Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

zależy czy dobrzy znajomi czy nie ;P

 

Czy jest jakaś (subtelna wynikła z kontekstu odnoszącego się do związków partnerskich) różnica między słowami: "pewne rozdziały sie zamyka i otwiera" a "pewne rozdziały sie otwiera i zamyka" ?

 

(wiem zadaję dziwne pytania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,widzę,że zabawa stoi w miejscu,a pomysł wydał mi się fajny,więc spróbuję coś wymyślić,żeby pchnąć ją naprzód.

 

"pewne rozdziały sie zamyka i otwiera"-do pewnych rzeczy można wracać z jakiegoś powodu,np.jest to rozdział,z którego z czasem można wyciągać różne wnioski,tj.pojęcie "rozdział" jest szersze w tym przypadku(zakładam,że chodzi o wielokrotne otwieranie,choć to w sumie bzdura,bo po co je w takim razie zamykać-to nie szafka,albo drzwi lodówki.Chyba,że to coś w rodzaju błędnego koła i chodzi o otwieranie raz za razem rzeczy,których nie ma sensu otwierać)

 

a

 

"pewne rozdziały sie otwiera i zamyka"-do niektórych rzeczy,jeśli nie zostały całkiem rozłożone na czynniki pierwsze i przeanalizowane (a to co się z nimi wiąże poprawione i zoptymalizowane)można powrócić w celu ostatecznego rozprawienia się z nimi (bo są np.kłopotliwe dla partnerów) i dobrze jest je zamknąć raz a dobrze,np.jakaś niemiła sytuacja,która nie została przedyskutowana,tylko zepchnięta na dalszy plan

 

Nie wiem,czy chodzi o coś konkretnego,czy nie,w ogóle nic nie wiem,ale musiałem odpowiedzieć,bo mi się ta zabawa podoba i poprawił mi się humor,kiedy znalazłem ten temat :D

a teraz będę się głowił nad pytaniem, mam nadzieję,że nie zapytam o coś co już było,bo nie czytałem wszystkiego :shock: ....(myśli,myśli,myśli,myyyyyyśli)

 

:idea:

 

czy jest jakaś prawda (związana z obiektywizmem metafizycznym) do poznania której dążysz i czego ona dotyczy(z czym jest związana?)?

czy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×