Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisalem mz ejestes dobrym psychoanalitykiem ale to ze ty sie tak chwalisz, klepiac sama sie po posladku. To jest gra ktorej zasady dobrze znam,roznica jest taka ze ja gram czysto ,ty brudzisz,po prostu plebs i tyle ,ale dobrze ze toz auwazylas,swietnie tez wykrozystujesz 'fakt' badania nowotworu,zgrywanie ofiary,jechanie po ludziach,dyskredtyowanie zwiazku zaburzneiami inne plebejskie metody.Ale dobrze za wprost sie przyznalas ze grasz,manipulujesz reszta moze nabierze do ciebie dystansu.Choc w twoim wykonamniu to jest glownie rzucanie blotem.zaprzeczanie a pozniej w kolko to samo.Jestes taka zadufana w sobie panienka,niby milo i uprzejma ale byle by nie wkurzac ,bo zwiazku ze swoim 'jedynoczlowieczenstwem' masz przywileje by bardzij brudzic ,mieszac ludzmi wgonwem.Hipokryzja i cala twoja gra polega na maskowaniu tego.Wykoszystujesz swoje pewnosc siebie i 'dowartosciowanie' przez skaczenie studjow.Fajnie tak praktyce prawda?pamietam twoj post jak pisalas ze moje niefachowe rady zastepujesz swoimi fachowymi.Strasznie sie napodnicilas tymi studiami,az bila od pcozatku to od ciebie.

 

Z tym nowotworem to nie jest gra ! Ja go mam naprawde tylko nie wiem czy on jest złośliwy czy łagodny.Jesli okaze się łagodny to mi go usuną i będe w 100% zdrowa , ale jeśli złośliwy......

Ja prowadze tą gre tylko z Tobą! Nie widzisz tego?

Nie gra się z tymi co nie znają zasad ! Bo to wtedy żadna przyjemność jest, nie ma ekscytacji. W stosunku do innych na tym forum nie używałam swoich sztuczek manipulacyjnych bo po co miałabym to robić, jaką przyjemność bym z tego miała.Zresztą nie miałabym sumienia, ja jestem dobrym człowiekiem.Na pewno tez to dostrzegłeś.Ty jesteś silną osobowością więc Tobie takie gierki nie zaszkodzą , ale innym by mogły, jestem tego świadoma więc tego nie robiłam , nie robie i nie bede robić.Nie wierze , ze człowiek o tak wysokim IQ jak Ty tego nie wychwytuje! Nie wmówisz mi tego ! :lol:

 

Aha i jeszcze jedna sprawa.Wiekszość Twoich wypowiedzi to była fachowa wiedza , ale zdarzały Ci się błędy.Napisałam tak bo nie potrafisz się do tego przyznać.Ja do swoich się przyznaje.

Nie podniecam się , ze coś tam studiuje,na pewno to ode mnie nie biło, moze jedynie była chwilami delikatnie wyczuwalna maniera którą z czasem w "tym środowisku" się nabywa i trudno się tego pozbyć.Gdyby mi zależało aby być tak odbierana to tak jak co poniektórzy już dawno bym sie przedstawiła jako specjalista a nie jedna z Was.

Ja tu wchodze bo sama mam problemy a nie żeby sobie obserwować co piszą ludzie z zaburzeniami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nowotworem to nie jest gra ! Ja go mam naprawde tylko nie wiem czy on jest złośliwy czy łagodny.Jesli okaze się łagodny to mi go usuną i będe w 100% zdrowa , ale jeśli złośliwy......

Ja prowadze tą gre tylko z Tobą! Nie widzisz tego?

Nie gra się z tymi co nie znają zasad ! Bo to wtedy żadna przyjemność jest, nie ma ekscytacji. W stosunku do innych na tym forum nie używałam swoich sztuczek manipulacyjnych bo po co miałabym to robić, jaką przyjemność bym z tego miała.Zresztą nie miałabym sumienia, ja jestem dobrym człowiekiem.Na pewno tez to dostrzegłeś.Ty jesteś silną osobowością więc Tobie takie gierki nie zaszkodzą , ale innym by mogły, jestem tego świadoma więc tego nie robiłam , nie robie i nie bede robić.Nie wierze , ze człowiek o tak wysokim IQ jak Ty tego nie wychwytuje! Nie wmówisz mi tego ! :lol:

