Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka miłego niedzielnego dzionka życzę spamowiczom :smile:

 

Fajnie, że się Jerzyk pojawił, bo się martwiłam, co u niego :roll:

No to miło słyszeć że ktoś myśli o mnie :yeah: fajne :yeah:

Instalowałem system i inne programy i jakoś tym byłem tak zajęty że nie wchodziłem na forum. Też dwa dni bardzo słabe łącze miałem z internetem.

 

A u mnie co? Napięcie mi bardzo przeszkadza, duże napięcie fizyczne i psychiczne :-|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz hej wszystkim ;):smile:

 

Arasha, to fajne że myślałaś o mnie, mile to słyszeć :smile: Znam się na komputerze tle o ile :D system sobie sam przeinstaluje i inne programy ;)

 

Infinity, instalowałem Win 7, czekam na wydanie Win 10. Ale w Win 10 nie za bardzo podbają mi się te kafelki klóa menu start. Ale do wydania finalnej wersj iWin 10 mamy jeszcze około roku czasu cikawe co się zmieni ale myślę że kafelki zostaną.

 

A teraz piszę z przeglądarki Cyberfox, testuje ją a do tej pory używałem Mozzilla Firefox, tester ze mne :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł ludkowie! :papa:

 

Musiałam wejśc na forum, żeby podzielic się cudną wiadomością na dziś - wylazło słońce!!!

Wczoraj fajny pracowity dzień na ogródku - min. przedostatnie sprzątanie liści, skończyłabym wczoraj, ale niestety zabrakło mi worków. Pojechaliśmy z psem na wybieg , pobiegał z koleżanką i przy okazji w pełnej prędkości na swych krótkich nóżkach wpadł w dziurę i znów uszkodził sobie bark. Ale widzę, że dziś lepiej.

Zaraz się zbierzemy i jedziemy gdzieś w plener dofotonowac się.

 

JERZY1962, to dobrze, że cię na chwilę zabrakło tylko z powodu działań instalatorskich. ;)

 

tosia_j, rasowy kibic z ciebie! Jeszcze powinnaś miec lekkiego kaca... :D

 

Arasha, jasaw, przykro mi dziewczyny, że nie spałyście. Po prostu nie wiem, jak dajecie radę moje urocze cyborgi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja jeszcze w kwietniu na imprezie na ktora sie wybralam to mialam lęki przez jakies poltorej godziny , pozniej poszlo , teraz juz nie miewam w takich sytuacjach . Chodze zreszta raz na czas bo nie bylam nigdy imprezowiczka ale raz na czas lubie isc .I kompletnie nic mi sie nie dzialo..Sa sytuacje ze lapie lęk ale to musi wynikac ze sytuacji a dawniej nie mpoglam nawet isc na herbate do knajpki , ani z nikim na zakupy np do galerii , teraz jest duzo lepiej , a ostatnio czuje sie calkiem niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×