Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kingtodd przynajmniej ja tak mam ze obserwowalem swiat jak przez szybe. Nic sie nie chce, nie ma celow, pragnien, wszystko wylaczane. Wlaeciwie to zle sie z tym czulem, dlatego odstawilem. Lunatic bo te leki wlasnie tak dzialaja. Uczucia czy nadwrazliwosc sa zrodlem probow wiec zeby nie bylo lękow sie je stłumia, splyca. Tak to dziala, ale co wolisz sie meczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic bo te leki wlasnie tak dzialaja. Uczucia czy nadwrazliwosc sa zrodlem probow wiec zeby nie bylo lękow sie je stłumia, splyca. Tak to dziala, ale co wolisz sie meczyć?

nie do końca tak jest ze jest tylko wybór albo lęki albo stłumienie, paroksetna nie jest jedynym lekiem działającym przeciwlękowo a zaden inny nie działał tak tłumiąco na mnie, można stłumić stany lękowe innymi lekami bez tak silnego zobojętnienia na pozostałe kwestie, paro u mnie poza lękami tłumiła wszystko inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

nie pamiętam dokładnie, ale w drugim roku już to było, za długo kolejny lek mialem zalecone zeby brac i potem tak sie dzieje, bo z tego co zauwazylem przy wielu lekach rozne skutki uboczne pojawialy sie po 6 miesiącu albo po roku i to był znak ze tego jest juz za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, ja biorę parogen od nieco ponad miesiąca, ale wcześniej prawie pół roku na citalu. W zasadzie nie widzę większej różnicy przynajmniej do tej pory. Miewam czasami depresję i obniżony nastrój. Mam nadzieję, że paro coś pomożę jak nie to wskakuję na coś mocniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×