Buahaha..swoich sztcuzek manipulacyjnych, ty naprawde po tych studiach myslisze jestes osobowsocia iscie wybitna w dziedzinie psychologi,taka hanibal lekter bez siusiaka hehe...ale dobra,sluchaj Ester. rozumiem ze brak ci artumentow w tej 'gierce' czy jak to ty nazwyasz [nie wiem,za duzo psychologicznych trilerow czy miedzy wykladami sie tak bawicie] ale jesli ci brak argumentow,czujesz hamulce, skacz po prostu a nie liz mi dupe publicznie gadajac o wyskomim IQ czy silnej osobosci.Gdybys mowila to poza tym calym cyrkiem to wyslalabys mi wiadomosc na priva wteyd przynajmniej bylabys wiarygodna tutaj to naprawde prosze,bez przekupywania umilaniem sie,nie tworz wokol ciebie czy mnie ,hermetycznej grupki psychoamnipulatorow bo to slaby sposob dowartosciowania sie.Bawis sie w jakies gierki ale to robisz pokracznioe jak kazda dziewcyzna ,nosza cie zbytnie emocje i przewalasz sie a poznije na nozki i wszystko probujesz rpzerwoci na swoja krozysc.Mowiac o manipulacji gierkach probujesz maskowac swoja glupote,nawet nakladanie na swoje wypowiedzi aury tajemniczej gry i wten sposob doprawianie drugiego i trzeciego dna niewidocznego dla reszty zwyklych przecietnych ludzi nie zamaskuje plebesjkich tendecji oraz gowniarstwa jakim udzielilas filomatce.Ty jestes dobrym czlowiekiem i nie watpie wto,jak kazdy plebejusz jestes dobra dziewcyzna i tacy jak ty intecjonalnej krzywdy nie wyzadzaja po prostu jestescie ograniczeni ,jak dojdziecie do pewnej granicy to wylazi zwas wiecje plebsu niz dobroci.I na prawde ,jeszcze raz prosze,nie proboj przymilaniem sie do mnie zrownac sie ze mna,mozes zpomachac raczkami napisa cna priwa ale takich stzuczek nie zniose.Zajmij sie lpeiej doradzam o ucho albo glosami czy cos to ci wychodzi lepiej..

 

edit: Bethi// prywatne rozmowy [nie na temat tematu] prowadzimy przez PW lub inne komunikatory. Jeśli sytuacja się powtórzy dostaniecie ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAVRILUNo cóż nie sądziłam , ze to tak odbierzesz.Ja się nie przymilam.Stwierdzam fakty i pisze co dostrzegłam.O tym , ze jesteś chamem też Ci napisałam.Bo jesteś, ale z wysokim IQ. A z takiej mieszanki to robi się już wyrachowanie, niestety.

 

"I na prawde ,jeszcze raz prosze,nie proboj przymilaniem sie do mnie zrownac sie ze mna,mozes zpomachac raczkami napisa cna priwa ale takich stzuczek nie zniose"

 

A kim Ty jesteś , że uważasz iż tak bardzo pragnę się z Tobą zrównać, co?

 

"skacz po prostu a nie liz mi dupe publicznie gadajac o wyskomim IQ"

"Mowiac o manipulacji gierkach probujesz maskowac swoja glupote"

 

A to nie są Twoim zdaniem plebejskie odzywki?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliska mi osoba chodzila 2 lata do roznych psychoanalitykow ,nic nie pomogli a pogorszyli tylko sytuacje ,ja przez 3-4 miesiace wiecej wskoralem niz 2 lata psychoterpi u 'specjalistow'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plebejskie odzywki to uraganie innym przy utracie panownaia nad emocjami, a ja odzywam sie brzydko najzywklej,prewulgarnie. ale panuje nad soba a nie zżeram ludzi bzmyslnie.Ale to nie ma znaczenia,witkacy byl gorszy w slwoach i nikt go nie dewaluuje przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gavril tak się nad tym wszystkim zastanawiam i dochodzę do wniosku , ze w tym co piszesz o psychoanalitykach jest troche prawdy.Sama znam jednego "plebejusza" :lol: który przybył z podlasia do miasta, tu zrobił 4 letnie szkolenie i teraz prowadzi terapie grupową.A na dodatek jest lekarzem bardzo dobrym zresztą, ale psychoterapeutą już gorszym.Ja bym go nazwała raczej psychiatra z ciągotami psychoterapeutycznymi :lol:

I jako osoba bytująca w "tym środowisku" nie powinnam tak pisać , ale masz w sumie racje, te wszystkie stowarzyszenia,federacje,instytuty, ośrodki itp są niczym sekty w których "dzieciuchy Freuda" są wierni swojemu guru.Ja poważnie teraz pisze,naprawde ja też to zauważyłam.

