Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

margor26, ja miałam ale nie przejmuj się tym bardzo, to wszystko minie. Ja jestem z natury panikara jeśli o leki chodzi, generalnie balam się wziąć jakikolwiek antydepresant! Na każda zmianę dawki drzalam z niepokoju ale przezylam to, Ty tez dasz rade :-) nawet jak będziesz miała uboki to pamiętaj, ze to tylko chwilowe!

 

Arnin, wielkie dzięki! Fajnie, ze przechodziły Ci zawroty po 2, 3 dniach. Mi się trzymają i nie chcą puścić juz od 2 tygodni! Wrocilam w poniedziałek do połówki ale dupa. Nic to nie dało. Zawroty jak były tak są. Pierun wie, czy czekać jeszcze na tej połówce czy to olac, wziąć cwiartke i liczyć, ze przejdzie? Cholery można dostać. Strasznie deorganizuje mi to życie.

Łączenie innych leków z paro, nie wchodzi u mnie w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martiszon, A JAK TY ZWIEKSZALAS DAWKI?CO ILE DNI?JA OD JUTRA BIORE 10MG MYSLE ZE SKUTKI UBOCZNE JUZ MI NIE BEDA TAK DOKUCZAC. JESLI CHODZI O ODSTAWIANIE TO MI PRZYKRE OBJAWY MINELY W CIAGU 2 TYGODNI ALE OGOLNE TO MOGA TRZYMAC NAWET MIESIAC JA ODSTAWILAM Z DNIA NA DZIEN BO BYLAM W CIAZY I MUSIALAM ALE TY JAK NIE MUSISZ TO ROB TO STOPNIOWO W DUZYCH ODSTEPACH CZASU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margor26, 3 dni 5mg, potem 10 przez tydzień i po tygodniu od razu 20. Ale naprawdę nie ma co się ubokami przejmować, bo mi wszystkie minęły po 2 tygodniach. Większość z ludzi, tu na forum tez tak miała i mijały bezpowrotnie. Bierz pełna dawkę, im szybciej tym lepiej. Będziesz miała z głowy :-)

Do miesiąca to ja wykituje z tymi zawrotami :( zaczynam się poddawać i myśleć ze nie dam rady bez leków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde lipa, wychodzi na to że do końca życia będę jechał na lekach. boje się miansy bo podobno się bardzo tyje

ale cóż siła wyższa, nic nie poradzę... biorę leki już z 10 lat i nic na dłuższą metę nie pomaga...

ja biorę juz prawie 2 mies. Lerivon i nic nie przytyłam nawet apetytu zwiększonego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sercem zawsze tak mialem, jeszcze do tego cala glowa pulsuje i teraz wkrecilem sobie ze to przez paroksetyne, bo zapomnialem o tym przez dlugi czas brania anafranilu, ktory niestety mnie otepia dlatego go zmieniam. Propanolol rzeczywiscie ciekawe rozwiazanie. Szkoda ze nie ma w polsce lekow podnoszacych seretonine i jednoczesnie obnizajacych norradrenaline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już będzie 1,5 tygodnia jak biorę paroksetyne i 4dni jak 20mg (wczesniej 10).

myślę, że gdyby nie szło z tym w parze 5mg olanzapinu i 200mg kwety byłoby ciężko, a tak to nie jest źle, tylko energii brak, przymulenie, choć jak sprawdzałem się w grze brain workshop, polegającej na przyporządkowaniu elementów w odpowiednim czasie, angażującym pamięć krótkotrwałą i koncentrację to wyniki były zaskakująco wysokie w porównaniu do tych sprzed brania leków.

niekiedy czuję się taki totalnie spokojny jak szerokie niebo :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×