Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

"Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy."

 

"dyletanctwo" co to? :shock:

 

Kajmanko ja mysle , ze Gavril ma racje.Filomatka ma zaburzenia osobowosci i stąd ten jej niedawny stan psychotyczny który przeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to sie umiera,tylko szczescie ratuje.Ona ma za soba 2 proby samobojcze.Gdyby nie napisal 'gowniarskie zachowanie' ani niczego w tym stylu to bys po prostu ripostwoala dalej i klocila sie.w Mentorksim tonie nie pisze ,pisze w wynioslym wobec ciebie.

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:" widze ze cie to dalej smieszy,i ty mowisz o dojzewaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra inaczej napiszę. Czujesz się lepsza bo nie masz zaburzeń osobowości tak? "nie powinnam tak mówić do ludzi z TAKIMI ZABURZENIAMI osobowości :roll: (plus głupi emot)"

Wolę mieć zaburzenia, niż być taką osobą, która ludziom daje etykietki. Ja nikomu krzywdy nie robię. Weź sobie kup pluszaka mała dziewczynko, to sobie na nim wyładujesz złości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co się do mnie przyczepiłaś ! Jak Gavril czy kajmanka piszą o Tobie w swoich postach to jest ok?

Gavril jednak ma racje, że z Tobą to nie ma co wchodzić we wszelkie dyskusje bo wszystko odnosisz do siebie nawet nic nie znaczące i niewinne uwagi które nawet nie są o Tobie czy skierowane do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista jestes,wiecej perfidji jeszcze nie widzialem,Teraz wykozstujesz moja osobe zeby oponowac a raczej dopiekac dalej filomatce.Fabrykujac na dodatek moje slowa.Gdzie pisalem ze nie ma co znia wchodzic w dyskusje? napisalem ze nie wolno obrazac a jelsi rozmawiac to po ludzku ,i dziwsz sie ze filomatka ma dosyc ciebie,poczytaj swoje posty ,ten clay ton ?zwykel obrazliwe slowa.ja tak nie pisze nawet kajmanka zachowuej wyczucie smaku,ja tez ja nie obrazam wiec nie czepia sie nas.To raczje logiczne.Wkrzuyles ja zrobiles woje poczulas sie leprza zalatalas kompleksy to teraz daj juz spokoj i nie pisz ani o niej ani do niej.starczy tego,to zamienia sie w czat powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to sie umiera,tylko szczescie ratuje.Ona ma za soba 2 proby samobojcze.Gdyby nie napisal 'gowniarskie zachowanie' ani niczego w tym stylu to bys po prostu ripostwoala dalej i klocila sie.w Mentorksim tonie nie pisze ,pisze w wynioslym wobec ciebie.

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:" widze ze cie to dalej smieszy,i ty mowisz o dojzewaniu

 

 

Ha ! Sam się przyznajesz , ze piszesz w wyniosłym tonie a mnie o to oskarżasz.To moze daj przykład jak się tutaj powinno posty pisać.I nie poruszaj sytuacji innych na tym forum :mrgreen: Własnie to zrobiłeś :mrgreen: No chyba , ze jestes wyrózniony i Ty możesz :lol:

Gavril uważaj bo pewna osoba na tym forum nas już postraszyła :mrgreen: Zaraz wkroczy moderator do akcji i Ci mandacik wlepi :lol: Nie no tak już na poważnie to przestańmy już zajmować się innymi.!Ja bardzo współczuje ludziom po próbach samobójczych.Sama kiedyś miałam takie myśli żeby ze sobą skończyć , ale mi przeszło i teraz doceniam życie ;)

 

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol:"

 

"Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :cry: Teraz jest ok Gavril ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dorosnac moze egoistyczny gowniarz albo ktos kto sobie najwyzklej nie radzi w zyciu ,ale mowisz do dziewczyny zaburzneiami osobowosci ,zastanow sie troche."

 

Tutaj wyrażnie dajesz do zrozumienia , ze nie powinnam wchodzić w dyskusje z pewną osobą !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba tak narcystyczna nie ma pojęcia o czymkolwiek. Cenisz życie tak? Bo jedziesz po ludziach i się dowartościowujesz, to zwykła podłość, więc ci jest dobrze. Pewnie jesteś rozpieszczoną gówniarą z bogatego domu, która sobie robi prywatnie studia psychologiczne bo się akurat jej nudziło, ma ledwo tróje i przychodzi się dowartościować na forum. Żal mi ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wkrzuyles ja zrobiles woje poczulas sie leprza zalatalas kompleksy to teraz daj juz spokoj i nie pisz ani o niej ani do niej.starczy tego,to zamienia sie w czat"

 

 

Już poczytałam swoje posty i nie znalazłam tam zadnych obrażliwych słów !

