiesz, ona Ciebie, którą jako tako polubisz, i to co mówi do Ciebie, musi do Ciebie trafiać, przekonywacCię. Dobrze o tym wiesz. Jeśli masz mozliwość-poszukuj do skutku. Ja miałam super kontakt ze swoją Psychoterapeutką. Mimo, że dzieliła nas różnica światopoglądowa, jak się okazało, to była profesjonalistką, w każdym calu. Rozumiałyśmy się świetnie.

 

-- 20 lis 2014, 23:20 --

 

kosmostrada, amelia83, Dobranoc kochane. Żałuję, że nie mogłam z Wami porozmawiać.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo depresyjni są "nudni" - za często smutni, nie robią fajnych, ciekawych, szalonych rzeczy, nie są pełni entuzjazmu, za to za często są ciężarem, a co gorsza, budzą poczucie winy. Takich ludzi wg nich lepiej unikać, prawda?

Ja jestem depresyjna, a od jakiegoś czasu robię szalone rzeczy :mrgreen: Już choćby korespondencja z niektórymi forumowiczami jest szczytem szaleństwa, z którego nie zamierzam rezygnować. A mam także zakusy na inne rzeczy :lol:

 

-- 20 lis 2014, 23:52 --

 

W gruncie rzeczy wydaje mi się, że jestem bardzo wesołą osobą, która jest po prostu zniewolona przez lęk i dlatego nie może się ujawnić. :cry:

Mogę się pod tym podpisać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle. Dzisiaj siedzę dłużej przy komputerze, dlatego też tu jestem, choć ostatnio mocno ograniczam, ale muszę znaleźć prezenty dla Wnuków. Chcę wcześniej coś znaleźć, by nie denerwować się w grudniu...

 

-- 21 lis 2014, 00:23 --

 

A jak Ty się miewasz ostatnio?

Ach, śpię co drugą noc normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×