Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

jedyna, zawsze powinna być mi się tak zdarzało i miałem oprócz dni beznadziejnych takie za które chętnie bym wszystkich wycałował. Jeśli zajrzysz w głąb tego życia które miałaś pewnie znajdzie się niejedno takie zdarzenie mniejsze lub większe ale zawsze:)

 

-- 29 gru 2013, 11:25 --

 

Midori, to pewnie skutek tego że jak można zobaczyć inni mają swoje dziewczyny/facetów a Ty pomimo że jesteś nimi otoczona to jednak jesteś sama bo przez ten brak czasu nawet nie masz z kim wyjść na tą przysłowiową kawę nie mówiąc o kinie wyjeździe gdzieś itp. Sam tak miałem że całe miesiące ich nie widziałem teraz się poprawiło ale tylko nieznacznie. Z czasem trzeba albo to zaakceptować albo dać do zrozumienia że też się jest częścią życia bo szukać innych to bez sensu wszyscy myślą tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Chodzi o to że nieraz bywa tak że kiedy ktoś ma zahamowania odnośnie związków to bywa to czasem takim impulsem mającym osmielić do działania pokazując co się traci jednak czasem bywa zupełnie odwrotnie ja chyba z 3 razy siedziałem za taką projekcje paru moich znajomych chciało mnie tak zachęcić tymi słit fotkami przytulaskami myśląc że mnie to ruszy i zacznę szukać. Dlatego uważam to za świństwo.

 

-- 29 gru 2013, 11:40 --

 

jedyna, Też żałuję że tak nie można mi wcale nie jest łatwo kiedy coś miłego zaczyna się od jakiejś tragedii ryzyko załamania jak na razie skupiam się na rzeczywistości pierwszy raz w życiu cieszę się że mam roboty po uszy do tego czuję jak robię kolejne kroki ku lepszemu życiu jak na razie nie mam czasu na rozdrapywanie ran:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Chodzi o to że nieraz bywa tak że kiedy ktoś ma zahamowania odnośnie związków to bywa to czasem takim impulsem mającym osmielić do działania pokazując co się traci jednak czasem bywa zupełnie odwrotnie ja chyba z 3 razy siedziałem za taką projekcje paru moich znajomych chciało mnie tak zachęcić tymi słit fotkami przytulaskami myśląc że mnie to ruszy i zacznę szukać. Dlatego uważam to za świństwo.

Semir, szczerze mowiac pierwsze slysze zeby ludzie z tego powodu wrzucali foty. Sama od czasu do czasu cos wrzuce ale mam w nosie jak to odbiora moi znajomi. To moj profil i moje fotki i komu sie nie podoba to niech tam nie wchodzi.Trudno zebym cos wrzucajac zastanawiala sie czy fota z moim facetem przypadkiem kogos nie urazi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, U mnie tak jest na 100% bo to nie tylko same fotki(wtedy by mi to wisiało) ale i telefony w stylu wejdź na fejsa i zobacz moją dziewczynę stwierdzenia że jak będę tak postępował to jak się z tego obudzę już nie będzie dla mnie ratunku albo coś w stylu że na pogrzebie to w takiej sytuacji będzie tylko ksiądz mało tego przylazłem do mieszkań chronionych myśląc że odpocznę od tego bo już kurwicy dostaję a tu mi psychiatra wyjeżdża że zrobimy coś byś zaczął otwierać się na związki i ludzi nosz k....wa mać wszędzie tego pełno nie dość że ta terapia wstrząsowa niedobitków z moich znajomości to jeszcze mój niby azyl ma to pogłębić by było bardziej efektywne widzisz Ty słyszysz pierwszy raz a ja szalu dostaje od takiego ,,przekonywania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zycze Wam kochani wszystkiego dobrego w roku 2014...;-)

 

chcialabym miec nadzieje w sercu ze jakos to bedzie ze wkoncu odpoczne od tych zlych mysli i moj stan sie poprawi

 

to moj pierwszy sylwester samotny

od 15 roku zycia zawsze w ten dzien jakos mobilizowalam sie i spedzalam go wsrod innych,lub tej...osoby z ktora juz nie jestem

 

mam 30 lat i jestem sama i to mnie dreczy

ale na sile szukajac milosci wiadomo jak wychodzi,,,

 

a moze cos ten nowy rok odmieni w naszym zyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nowy rok był rokiem zmian :)

Robienie na drutach to fajne hobby, ciekawe rzeczy można wydziergać. Próbowałam się nauczyć, ale jestem beztalenciem w kategorii robótek ręcznych ;p

Ja też sama dziś siedzę, przed ekranem, wyskoczę chyba tylko jakiś alkohol sobie kupić i tyle z zabawy sylwestrowej będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze trza ;-)

 

ale czasem,choc mamy w sobie ten racjonalizm idziemy jak dzieci we mgle i nasze wybory sa czasem nie do sprecyzowania,,,

odwieczna walka

rozum-serce

 

czasem trzeba posluchac tego co inni slysza i zobaczyc to co inni widza

az sie zroumie,,,np swoj wybor,postepowanie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×