Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie czekolada :mrgreen:

odpowiedź na pominięte pytanie

Wierzysz, że po śmierci jeszcze coś nas czeka?

 

Chciałabym żeby było COŚ lepszego od tego co jest tutaj i teraz,ale ciężko mi w to uwierzyć

 

 

boisz się dentysty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważasz, że się mądrzę tu na forum?

nieeeee, mała defetystka skąd takie pytanie??

 

Twoim zdaniem jak najlepiej zwalczyć chorobliwa nieśmiałość??(poważne pytani ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywać jej,w sytuacjach kryzysowych nawet powiedzieć komuś o niej wprost. Im bardziej martwisz się, że wszyscy zobaczą że jesteś nieśmiały/a, tym jest gorzej. Jest wielu ludzi, którzy uważają, że nieśmiałość jest urocza :D

 

Czy myślisz, że mógłbyś/mogłabyś zdradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby tak poszperac w mojej pamieci to by sie troche uzbierało, szkoda ze tylko to miłosc z jednej strony była czyli watpie ze to mozna zaliczyc do milosci , a zakochana to ja jestem codziennie :twisted: , ale tak naprawde to nie wiem jak to jest kochac kogos bezwarunkowo :roll: milosc a z czym to sie je :?

 

Gdy ktos cie obraza co robisz ?? odwzajemniasz sie uprzejmnie :twisted: czy wpada jednym uchem a wypada drugim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdy ktos cie obraza co robisz ?? odwzajemniasz sie uprzejmnie :twisted: czy wpada jednym uchem a wypada drugim ??

 

to zalezy od sytuacji, a takze od osoby ktora to robi tzn jakie relacje mnie z nia lącza(np czy jest to bliska osoba czy ktos obcy) no i takze od siebie samego w jakim jestem wtedy nastroju:]

 

czy jest cos za co chialbys komus podziekowac a niestety nie udalo Ci sie tego zrobic z róznych przyczyn???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×