Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

tak, a wczoraj to bylam tak ozywiona, ze wypisywalam same glupoty na forach i obrazalam ludzi

 

To efekt raptownego przerwania lekow. Mam nadzieje, ze wroci wszystko do formy, bo wczoraj to naprawde dalam popis.

Czuje sie jeszcze zazenowana swoimi idiotycznymi, chamskimi, obrazliwymi i wulgarnymi postami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Co Ty tam wypisujesz, ja tutaj staram sie spkojnie ze wsztytkimi pisac. Generalnie to jest chyba taka zasada tego forum ze ludzie zyja ze soba w zgodzie, bo tak dostajemy po dupie.

 

-- 16 sty 2014, 03:59 --

 

nova_2013, Na razie, ja tam chwile posiedzie, ale pewnie nie długo. Zaraz zaczne jesć jakieś ciastka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita moge zapytac jak dlugo brales leki i co brales ? Zadnych ubokow po odstawieniu ?

 

Leki biorę od ponad dwóch lat, przeróżne, ze nazw nie pamiętam. Wiem, że brałem clonazepamum po 6-8 tabletek dziennie i hydroxyzinę 25 mg też po 6-8 tabletek, ale to wtedy, gdy nie było clonazepamu i oczywiście brałem je w ciągu całego dnia, nie naraz. Odnośnie

"uboków" po odstawieniu, to mam drżenie całego ciała, nasilone niesamowicie lęki, że aż sraczki dostaję, spać nie mogę, męczę się, a jak już usnę, to męczą mnie koszmary, które doskonale pamiętam. Jednak ten ostatni skutek uboczny to plus dla oneironauty. Przez leki zapadałem w sen podobny do sny fizjologicznego i niewiarygodnie skracałem fazę REM, a teraz niemalże natychmiast po odstawieniu leków stała się tak wyraźna, że jak pamiętałem urywki z marzeń sennych, to po przespanych 4 godzinach jestem w stanie napisać krótkie opowiadanie o tym, co mi się "śniło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Co Ty tam wypisujesz, ja tutaj staram sie spkojnie ze wsztytkimi pisac. Generalnie to jest chyba taka zasada tego forum ze ludzie zyja ze soba w zgodzie, bo tak dostajemy po dupie.

 

Nie do końca. Ludzie na forum tematy o gejach, iluminatach, Bogu, Kościele wyśmiewają i z ludzi, którzy reprezentują jedną z opozycji, które w to wierzą dostają po dupie, zatem nie sprawdza się tutaj za bardzo hippisowskiego zachowania nie uraczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×