 

A słyszałeś może o analizie grupowej H.S.Foulkes'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam s a jeszcze mi się przypomniało, ze dobre są takie tabletki do ssania GEALCID na refluks.Albo MALOX w tabletkach.To może jak Cię w szkole złapie to te tabletki Ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_s, nie wiem, bez sensu:( ale kiedys na 10000%sie spotkamy ja Ci to mowie 8)

jak sie czujesz? mam nadzieje ze juz troche lepiej:) jeszcze tylko 4 dni i szkoła Ci sie zaczyna, troche zazdroszcze bo ja juz u mnie w domu wysiedziec nie moge.. a siemie lniane i dziurawiec kup sobie koniecznie!!!:D

 

P.S:mnie od rana boli pod kolanem..moze nie jest to straszny bol ale nie wiem co sie dzieje,zaczynam sie niepokoic..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakło argumentów i teraz znowu podlizywanie się... :? Przecież na odległość widać Ester, że z ciebie jest taki "dzieciuch Freuda"

 

edit: Bethi/// Jeśli nie macie do napisania nic n/t tematu :szukam: to nie piszcie nic. Jeśli ta bezsensowna wymiana postów się nie zakończy - dostaniecie ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bethi, nie będę już nic pisać. Trochę jednak nie mogę ochłonąć po tym jak byłam obrażana. To przykre, jak się czyta po ataku fobii "powinnaś dorosnąć" "powinnaś dostać w d... to by ci przeszły fobie" " z osobą z takimi zaburzeniami nie warto rozmawiać..." Za to komuś nie należy się ostrzeżenie? To akurat chyba nie jest pomoc. Jakoś nikt wtedy z adminów i modów nie zareagował.

 

edit: Bethi/// Moja Droga, moja interwencja w tym temacie wynika z raportu kogoś innego na inny temat. W przypadkach, o których piszesz masz opcję raportowania i korzystaj z niej - nie jesteśmy wszystkowiedzący i wszystkowidzący i przy takiej ilości postów nie możemy wychwycić wszystkiego. Dlatego Twoje pretensje są nieuzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitty no no musimy się spotkac 8) koniecznie!

Ester dzięki za info o tych tabletkach - moze je kupię jak mnie złapie w budzie.

A ja się 1 września boję jak cholera. Boję się wszystkiego.. że zwymiotują przy ludziach, że zacznę się dusić, że zemdleję.. Wszystko przez tą zasrany lęk przed chorobami, przed kompromitacją i równie zasrany refluks.. Boję się... ;/

Kitty a co do tych kolan to powiem Ci że ostatnio tak mnie bolały że myslałem że padnę ;/ . Na dodatek coś mi strzelało w nich. masakra ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa nieeee mooggeeeee!!!!! dzisiaj mi kolega powiedzial ze prawdopodobienstwo wyleczenia raka trzustki jest 10%.. wiec przychodze do domu i mama dala mi gazetke do przejrzenia.. i tam bylo o objawach raka trzustki!! ja mam takie objawy;( moze nie wymioty i nudnosci (choc te drugie czasem sie zdarzaja) ale np. ból w nadbrzuszu - ja mam czesto! kurcze, chyba to mam! :cry:

 

a tak w ogole to jestem przeziebiona, kaszel, katar, gardlo - okropienstwo..:( ech! i jeszcze ten rak na dokladke!;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekla, super:)

moge sie przebadac ale ja sie strasznie boje wyniku, tak bardzo bardzo sie boje ze az nie chce sie badac. ostatnio jak robilam rtg zatok to myslalam ze zemdleje, a jak dostalam wynik to od razu babki sie zapytalam czy tam jest rak. (oczywiscie spojrzala sie jak na debilke ale widziala ze sie trzese z nerwow wiec powiedziala ze spokojnie, jeszcze raka w zatokach nie bylo:P)

ale tym razem to tak na serio sie martwie ta trzustka.. bo co jesli..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×