Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

na żadnej z tej rzeczy nie jeździłam więc nie wiem ;)

 

 

Dlaczego tak trudno komuś bliskiemu powiedzieć "Kocham Cię"??Dlaczego wydaje się że to jakiś wstyd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z obawy przed reakcją,przed ew.odrzuceniem?Może z braku odwagi?Nie wiem,ale myślę,że głównie wiąże się to z obawą przed reakcją tej osoby.W sumie mówiąc tego typu rzeczy w pewnym sensie obnażamy się,ściągamy maskę z twarzy-może boimy się pokazać swoje prawdziwe oblicze?

 

Ulubiony zespół muzyczny (o ile jest,bo ja np. nie mam)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uwielbiam Radiohead.Czy wierzę w przyjaźń między mężczyzną i kobietą-wierzę,mam przyjaciółkę z którą znam się naprawdę kupę lat i zawsze mogłem z nią porozmawiać na jakikolwiek temat.To jest "pozacielesna" przyjaźń,może kwestia zrozumienia,że ciało,płeć i hormony,popędy to nie wszystko(przynajmniej ja to tak widzę).Ale ona od niedawna mieszka ze swoim facetem,więc już nie jest tak jak kiedyś-jego nie znam zbyt dobrze.Czy wierzę w przyjaźń w ogóle?Wierzę.Idzie w parze z miłością bliźniego-ja ludzi kocham,choć czasem mnie męczą i denerwują,a to czemu są tacy jacy są,to już temat na dłuższą dyskusję.Ech i teraz będę się nad pytaniem głowił :x

 

Dobra,niech będzie takie :"Jakie masz zainteresowania,hobby?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo mysle ze nic w zyciu nie przychodzi latwo i o cos naprawde wartosciowego trzeba sie postarac...

Co sprawia ze masz ochote obudzic sie rano i zaczac nowy dzien??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie to spadna w takim samym czasie 1kg=1kg

aqle... bioroac pod uwage wysokosc, temperature, kolor tego pierza, oraz naslonecznienie to wcale ni emusialo by byc taki eoczywiste:]:D

 

jaka herbate z reguly pijesz??(moze byc tez marka) i ile lyzeczek slodisz?? jak wogole slodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego my ludzie uważamy się za lepszych od zwierząt i innych stworzeń?

 

Wskrzeszam temat :smile:

 

Uważamy się za lepszych od zwierząt, bo mamy więcej sprytu i jesteśmy ostatnim ogniwem w łańcuchu pokarmowym :D

 

jak często i w jakich ilościach pijesz alkohol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO pytanie zadałaś dzisiaj, wiec podejrzewam ze chodzi o wygraną.Myślę,że to Niemcy wygrają,niestety.Ale mam cichą nadzieję.

 

Jaka jest Twoja ulubiona książka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×