Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawiło mi radość zjedzenie truskawek z kwaśną smietaną i polewą czekoladową. Rzadko sobie pozwalam na takie kaloryczne rzeczy, ale czasem trzeba się wyluzowac :mrgreen:

Moją ulubioną polewę czekoladową znalazłam dopiero w czwartym sklepie z rzędu, złaziłam się jak głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nel.. wybacz.. dla mnie to jedno i to samo.. niestety..

 

No tak, bo Ty to pewnie rozkładasz na czynniki pierwsze.

Nie chcę więc nie mogę, bo np. nie mam tej chęci, siły.

 

Ale dla mnie również "nie chcę" a "nie mogę" to dwie różne sprawy.

 

Nie mogę wynika z braku możliwości i wiąże się IMO z ograniczeniem poprzez różne czynniki, czasem od nas niezależne, a nie chcę - wynika z braku chęci i kojarzy mi się z lenistwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, nastepnym razem zrób sobie sama polewę nie kupuj tych gotowych chemicznych gówien.

 

Wiem, że to niezdrowe, ale ta którą kupuje ma wg. mnie tak niebiański smak, że nie da się samemu tego wytworzyć. Ja rzadko sobie na cos takiego pozwalam. Tym bardziej, że w składzie ma syrop glukozowo fruktozowy a to podobno bardziej szkodliwe niż cukier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, jakiej firmy polewa tak urzekła Cie smakiem..

 

Dr.Oetker, to jest właściwie sos o smaku czekoladowym, jest w butelce. Bo są tez takie polewy w torebkach to takich się nie tykam.

cale szczęście ze nie ten z torebki bo hojostwo jest wyrobem czekoladopodobnym i ma w skladzie tluszcz palmowy, nie ma w nich grama ziarna cacaowca..

moje zboczenie zawodowe daje sie we znaki i fobia czytania składu tego co kupuje...lepiej nie chodzic ze mna do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zboczenie zawodowe daje sie we znaki i fobia czytania składu tego co kupuje...lepiej nie chodzic ze mna do sklepu

Też czytam! Piona 8)

Dlatego w sklepie mi dłużej schodzi, chyba że wbijam już po szybkie zakupy, to co sprawdzone, pęki warzyw i takie tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam niezłą fazę rok temu. Nie jadlam wogole miesa, żadnych tłuszczy oprócz oleju lnianego. W ogole cuda wyprawiałam, bo trafiłam na stronkę obłąkanego typa, który mimo, że nie ma jakiejkolwiek wiedzy medycznej ( wtedy o tym nie wiedziałam). Twierdził, że jest w stanie wyleczyć depresję i nerwicę suplementami diety i końskimi dawkami witamin i odpowiednim odżywianiem.

Oczywiście zero rezultatów. A kupa kasy wydana na te cholerne suplementy :evil:

Od nadmiaru witamin tylko wlosy zaczęły mi wypadać. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z najwieksza pogarda patrze jak ludzie kupują te farbowane, gazowane napoje..jak to koorva mozliwe skoro 1,5l wody mineralnej kosztuje 1,50-2,50..co tam musi byc w tych pysznych napojach skoro sprzedają je po1,99 za dwa litry a nawet 2,5l :shock:

 

-- 07 maja 2014, 19:31 --

 

lucy1979, ale juz doszłas do ladu z kudłami czy nadal po przerzedzane :mrgreen:

 

-- 07 maja 2014, 19:33 --

 

lucy1979, masz gdzieś stronę tego typa? Z ciekawości obadałabym :twisted:

Ty sie tak nie nakręcaj na diety cud bo chyba jesteś za bardzo podatna na sugestie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×