Skocz do zawartości
Nerwica.com

Atrakcyjnosc seksualna kobiety...


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, Twoje posty sa dosc enigmatyczne nieboszczyku. Az ciarki czasem chodza po plecach

To dobrze ,że przechodzą .

Wszyscy kiedys będziemy Nieboszczykami ,a wtedy zapomnijcie o ciarkach .

Jedno co moge powiedziec o Nieboszczyku , to to ,że ma styl , a nie klepie w kółko stare , przejedzone bajery.

A jak Go nie chcecie słuchać , to jest taka funkcja "ignoruj",,, a nie dokladacie benzyny do ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to biedny kraj, ciesz sie, ze masz leki po taniosci, i lekarza z ubezpieczenia, a nie Ci ktos jeszcze dziure zrefunduje 8)

biedny?jakoś ma pieniądze na ubezwłasnowolnienie,prokuratora,sądy opiekuńcze,zamykanie,wiązanie i przetrzymywanie jednostek niewygodnych.skoro są pieniądze na zamykanie to powinni się zająć takimi do końca.w końcu większość pielęgniarek jest atrakcyjne seksualnie.jak się zrobiło A trzeba zrobić B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no ale kurka wodna, dlaczego to pielęgniarki miałyby się pieprzyć z psycholami? od tego są inne panie. Pielęgniarki są od innych rzeczy, tak jak piekarz od chleba.

wróć się do czasów wojny, przecież burdele na frontach były ;>.

p.luźne przemyślenie, ale mam kurde wrażenie że byś chciał sobie jakbyś trafił do psychiatryka zostać tam za darmochę "obsłużonym" przez jakąś niezłą laskę tylko dlatego bo trudno jest ci znaleźć partnerkę.. najłatwiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no ale kurka wodna, dlaczego to pielęgniarki miałyby się pieprzyć z psycholami? od tego są inne panie. Pielęgniarki są od innych rzeczy, tak jak piekarz od chleba.

czy w oddziałach psychiatrii sądowej są te owe inne panie od tego?a w końcu sama nazwa mówi pielęgniarka jest od tego żeby pielęgnować jak DUPA OD SRANIA a wymienieni przez ciebie psychole nie mają możliwości znalezienia sobie partnerki bo od chorego się ucieka i zakłady psychiatryczne to ich drugie domy więc tam powinni być za darmo i bez szemrania obsłużeni tak jak są gwałceni zastrzykami z haloperidolu i fenactilu.jak by któremuś nie stawał czy niechciało mu się to go w pasy bądz zamknąć go w separatce razem z niewyżytą nimfomanką-pielęgniarką,testosteronum prolongatum domięśniowo czy wiagrę i na siłę na jezdzca czy loda o smaku penisowym wbrew woli delikwenta.jak będzie płakał i protestował czynność zwielokrotnić aż padnie i zaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,
jest takie coś jak art 169k.k.

 

Jaki to ma związek z tematem?

"Art. 169. § 1. Nie podlega karze za przestępstwo określone w art. 164 lub 167 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.

 

§ 2. Wobec sprawcy przestępstwa określonego w art. 163 § 1 lub 2, art. 165 § 1 lub 2 lub w art. 166 § 2 sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, jeżeli sprawca dobrowolnie uchylił niebezpieczeństwo grożące życiu lub zdrowiu wielu osób.

 

§ 3. Wobec sprawcy przestępstwa określonego w art. 166 § 1 sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, jeżeli sprawca przekazał statek lub kontrolę nad nim osobie uprawnionej."

 

Właściwie to o co chodzi w twoim poście? Nie potrafię wydobyć z niego żadnego sensu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obcowanie_p%C5%82ciowe_z_osob%C4%85_chor%C4%85_psychicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekłada sie ponad wartość piękna duchowego, całokształtu wnętrza kobiety. To prawda.?

 

kobieta nie potrafi rozpoznac wlasnej gry? kto ma w to uwierzyc?