Poprostu kilka słów prawdy które najwyrażniej zabolały co po niektórych !

 

Dobra niech będzie , ze poczułam sie lepsza, załatałam kompleksy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Filomatko zdenerwowałam sie jak przeczytałam jak Ty nie cenisz zycia.

Szczególnie rozwaliło mnie to jak w pewnym swoim poście napisałaś , ze boisz się zrobic badanie i kiedyś nawet próbowałas popełnic samobójstwo gdy czekałas na jakies tam wyniki.A ja właśnie teraz czekam na wynik biopsji.Ma być w przyszłym tyg.Wiesz co to znaczy?Odchodzę od zmysłów bo nie wiem czy usłyszę , że jest dobrze czy może wyrok? I nawet do głowy mi nie przyjdzie żeby się zabijać z tego powodu.To dla tego tak zareagowałam. Porostu poniosły mnie emocje.Od kilku dni żyje w takim napięciu. Wiesz jak to jeżdzi po psychice? Ja nie jestem rozpieszczoną gówniarą z bogatego domu.Teraz Ty nie wiedząc nic o mnie wydajesz takie osądy i wyciągasz błędne wnioski.Nikt tutaj nie jest lepszy czy gorszy.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku dlatego jesteśmy tu na tym forum bo gdyby życie było dla nas łaskawe to nie mielibyśmy tych wszystkich lęków i innych zaburzeń. Nie powinnaś tak ludzi oceniać bo nie wiesz kto naprawdę siedzi na kompie po drugiej stronie.Naprawdę mi przykro z powodu tego co mi napisałaś :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram ją wogóle bo prawdą jest , ze Filomatka jakby tak porządnie od życia dostała po du...pie to by jej przeszły te wszystkie fobie i inne duperele.

 

Gdyby dostawanie w dupę pomagało tak wszystkim to by nikt nie miał problemów. Nie znasz przypadków, że ktoś tak dostał w d.., że już całkiem się załamał?

 

Pamietaj, że jeżeli komuś to nawet pomogło (Tobie np.) to nie znaczy, że pomoże komuś innemu. Jak wzięłaś aspirynę na przeziębienie to nie polecaj jej każdemu na wszystko zabraniając wszelkiej innej terapii bo Tobie na pewną sprawę kiedyś pomogło.

 

ESTER - niesamowicie dużo pewności w Twoich sądach. Uważaj - bo możesz w ten sposób zaszkodzić. Gdyby Filomatka nie pisała, że ciężko przeżywała czekanie na wynik (aż nie mogę wytknąć - Twoim zdaniem jakiś - jasne - nie Twój to nieważny?) to by Cię nie rozwaliło?

A ja wiesz nie sądzę by Filomatka to pisała dla zabawy. Pisze bo ma z Tym problem. Ty natomiast masz chyba problem z tym, że Filomatka nie jest taka jak Ty byś sobie życzyła. Pamiętaj - że każdy z nas jest inny. Ja też jakiś czas temu czekałem na badanie wycinka. I jakoś jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś innego to jest dużo dużo większy problem. Tak samo jak ja mam swoje problemy w innych dziedzinach a dla kogoś innego to może być (i często jest) niezrozumiały mały pikuś.

 

 

MAM PROPOZYCJĘ! SKOŃCZCIE SOBIE DOKOPYWAĆ. A JAK JUŻ MUSICIE TO PROPONUJE ZAŁOŻYĆ OSOBNY DO TEGO WĄTEK! Tam możnaby prowadzić fundamentalne dyskusje nie przeszkadzając tu osobom które opisują swoje problemy chcąc być wysłuchanymi i oczekując pomocy. Oki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie podniecasz ester.Do ciebie sie dozywam wyniolsym tonie bo inaczje nie idzie gadac z gowniarstwem twojego pokroju.Trudniej o bardzije adektwane slowo, mieszanka iron isarkazmy ,bezmyslnych tekstow,po prostu brudzisz to miejsc,eczpiasz sie,wszystko byle dopiec. zzera cie cynizm,dalej udajesz ofiare .najpierw jedzies zp oinnych poznije sama pokorniejszesz,dyskredytowanie zwiazku z zaburzneiami osohbowsci.kpiny.Ostatnie podrygi rozpaczy ester,zalosne.tylko wspolczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Gavril poprostu nie mam słów.Znowu mnie obrażasz.Naprawdę a myślałam , że można z Tobą podyskutować, ale myliłam się. Jednak jesteś zwykłym chamem. :roll: I kto tu jest cyniczny.Nie udaje ofiary.Ja napisałam prawdę.Szczerze się przyznałam do błędu i przeprosiłam.Jest mi przykro z tego powodu , że uważasz , że brudzę to miejsce :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie chcę od ciebie przeprosin, są bez sensu, za chwile ze zdwojoną siłą mnie obrażasz.

