Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

follow_the_reaper, Sztuka to przede wszystkim forma wyrażania siebie i taka bez zbędnego koniunkturalizmu jest najbardziej prawdziwa. Tez kiedyś rzeźbiłem, malowałem, o ile w malowaniu szło mi dosyć średnio - słabo, to w rzeźbieniu można było wyrazić dosadne ,,ja'' futurystyczno-syntetyczo-abstrakcyjne ja.

To jest fajny sposób spędzania wolnego czasu, choć dla nie których w formie relaksu to bez sens, jak nie czują potrzeby i dla mnie chyba też.

Widzę że bardzo empatyczna z ciebie kobieta, to się chwali bezinteresowna pomoc to jednak rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turcotte, Mi chodziło raczej o coś takiego jak malowanie dla relaksu, a przelewanie bólu. Pewnie i na to i na to pomaga, choć tworzenie czegoś nie powtarzalnego w błogostanach jest dość dyskusyjne, ogólnie to dziwny temat i ile osób tyle opinii.

To ma u mnie inny wydźwięk, jak się coś realizuje, coś co komuś się podoba, robisz to, kończysz, widzisz efekt, masz podwójną satysfakcje. To nie jest kolejny obrazek porzucony w kąt, to jest praca twojej wyobraźni i mózgu, za która dostajesz profity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

Ale to nie ma być dla innych, tylko dla Ciebie.

To co ja robię też jest dziwne dla innych, ale to pierd***. Ważne że mnie pomaga :)

 

A co Ci pomaga?

 

...

Sztuka zawsze była dla mnie ważna ale nigdy nie przejawiałam jakiegokolwiek talentu...

raczej zamiłowanie i to, że dawało to uczucie wyzwolenia...

teraz coś takiego daje mi gotowanie... chyba ostatnia rzecz, która sprawia mi jakąś radość...

zwłaszcza jak jest dla kogo...

 

...

zaczęłam się zastanawiać nad powrotem na studia...

może w końcu zrobię tego magistra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia które trzymają mnie przy życiu:

 

- komputer (kontakt z ludźmi, forum, facebook, youtube, portale informacyjne, czytanie psychologii, szukanie rozwiązań niektórych problemów - poradniki)

- muzyka

- telewizja (sport, kanały informacyjne)

- rower (przynajmniej te marne 1500km/rok, w porywach do 5000km)

- fotografia cyfrowa

- bieganie/spacery

- rzadziej jakiś dobry film

- objadanie się (fastfoody :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turcotte, Mi chodziło raczej o coś takiego jak malowanie dla relaksu, a przelewanie bólu. Pewnie i na to i na to pomaga, choć tworzenie czegoś nie powtarzalnego w błogostanach jest dość dyskusyjne, ogólnie to dziwny temat i ile osób tyle opinii.

To ma u mnie inny wydźwięk, jak się coś realizuje, coś co komuś się podoba, robisz to, kończysz, widzisz efekt, masz podwójną satysfakcje. To nie jest kolejny obrazek porzucony w kąt, to jest praca twojej wyobraźni i mózgu, za która dostajesz profity.

 

Myślę, że artyści tworzą swoje prace właśnie wynikające z wrażliwości - a wrażliwość niesie za sobą właśnie taki weltschmertz, któremu trzeba dać jakoś upust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj na sympatii odpisała wyjątkowo ładna dziewczyna, a u mnie się tylko pojawił strach,

taki kompleks niższości, że głupieję, i nawet nie wiem co jej odpisać, można tak popaplać ale w pewnym

momencie wyjdzie szydło z worka, że jestem frajer.

 

Im ładniejsza kobieta tym większy strach.

Gdybym nie brał prochów, to na spotkaniu z taką zapewne bym się trząsł,

co już mi się zdarzyło kiedyś, bo była podobna sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle sam, ciągle uciekam do prostytutek które dają mi na chwilę poczucie bycia z kimś. Zwariuje.

 

Chcesz mieć kogoś, czy po prostu stały dostęp do darmowego seksu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×