 

mezczyzni to psy, nie wiem nawet czy to pozytywne czy negatywne zjawisko, nie nauczysz tego ze zarcie z puszki jest nadziewane substancjami uzalezniajacymi;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atrakcyjnośc seksualna kobiety to żaden sukces.tak samo jak siła,moc faceta.bo sie z tym poprostu urodzili i na wszystko co osiągneli w życiu nie zapracowali.atrakcyjnej seksualnie wystarczy pomerdać dupskiem i nie jest samotna,chcą z nią rozmawiać,zapraszać gdzieś a silny mocny facet wcale nie musi sie tak wysilać i chocby całe życie znosił na plecach kosze z siarką ze zbocza wulkanu będzie mu po płaskim a nie pod górke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w oddziałach psychiatrii sądowej są te owe inne panie od tego?a w końcu sama nazwa mówi pielęgniarka jest od tego żeby pielęgnować jak DUPA OD SRANIA a wymienieni przez ciebie psychole nie mają możliwości znalezienia sobie partnerki bo od chorego się ucieka i zakłady psychiatryczne to ich drugie domy więc tam powinni być za darmo i bez szemrania obsłużeni tak jak są gwałceni zastrzykami z haloperidolu i fenactilu.jak by któremuś nie stawał czy niechciało mu się to go w pasy bądz zamknąć go w separatce razem z niewyżytą nimfomanką-pielęgniarką,testosteronum prolongatum domięśniowo czy wiagrę i na siłę na jezdzca czy loda o smaku penisowym wbrew woli delikwenta.jak będzie płakał i protestował czynność zwielokrotnić aż padnie i zaśnie

kc niebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo sa zanadto skupione na swojej grze, ...

Jakiej grze?

 

"jestem zupelnie niechcacy taka kobieca, co z tym zrobisz?"

 

a co do Evii, to akurat znacznie lepsza z nia gadka niz z wiekszoscia tego truchla, co mnie otacza na codzien - to jest atrakcyjne dla ludzi ktorzy nie mysla mala glowka;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no ale kurka wodna, dlaczego to pielęgniarki miałyby się pieprzyć z psycholami? od tego są inne panie. Pielęgniarki są od innych rzeczy, tak jak piekarz od chleba.

czy w oddziałach psychiatrii sądowej są te owe inne panie od tego?a w końcu sama nazwa mówi pielęgniarka jest od tego żeby pielęgnować jak DUPA OD SRANIA a wymienieni przez ciebie psychole nie mają możliwości znalezienia sobie partnerki bo od chorego się ucieka i zakłady psychiatryczne to ich drugie domy więc tam powinni być za darmo i bez szemrania obsłużeni tak jak są gwałceni zastrzykami z haloperidolu i fenactilu.jak by któremuś nie stawał czy niechciało mu się to go w pasy bądz zamknąć go w separatce razem z niewyżytą nimfomanką-pielęgniarką,testosteronum prolongatum domięśniowo czy wiagrę i na siłę na jezdzca czy loda o smaku penisowym wbrew woli delikwenta.jak będzie płakał i protestował czynność zwielokrotnić aż padnie i zaśnie.

 

5+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5+

 

No ja najczęściej przelatywalem - coby tę kobiecość utwierdzić praktycznie.

 

juz w innym watku o to pytalem, ale zrobie to jeszcze raz skoro tak sie chetnie dzielicie: jak mozna byc dumnym z realizacji swoich zwierzecych instynktow, z bycia przedmiotem zamiast czlowiekiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...juz w innym watku o to pytalem, ale zrobie to jeszcze raz skoro tak sie chetnie dzielicie: jak mozna byc dumnym z realizacji swoich zwierzecych instynktow, z bycia przedmiotem zamiast czlowiekiem?

Nie wiem - Ty mi powiedz.

Wszak to Ty się czujesz przedmiotem, nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...juz w innym watku o to pytalem, ale zrobie to jeszcze raz skoro tak sie chetnie dzielicie: jak mozna byc dumnym z realizacji swoich zwierzecych instynktow, z bycia przedmiotem zamiast czlowiekiem?

Nie wiem - Ty mi powiedz.

Wszak to Ty się czujesz przedmiotem, nie ja.

 

nie jestem dumny, jest to jedna z rzeczy, ktore mnie zniszczyly;

naprawde nie odczuwasz ze spoleczenstwo wykorzystuje twoja nature zeby zabrac cos co wlasciwie jest twoje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, a Ty ładna jesteś? Znaczy: atrakcyjna? :mrgreen:

 

Słyszałam w internetach zarzuty, że pewnie straszny ze mnie paszczur :lol:

 

a co do Evii, to akurat znacznie lepsza z nia gadka niz z wiekszoscia tego truchla, co mnie otacza na codzien

 

No widzisz, a ludzie, którzy otaczają mnie na co dzień starają się nie podejmować ze mną żadnych dyskusji :bezradny:

Dlatego też internet jest dla mnie cudownym rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×