Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

"znalazłem/am dziewczynę/ chłopaka, co mam robić??"

 

Taaaaaak! Kto zakłada to podforum :D ? Przydało by mi się...

 

Ci mniej śmiali mają swój urok

Czasami wydaje mi się że kobiety mówią tak tylko dlatego żeby jakoś pocieszyć nieśmialych....

 

Zgadza się, CN.

 

PS: Czyżby udało mi się obalić teorie słynnego Pana A?

W zasadzie tak ;)

 

Nie sądzę. Udało mu się bo wykazał się śmiałością. To potwierdza teorie "nieodżałowanego" ananda22 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak! Kto zakłada to podforum ? Przydało by mi się...

 

Zalóż ten temat ;) .W każdym razie jeżeli ja będe kogoś mial kiedyś to wtedy napewno założe :D

 

Nie sądzę. Udało mu się bo wykazał się śmiałością. To potwierdza teorie "nieodżałowanego" ananda22

Teorie naszego nieodżalowanego wodza :D:D:D:D:D:D <żart>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"znalazłem/am dziewczynę/ chłopaka, co mam robić??"

 

Taaaaaak! Kto zakłada to podforum :D ? Przydało by mi się...

Ja to bym nawet mogła założyć "wydaje mi się, że ktoś mnie lubi, czy wszystko w porządku? :shock: "

 

(Wybaczcie, paskudny humor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Neuroticus ma rację. Przynajmniej na początku trzeba zachować zdrowy dystans, żeby móc poznać zamiary i uczucia drugiej osoby, a w razie czego nie sparzyć się, gdy okaże się że jednak nic z tego nie wyszło. Wszyscy Anonimowi życzymy żeby wyszło ale życie jest życiem, wygląda na to że wyjdzie ale nigdy nic nie jest na 100% pewne, lekka ostrożność i dbanie o własne uczucia nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem, chwilami wydaje mi się, że ona też mnie lubi: sama dała mi swój numer, puszcza sygnały, wiadomości kończy buziakami, a czasem mam wrażenie, że ode mnie ucieka :roll: gdy szedłem korytarzem w szkole to schowała się w łazience o.O albo podziękowała bardzo z buziakami za zaproszenie na naszej klasie, ale go nie przyjeła... Nie czaje takiego zachowania... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może masz rację, przez jakiś czas bałem się, że po prostu się mną bawi i pewnie ze swoimi koleżankami ma niezłą bk ze mnie, ale z drugiej strony nie dawałaby mi wtedy swojego numeru telefonu....Dziś dam spokój, może potem zadzwonię do niej i postaram się wyciągnąć gdzieś na miasto w sobotę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może "nasza klasa" się jak zwykle wywaliła i już nie chciała podnieść. Jak po 5 razy z rzędu usiłowałam w różne dni zalogowac się na to paskudztwo żeby przeczytać wiadomości to uznałam ze mam dosyc i tyle. A ta strona ma to do siebie że najpierw się otwiera a potem wywala jak coś klikniesz, np. "przyjmij zaproszenie" wiec powód może być banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja teraz powiem wam coś...

Z dnia na dzień mam ochotę pójść do jakieś panny z odloty.pl ...

Szukam wszystkich możliwych sposobów by sie "wyleczyć"(nie chodzi o prawictwo)... ale z innej strony moge tego żałować... :/

Jestem totalnie zagubiony przez ostatnie dni :(

HELP !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja teraz powiem wam coś...

Z dnia na dzień mam ochotę pójść do jakieś panny z odloty.pl ...

Szukam wszystkich możliwych sposobów by sie "wyleczyć"(nie chodzi o prawictwo)... ale z innej strony moge tego żałować... :/

Jestem totalnie zagubiony przez ostatnie dni

HELP !!

