Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemność sprawiła mi - jak wczoraj przewidziałam - kawa z pralinką którą pożarłam na dwa gryzy, miła rozmowa z kierowniczką kawiarni o jej studiach, pracy itp. sprawach związanych z jej pracą oraz moja koleżanka, która zadzwoniła do mnie z pytaniem, jak się czuję. Tak po prostu.Niesamowite :)

Poznałam też kumatego pośrednika od sprzedaży mieszkań. Dał mi nadzieję, że w końcu znajde swoją norkę w której zaczne nowe życie z dala od toksycznych relacji typu róznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi radość sprawiło przede wszystkim to, że utaj weszłam(tak, jestem tu pierwszy raz - dla wszystkich mam na imię Natalia, 23 lata i studiuję), może wreszcie po 3letniej przygodzie z koleżanką nerwicą jakoś pozbędę się jej raz na zawsze! Taki mam plan! :) czuję się teraz jak jakiś super bohater! tylko zamiast zbawiać świat będę zbawiać samą siebie :) Ogólnie fajnie, że wy wszyscy tu jesteście. Dlaczego ja wcześniej nie wpadłam na pomysł, żeby poszukać ludzi mi podobnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi radość sprawiło przede wszystkim to, że utaj weszłam(tak, jestem tu pierwszy raz - dla wszystkich mam na imię Natalia, 23 lata i studiuję), może wreszcie po 3letniej przygodzie z koleżanką nerwicą jakoś pozbędę się jej raz na zawsze! Taki mam plan! :) czuję się teraz jak jakiś super bohater! tylko zamiast zbawiać świat będę zbawiać samą siebie :) Ogólnie fajnie, że wy wszyscy tu jesteście. Dlaczego ja wcześniej nie wpadłam na pomysł, żeby poszukać ludzi mi podobnych?

 

Chcesz zmienić świat zmień siebie :) Coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamburger :D I w ogóle śmieje się z samej siebie bo przed chwilą nalewałam sobie herbaty i zamiast do kubka to po blacie. Jestem dzisiaj totalnie nieprzytomna.

 

-- 03 maja 2014, 19:50 --

 

Nieprzytomna to za mało powiedziane. Chce coś napisać i nie wiem czy to ma sens więc w końcu nie piszę nic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Znalezienie kontaktu do dobrego terapeuty.

2. Oglądanie Monty Pythona ;)

3. Genialny earl grey którego kupiłem wczoraj w herbaciarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×