Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

comatom opowiedz, co targa Tobå, ze nie mozesz spac ? Wyzal sie, prosze.

 

PJT - nie lukaj tutaj tylko powtarzaj material. :lol: Nie mozesz nas zawiesc na sesji ! Wszyscy na forum trzymajå kciuki za Ciebie i jestes nam winien pozytywnego zaliczenia. Obowiåzuje Cie forma ZZZ . zakuj, zalicz, zapomnij !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, nie uzalam sie taki żywot-może usne mam nadzieje choć na 4 godziny :smile:

 

-- 16 sty 2014, 02:44 --

 

nova_2013, nie uzalam sie taki żywot-może usne mam nadzieje choć na 4 godziny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spię bo przed chwila wróciłem z parkingu i jestem jeszcze nabuzowany po dzisiejszym dniu który najechetniej zakończyłbym 2 tabletkami afobamu i poszedł spać. Na szczeście mam nowy usypiacz i licze ze mi pomoże w zaśnięciu. Na parkingu ąż dziwne, że tyle usiedziałem na tym krzesle bo ostatnio mnie strasznie nosilo. Jak na dzisiejszy dzien było nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, Sypiam normalnie tyle ile trzeba, tylko mam przestawiony tryb. Na parking jezdze bo tam zaprzyjaźnilem się z dwoma ochroniarzami, tacy starsi panowie i z nimi rozmawiam. To jest taka moja forma na spedzenie czasu i oderwanie sie od tych wsztkich spraw. Bo tam rozmawiam na rozne tematy takie zwykłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×