Witaj w klubie zagubionych.Mam podobny problem co ty (jestem dziewica ) i tez nieraz mam ochote isc na impreze ,upic sie i rzucic sie na jakiegos faceta...ale po co,zebym potem miala kaca moralnego ,ze w chwili desperacji zrobilam cos bezmyslnie...wole poczekac (moze bede czekala do u...smierci ale coz :roll: )...podobno cierpliwosc jest zaleta :roll: ale nie wiem czy u nerwicowcow :roll: szczerze to nie wiem jak ci pomoc bo ja sama nie umiem sobie pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie zagubionych.Mam podobny problem co ty (jestem dziewica ) i tez nieraz mam ochote isc na impreze ,upic sie i rzucic sie na jakiegos faceta...ale po co,zebym potem miala kaca moralnego ,ze w chwili desperacji zrobilam cos bezmyslnie...wole poczekac (moze bede czekala do u...smierci ale coz Rolling Eyes )...podobno cierpliwosc jest zaleta Rolling Eyes ale nie wiem czy u nerwicowcow Rolling Eyes szczerze to nie wiem jak ci pomoc bo ja sama nie umiem sobie pomoc

 

Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie. Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem.

Facet żeby miał pewność siebie to nie moze byc prawiczkiem. A kobiety lubią pewnych siebie gości... takwiec ja juz sam nie wiem... czekać czy nie. A zresztą nawet jeśli, to jaka jest szansa ze trafie na ładną dziewice? Prawie zerowa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nawet nie chodzi o sam sex ,tylko o to czy ktos wytrzyma z osoba z lekami ,ze mna chora na nerwice,ktora przez fobie ,lęki nie moze wyjsc normalnie z domu ,zyc normalnie tylko zawsze jest jakies ALE :( zawsze jakis problem nie pojde do kina bo dostane ataku ,nie wyjde z domu bo mam depresje no i kolo sie zamyka :roll: a jesli juz sie odwaze to zawsze sie pojawia atak i koniec . :cry: klapki na oczach skupiona tylko na ataku :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:52 pm ]

w sumie to ja bym wolala zeby to byl i moj i chlopaka pierwszy raz...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:00 pm ]

Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie

co z tego ze wyjdzie jak ja zawsze czuje jakis lek obawe ,obawe przed atakiem i czar pryska :(

Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem

a co to za roznica?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:03 pm ]

Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie

co z tego ze wyjdzie jak ja zawsze czuje jakis lek obawe ,obawe przed atakiem i czar pryska :(

Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem

a co to za roznica?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:18 pm ]

A zresztą nawet jeśli, to jaka jest szansa ze trafie na ładną dziewice? Prawie zerowa ;/

wcale nie zerowa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaaa .. zostane dziewica do ślubu xd .. jak Britney :mrgreen:

 

Ja jestem singielką. :D i jak narazie mi z tym doobrze. Przyznam ze jak widze moje kolezanki ktore maja takie dziwne klopoty z facetami to mi sie odechciewa angazowac w zwiazek z kimkolwiek... zereszta nie mam takiej mozliwosci nawet, bo nie wychodze z domu .. Chociaz jakbym sie uparla to z kilku znajomosci z gg moglabym zrobic zwiazek ale chyba nie o to chodzi w tym ...

 

Pozatym mam takie szczescie ze przyplatuja sie do mnie panowie ktorzy hmm nie pociagaja mnie , (przedewszystkim( intelektualnie :)

 

Nie ma dla mnie faceta na tym świecie a ten ktorego sobie wybralam jest nieosiagalny no nie ? Iceman cos o tym wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak narazie mi z tym doobrze

zawsze wybieraj to z czym Ci dobrze ;)

Chociaz jakbym sie uparla to z kilku znajomosci z gg moglabym zrobic zwiazek ale chyba nie o to chodzi w tym ...

Chodzi o to żebyś była szczęśliwa z tego wyboru który podejmiesz ;)

Nie ma dla mnie faceta na tym świecie a ten ktorego sobie wybralam jest nieosiagalny no nie ? Iceman cos o tym wie

co nieco wiem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nieco wiem

umieram z tesknoty :(, zycie jest okrutne zabiera mi to co powinno byc moje xD

 

 

Chodzi o to żebyś była szczęśliwa z tego wyboru który podejmiesz

Nie chce zadnego faceta z gg ktory pyta sie " co zrobisz z nami " skoro nie ma zadnych "nas" bo go na oczy nie widzialam. Wole isc do zakonu i tam poswiecic swe zycie w sluzbie Bogu :D

 

Prawdziwa milosc jest tylko jedna , a ja juz swoja przezyłam.

( jak myslicie do ktorego zakonu sie mam wybrac?:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×