Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

milady

Użytkownik
 • Zawartość

  380
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dla mnie bycie samowystarczalnym nie ma nic wspólnego z płcią, nie lubię pieprzenia 'facet to ma być facet'. A nie, bo kobieta to też ma być kobieta i ma być samodzielna i ma mieć swoją kasę. Nigdy nie powinno się skazywać na jakiekolwiek uzależnienie od drugiej osoby, czy to uczuciowe, czy to finansowe, etc.
 2. milady

  Mój dzisiejszy dzień

  Dzisiaj będzie ciekawie. I chyba zrobię sobie mały detoks od forum, neta. Za dużo czasu tracę na mało sensowne rzeczy.
 3. Ta karuzela jest popierdolona. Raz jest słodko, raz jest źle, a później jak gdyby nigdy nic - znów sielanka.
 4. Łoo, za cóż to dostał? Ja nie w temacie.
 5. milady

  Wkurza mnie:

  Tylko matka, a ona tych myszy nie tknie. za dużo by opisywać ale nie róbmy offa.
 6. milady

  Wkurza mnie:

  3 myszy mam chore, w tym jednej muszę robić zastrzyki 3 razy dziennie, a popołudniami mam w niektóre dni zajęcia, więc muszę jeździć z uczelni (a mam godzinę w jedną stronę) i potem z powrotem. Całe szczęście, że odpadły mi jedne zajęcia, bo tak mocno bym się spóźniała, że można to zaliczyć do nieobecności . Charakter, jest dla mnie bardzo ważny. Wyglądowo - to chyba każdy też ma jakieś wymogi (choć ja mam akurat niestandardowe - bo zwracam uwagę np. na ubiór).
 7. milady

  Wkurza mnie:

  Ee tam, dwie z nich to ateistki zagorzałe były. Mam domowy szpital :<. I denerwuje mnie to, że nie mogę się nim dobrze zajmować, bo mam studia.
 8. milady

  Wkurza mnie:

  Jedna studiuje. Reszta nie. Ale powiem, że nawet trochę mnie to zdziwiło - to nie jest absolutnie typ "dziuń", całkiem mądre dziewczyny - może po prostu tak chciały . A jaka jest średnia krajowa na aktualną chwilę? 30 lat? monk, no widzisz ja żałuję, że swoich nie nauczyłam czegoś. Teraz mam tylko myszy, ale one też już zbyt wiekowe żeby dało radę czegoś nauczyć. Bo myszy też się da http://www.youtube.com/user/MouseAgility (tylko tam różne ich gatunki są).
 9. milady

  Wkurza mnie:

  kokos, i moja aseksualność i fobia społeczna i brak kogoś odpowiedniego również (ja mam dosyć wysokie wymagania) . Piorunujący mix .
 10. milady

  Wkurza mnie:

  No mnie osobiście denerwuje naiwność kobiet, bo często jak kobieta poznaje faceta, to jej odbija i zachowuje się jakby znalazła księcia z bajki (takie troszeczkę wmawianie sobie - ojeej, mam chłopaka, ojeej, jestem w niebie). Różnica polega na tym, że im to nie mija przez wiele lat. Ja nie jestem zdesperowana, ale chciałabym być w związku. W takim, jaki sobie zbuduję, powolutku. Tylko u mnie jest więcej przeszkód do bycia w jakimkolwiek związku. monk, to kup sobie szczury
 11. milady

  Wkurza mnie:

  Już trzecia moja koleżanka z klasy wyszła za mąż (i to nie z wpadek), jedna jest zaręczona. Nie zazdroszczę im ślubów, ale tego, że mają kogoś przy sobie, nie są same.
 12. Mam dokładnie to samo... mam ochotę zakopać się pod koc i olać wszystko, ale nie mogę
 13. milady

  Co teraz robisz?

  Zrobiłam sobie masaż twarzy, a teraz słucham DD i przeglądam forum.
 14. A mnie się od dawien dawna podoba vertical bridge http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3ucrutXNs1qzj89qo1_r1_500.jpg ale nie będzie mi pasował do twarzy + chyba jednak nie jestem na tyle odważna
 15. milady

  Co teraz robisz?

  Obejrzałam to i jest mi cholernie smutno... nie chcę żeby te dzieciaki musiały tak cierpieć
×