Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego tutaj pytam.

Nigdy nie mierzyłem sobie ciśnienia, w ogóle przez 10 lat nie byłem u lekarza, więc nie wiem jak było przed paro.

Za to w apogeum kurwicy robiłem ekg i tam wyszły takie szopki, że hej - 165/100 puls 120. Ale wtedy to serducho mi dudniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nerwica (kiedy jeszcze jej nie leczyłam) powodowała u mnie prawie codziennie ciśnienie 180/120 a puls... 150. Dodam, że mój normalny puls to 90 (nawet na lekach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84

Antydepresanty obniżyły u Ciebie ciśnienie, czy dostałaś jeszcze jakieś inne leki na to?

Cholera, nie chciałbym brać leków na serce, za młody na to jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, trochę "obsiadłam" na paroksetynie, natomiast puls mam 90-110 w bezstresowych sytuacjach. Czasem czuję kołatanie, ale nic nie biorę w tym kierunku, a w sumie mogłabym wziąć kawałeczek propranololu. Kiedyś kardiolog zalecił mi go jak miałam 17-20 lat i był dobry. Przydałoby się odwiedzić kardiologa, a zwlekam z tym już rok. Zresztą lekarze zawsze mówili, że jestem "szybka" i taka już moja natura, tym bardziej, że mam stwierdzoną tachykardię i niedomykalność zastawki mitralnej (to też było przyczyną moich zaburzeń lękowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84

Głupi byłem, że zmierzyłem sobie ciśnienie przy teściowej. Ta od razu wyskoczyła z pytaniami, czy zawsze takie mam. Ona pracuje w służbie zdrowia to już widzę, jak będzie mnie męczyć tym aparatem. Przesrane mam.

Zrobię sobie morfologię przed najbliższą wizytą to się przekonam co te prochy u mnie pozmieniały.

 

MXE - Methoxetamina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

Możliwe, ale ja jestem człowiekiem, który w życiu trawy nie zapalił. Papierosów też nie palę. Dla mnie takie eksperymenty są zupełnie obce.

Jako dzieciak nawąchałem się tylko spalin od trabanta czy syrenki jak zajechała taka fura pod blok. Ten zapach błękitnych spalin czuje do dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, wpierdalasz się z jednego gówna w drugie

 

PRZEESTAŃ ! gadać głupoty!!!, za debila mnie masz .3 dni na lajcie pierwszy raZ w życiu ,a aTY mi Tu z Takimi tekstami . Pomyśl zanim ccoś powiesz. :evil:

 

-- 16 mar 2014, 22:34 --

 

Kalebx3,

potrzebuje czegoś co nagnie rzeczywistość, co polecasz?

 

 

Idż do Magnolii , wkurwiłem sie :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, a Ty pomyśl zanim zaczniesz faszerować się kolejnym gównem. Niedawno lamentowałeś, że Tramal to zło, a teraz co bierzesz? Świętą Komunię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×