Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000,

Ciebie nie wyrzucamy ,bierzemy na przynętę 8)

 

-- 17 wrz 2013, 01:20 --

 

chyba nie myśleliście ,że dacie radę be zemnie 8)

 

-- 17 wrz 2013, 01:22 --

 

Urodzenia nad morzem ,a nawet w portowym mieście nie będę wypominał . ;) Tym bardziej sobie .

 

-- 17 wrz 2013, 01:24 --

 

Nie doczytałem o tej mieliźnie ;) Stopy wody pod kilem . Czyli bez kornikowej nocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk nie bedzie zadna przyneta, zglaszam sprzeciw.

ja bym zrobila z monka swoja maskotke, bo jest uroczy i poprawia mi humor. bylby moim kompanem, opowiadal mi morskie legendy i uczyl przedmiotow scislych. oczywiscie wszystko na pokladzie statku.w mojej arystokratycznej kajucie, wydzielonej przez więżących mnie piratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłabyś mecenaską mojej twórczości, jak Mecenas i Horacy, to czemu nie. Ale bycie maskotką jakoś tak kiepsko brzmi, chyba bym się nie dał poniewierać. Otóż zanim zostałem piratem, służyłem Jej Królewskiej Mości na trójżaglowcach i pojęcie honoru mi nieobce. :pirate::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż przestałem służyć królowej, od kiedy pochłonęła mnie idea demokracji i równości obywateli. Od tamtej pory pływam jako pirat. Gotowy jestem walczyć w imię republikańskich wartości. I żadne sado-maso księżniczki mi nie straszne. Gorsze rzeczy się widziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzież podziała się załoga naszego statku widmo gdy czas odpływać, tylko ja jeden postawiłem stopę na pokładzie trzeźwy i na czas, kapitan buka pewnie wciąż zabawia dziewki w tawernie, hultaj jeden, czyżby powiedzenie kapitan zawsze spuszcza się ostatni było jednak prawdziwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, już się bałem, że nic z Ciebie nie będzie monk.2000 gdy okrutna Ophelia ścięła Ci głowę ale widzę, że szewc ładnie Cie zszył :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale, że nie, pod nieobecność buki o wyborze przywódcy zgodnie z kodeksem pirata zadecyduje kto dłużej beknie, głośniej pierdnie i dalej siknie.

Obawiam się, że nasza załoga jest bardziej taka :lol:

[videoyoutube=QH4NRIDjRjk][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×