Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, zmiany w mozgu to jedno. ale jesli jest traumatyczna sytuacja ktora trwa....to i bez zmian masz gotowa depresje. trombeczka, powiedzieli - nie mozemy oani pomoc

i też traumatyczne wydarzenia życiowe pwoduja te zmiany..

Nie mialam na mysli podduszania przez sadyste....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaraz umrę. Byłem dzisiaj u lekarza, przepisał leki i spytałem się czy możliwe jest, że moje popołudniowe stany podgorączkowe wynikają z nerwicy. On powiedział, że raczej nie, bo wynikają ze stanu zapalnego albo z nowotworu, ale pocieszył mnie, że w moim wieku to jest niemożliwe i mam popsuty termometr. Tak mi napędził stracha, że poszedłem na szpital zrobić OB. Od 2 godzin czekam na wynik i boję się, że mi coś wyjdzie ;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, no mnie to samo dlatego twraz nie mam terpaii poszukam od nowego roku , bo na fundusz juz nie bylo miejsc/

 

-- 27 gru 2013, 15:31 --

 

Ja chyba zaraz umrę. Byłem dzisiaj u lekarza, przepisał leki i spytałem się czy możliwe jest, że moje popołudniowe stany podgorączkowe wynikają z nerwicy. On powiedział, że raczej nie, bo wynikają ze stanu zapalnego albo z nowotworu, ale pocieszył mnie, że w moim wieku to jest niemożliwe i mam popsuty termometr. Tak mi napędził stracha, że poszedłem na szpital zrobić OB. Od 2 godzin czekam na wynik i boję się, że mi coś wyjdzie ;(((

Ob jest podwyzszone nawet od dziury w zebie jak juz, toz aden miarodajny wynik, ja mam stale ob okolo 20-30 bo mam endometrioze iz awsze juz takie bede miala, po co to wymyslac jakies nowotowry i wyrostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaraz umrę. Byłem dzisiaj u lekarza, przepisał leki i spytałem się czy możliwe jest, że moje popołudniowe stany podgorączkowe wynikają z nerwicy. On powiedział, że raczej nie, bo wynikają ze stanu zapalnego albo z nowotworu, ale pocieszył mnie, że w moim wieku to jest niemożliwe i mam popsuty termometr. Tak mi napędził stracha, że poszedłem na szpital zrobić OB. Od 2 godzin czekam na wynik i boję się, że mi coś wyjdzie ;(((

ja miałam temperaturę podwyższoną do 37,7-37,9 i było to nerwicowe- stwierdzone przez psycholożkę i lekarza

 

-- 27 gru 2013, 14:55 --

 

Do kitu się dziś czuję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie patrzyłam na fb.

 

 

Było ok, na spanie dostałam Deprexolet i nie wiem czy to brać bo to tez jakis antydepresant :roll:

 

Z moim było ok, zaglądnelismy jeszcze do galerii, kupiłam kilka rzeczy a póxniej pokłuciłam sie z nim :roll: Wydarłam sie na niego sama nie wiem za co :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam - ja czytalam, ze mozliwa jest podwyzszona temperatura od lęku i newrwicy. Moze nie jest to tak częste, ale tez wystepuje.

 

Mierzyłem sobie ciśnienie - 130/80, ale puls 111! Dzwoniłem do laboratorium i powiedziała, że OB mam w porządku, ale nie podała dokładnie ile. Zaraz ma mi wynik przesłać faxem. Bardzo się boję i znów to uderzenia gorąca, mam 21*C w pokoju, a czuję, jakby było z 30*C :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×