Traktujesz mnie jak psychopatkę, z którą nawet nie warto rozmawiać. Potem próbujesz wywołać we mnie poczucie winy, naprawdę stosujesz ciosy poniżej pasa. Przy tym wklejasz te cholerne wesołe emoty i pewnie szczerzysz sobie zęby, że inni mają gorzej niż ty, bo ty "dorosłaś" "przeszły ci myśli samobójcze". Nie cierpię takich hipokrytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja też jakiś czas temu czekałem na badanie wycinka. I jakoś jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś innego to jest dużo dużo większy problem. Tak samo jak ja mam swoje problemy w innych dziedzinach a dla kogoś innego to może być (i często jest) niezrozumiały mały pikuś."

 

 

namiestnik myśle , ze gdybyś teraz był na moim miejscu to nie byłby dla Ciebie mały pikuś.Ja teraz czekam na wynik badania od którego zależy moje życie i to dosłownie.Ten wynik ma wykluczyć albo potwierdzić raka.Nie wiem czy mnie rozumiesz ,czy Ty też to przeżywałeś,ale chyba nie bo to jest problem ogromny dla każdego człowieka, to jest poprostu naturalne, dla nikogo to nie byłaby błahostka , nawet dla Ciebie.Uwierz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze nie masz pojecia o czym mowie a logikia dla ciebie nawet wpsychologi nie istnieje to nie znaczy ze ja nadinterpretuje.Poczytaj troche,nie tylk oforum ale tez ksiazek,sa pewne fundamenty po ktorych nie da sie nieokreslic typ uzaburzenia w tym osobosci.Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy.

Ester ma racje, zwykly burak z Ciebie.. ale nie sprowokujesz mnie, nie bede sie znizala do Twojego poziomu. Niczego doczytac nie musze, uczylam sie przez 5 lat i mam pojecie o czym pisze.

 

najwyzsza pora zakonczyć temat, bo watek dotyczy czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filomatko , ale powiedz sama czy Gavril mnie nie obraził? Czy czytałaś co on w tych swoich ostatnich postach pisze o mnie i do mnie? Uważasz , że on nie zasługuje na takie określenie którego użyłam?.Przecież to widać , że on nie ma szacunku wogóle do kobiet.

 

Wcale nie traktuję Cię jak psychopatkę , nie jesteś nią w żadnym wypadku ani nawet psychotyczką bo tak nazywa się ludzi chorych na schizofrenie a ty jej nie masz więc po co miałabym to robić, naprawde pomyśl.Nie zależało mi na tym żebyś poczuła się winna tylko chciałam Ci uświadomić , ze sie mylisz co do mojej osoby.Owszem przeszły mi myśli samobójcze , ale jak będe miała złe wyniki badań to się zabije no bo co mi innego zostanie , ja nie mam siły walczyć z czymś takim.Moja przyjaciółka zmarła na raka.patrzyłam na to jak ona walczyła z tym, jak się męczyła i dlatego myśle , że to bez sensu taka walka bo i tak prowadzi do śmierci więc chyba lepiej wcześniej się zabić.Boję się bardzo.......... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzalaj sie nad soba ,to nic nie da hmm..apomnialem czegos jeszcze ,aha . gdybys dostala do zycia porzadnie w dupoe moze bys sie nie martwila takimi pierdolami.I jak ? zmotywowalem ?twoja metoda ester. Poczula sie dotknioeta przez slowo gowniarstwo i gowniarz ? Ale co ja poradze z e takie teskty wyzje wymienone sa gowniarskie ?To moja wina ze tak' gownarsko' sie rozpisalas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydze sie graniem na litosic innych.Ester mowi to wszytsko teraz ,ciekawe dlaczgeo nie wczesniej.Daj juz spokoj,teraz na dodatek konfrontacja 'kto ma gorzje' czy moze ktos zamkna cten watek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś Gavril ma szacunek. Nie zauważyłam, żeby był gburowaty wobec ciebie, ale jeśli stale go atakujesz to się nie dziw, każdy ma jakąś granicę wytrzymałości.

Pisałaś wiele przykrych rzeczy pod moim adresem i w sposób arogancki, zwłaszcza to że powinnam "dostać w d... to by mi się odechciało dupereli typu fobie". Wiesz co? pokazałaś tym swoje chamstwo, to może nie oceniaj innych.

Nie umiem ci współczuć, po tym jak mnie obraziłaś. Z moimi fobiami przecież nie masz problemu i ze wszystkim sobie świetnie radzisz, a ja jestem wg ciebie na dnie. Pognębisz jeszcze paru użytkowników swoimi radami to ci się humor poprawi. Zresztą jesteś taka wspaniała i tak sobie dasz radę, przecież zawsze to podkreślasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×